Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Keeper Roefs voor het eerst in voorselectie Jong Oranje

Keeper Roefs voor het eerst in voorselectie Jong Oranje

ZEIST (ANP) - Keeper Robin Roefs maakt voor het eerst deel uit van de voorselectie van Jong Oranje. De 20-jarige Roefs kwam dit seizoen tot vier duels bij NEC, waar hij Jasper Cillessen op de bank hield.

Roefs maakte op 23 september zijn debuut in de Eredivisie in de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht (3-0). Daarna speelde hij ook tegen Vitesse, Heerenveen en Almere City.

Ryan Gravenberch maakt geen deel uit van de voorselectie. De middenvelder is ook niet opgenomen in de voorselectie van het grote Oranje. Begin september liet bondscoach Ronald Koeman blijken dat hij niet bij was met het feit dat Gravenberch eerder niet wenste uit te komen voor Jong Oranje in de EK-kwalificatiereeks. "Ik vind dat je altijd beschikbaar moet zijn. Dit is ook een vertegenwoordigend elftal", liet Koeman vorige maand optekenen.

EK-kwalificatie

Jong Oranje speelt volgende maand in de kwalificatie voor het EK tegen Gibraltar (thuis) en Zweden (uit).

De definitieve selectie wordt op vrijdag 10 november bekendgemaakt.

Meer uit Voetbal

Lazio wint thuis van Genoa, doelpunt van Taylor

ROME (ANP) - SS Lazio heeft thuis met 3-2 gewonnen van Genoa. Kenneth Taylor, die in de winterstop van Ajax naar Lazio ging, maakte het tweede doelpunt voor de Romeinen. Lazio staat na 23 wedstrijden op de achtste plaats. Genoa is zestiende in de Italiaanse Serie A.

8 uur geleden
NAC speelt thuis met 2-2 gelijk tegen FC Twente

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft al tien duels in de Eredivisie niet gewonnen. De club uit Breda mocht vrijdagavond voor eigen publiek toch blij zijn met een punt. Het elftal van Carl Hoefkens speelde met 2-2 gelijk tegen FC Twente. NAC blijft na 21 wedstrijden op de zeventiende plaats van de Eredivisie staan. FC Twente is de nummer 8.

9 uur geleden
Sc Heerenveen legt jonge aanvaller Gürbüz langer vast

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft het contract van Eser Gürbüz (18) verlengd tot medio 2029, met een optie voor nog een seizoen. Dat heeft de club uit Friesland laten weten.

12 uur geleden
NAC geeft technisch directeur Maas contract voor onbepaalde tijd

BREDA (ANP) - NAC heeft technisch directeur Peter Maas (56) een contract voor onbepaalde tijd gegeven. De overeenkomst van de Roosendaler zou volgend jaar februari aflopen. De club uit Breda vindt de nieuwe verbintenis beter passen bij het langetermijnbeleid.

12 uur geleden
PSV verhuurt verdediger Nagalo aan Konyaspor

EINDHOVEN (ANP) - PSV verhuurt Adamo Nagalo voor de rest van dit seizoen aan de Turkse club Konyaspor. De 23-jarige verdediger uit Burkina Faso kwam in Eindhoven nauwelijks aan spelen toe. PSV nam Nagalo begin september 2024 over van FC Nordsjaelland uit Denemarken en heeft nog een contract tot de zomer van 2029.

14 uur geleden
Belgische Racing Genk bestraft voor wangedrag fans in Utrecht

NYON (ANP/Belga) - Voetbalbond UEFA heeft Racing Genk bestraft voor de ongeregeldheden van de meegereisde fans in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht in de Europa League. De Belgische club mag in de volgende uitwedstrijd geen supporters meenemen en moet een boete van 50.000 euro betalen. Genk speelt in de tussenronde van de Europa League tegen Dinamo Zagreb.

16 uur geleden
Van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft. "Ik moet nog zien of ik die eer krijg", zei hij bij het televisieprogramma Pauw & De Wit.

1 dag geleden