Keeper Verrips keert vervroegd terug bij Fortuna na verhuurperiode
SITTARD (ANP) - Keeper Michael Verrips keert tijdens de tweede seizoenshelft terug bij Fortuna Sittard. De Limburgse club haalt hem terug van FC Groningen, waaraan hij werd verhuurd.
"Verrips is een enorm talentvolle doelman met veel Eredivisie-ervaring. We zijn daarom blij dat hij terugkeert bij Fortuna. Wij hebben veel vertrouwen in zijn kwaliteiten en weten zeker dat hij daarmee kan concurreren met de andere doelmannen binnen onze selectie", aldus technisch manager Americo Branco.
Tijdens de eerste seizoenshelft was de Kroaat Ivor Pandur de eerste doelman in Sittard.
Fortuna Sittard staat tiende in de Eredivisie. De ploeg van trainer Danny Buijs speelt zaterdag thuis tegen Sparta.
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
19 minuten geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
1 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
1 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.
2 uur geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de derde plaats in de Bundesliga en daarmee een ticket voor de Champions League veiliggesteld. De ploeg van trainer Ole Werner won in eigen huis met 2-1 van St. Pauli, dat door de nederlaag moet vrezen voor degradatie.
4 uur geleden