Keeper Roefs voor het eerst in voorselectie Jong Oranje
ZEIST (ANP) - Keeper Robin Roefs maakt voor het eerst deel uit van de voorselectie van Jong Oranje. De 20-jarige Roefs kwam dit seizoen tot vier duels bij NEC, waar hij Jasper Cillessen op de bank hield.
Roefs maakte op 23 september zijn debuut in de Eredivisie in de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht (3-0). Daarna speelde hij ook tegen Vitesse, Heerenveen en Almere City.
Ryan Gravenberch maakt geen deel uit van de voorselectie. De middenvelder is ook niet opgenomen in de voorselectie van het grote Oranje. Begin september liet bondscoach Ronald Koeman blijken dat hij niet bij was met het feit dat Gravenberch eerder niet wenste uit te komen voor Jong Oranje in de EK-kwalificatiereeks. "Ik vind dat je altijd beschikbaar moet zijn. Dit is ook een vertegenwoordigend elftal", liet Koeman vorige maand optekenen.
EK-kwalificatie
Jong Oranje speelt volgende maand in de kwalificatie voor het EK tegen Gibraltar (thuis) en Zweden (uit).
De definitieve selectie wordt op vrijdag 10 november bekendgemaakt.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Vincent Kompany wilde nog niet vertellen of hij woensdag met zijn beste ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "We beschikken over een vrijwel fitte selectie", zei hij op een persconferentie. "We hebben ook spelers die de laatste weken heel veel minuten hebben gemaakt. Ik heb alle vertrouwen in de spelers die ik opstel."
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft woensdagavond in de thuiswedstrijd tegen Olympiakos volgens databureaus een wonder nodig voor een plek in de tussenronde van de Champions League. Trainer Fred Grim heeft ook gelezen dat het voor 92 procent zeker is dat zijn ploeg de laatste Europese wedstrijd van dit seizoen speelt. "Ik denk dat we er alles aan moeten doen om onze wedstrijd te winnen", zei hij op een persconferentie. "Daarna zien we het wel."
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz verwacht dat Bayern München woensdag met de sterkst mogelijke ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "Een topploeg verliest niet twee keer achter elkaar", zei hij op een persconferentie in Eindhoven. "En zij zijn ook niet van de cadeautjes. Ze willen altijd winnen. Daar houd ik wel van."
18 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."
19 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.
19 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."
19 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
2 dagen geleden