Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Keeper Ramsdale is besmette speler van Bournemouth

Keeper Ramsdale is besmette speler van Bournemouth

BOURNEMOUTH (ANP) - Keeper Aaron Ramsdale is de speler van Bournemouth die bij de tweede testronde in de Premier League positief is getest op het coronavirus. De doelman bevestigde het in tabloid The Sun. Bij de eerste ronde had hij het besmettelijke longvirus nog niet bij zich.

"Ik heb de afgelopen week geen rare dingen gedaan en ben zo voorzichtig mogelijk geweest. Ik ben naar de supermarkt geweest en heb getankt bij de benzinepomp. Ik vrees dat ik het toch bij het winkelen heb opgelopen", vertelde Ramsdale (22), die verder zei dat hij geen klachten heeft, maar wel de verplichte zeven dagen in thuisisolatie in acht neemt.

De twintig clubs uit de Premier League zijn weer voorzichtig begonnen met trainen en zijn inmiddels twee keer getest op Covid-19. De eerste testronde (onder 748 spelers en stafleden) leverde zes besmettingen op, waarvan de helft bij Watford (een speler, twee stafleden). Bij de tweede ronde (onder 996 spelers en stafleden) kwamen daar nog twee positieve gevallen. Een daarvan is dus Ramsdale van Bournemouth.

De Premier League ligt stil sinds 13 maart. Het streven is de competitie ergens in juni te hervatten.

Meer uit Voetbal

Infantino grapt: misschien WK uitbreiden voor Italië

ROME (ANP) - Gianni Infantino heeft zich niet populair gemaakt bij de supporters van de nationale voetbalploeg van Italië. De voorzitter van de FIFA grapte tijdens een interview met het Braziliaanse tv-station CazéTV dat hij het deelnemersveld van het WK misschien maar moet uitbreiden. "Misschien kwalificeert Italië zich wel voor een WK met 64 teams, of misschien gaan we wel naar 228 teams", zei hij. De wereldvoetbalbond heeft overigens 211 leden.

1 uur geleden
Bij Feyenoord mislukte Larin bezorgt Canada eerste punt op WK

TORONTO (ANP) - Cyle Larin was de grote man bij Canada in het eerste duel op het WK met Bosnië en Herzegovina. De oud-aanvaller van Feyenoord mocht invallen in Toronto en bezorgde zijn ploeg het eerste punt ooit op een WK (1-1).

3 uur geleden
Brazilië zonder Neymar in eerste WK-wedstrijd tegen Marokko

EAST RUTHERFORD (ANP/RTR) - Sterspeler Neymar ontbreekt bij Brazilië in de eerste groepswedstrijd op het WK voetbal tegen Marokko en mist mogelijk ook de twee daaropvolgende groepswedstrijden tegen Haïti en Schotland. De 34-jarige aanvaller is nog altijd niet hersteld van een kuitblessure.

4 uur geleden
Gastland Canada opent WK met gelijkspel tegen Bosnië

TORONTO (ANP) - Gastland Canada heeft zijn openingswedstrijd op het WK voetbal niet kunnen winnen. De ploeg van bondscoach Jesse Marsch moest in een uitverkocht Toronto Stadium genoegen nemen met een 1-1-gelijkspel tegen Bosnië en Herzegovina.

4 uur geleden
Trump wenst Amerikaanse voetballers telefonisch succes

LOS ANGELES (ANP) - President Donald Trump heeft de Amerikaanse voetballers telefonisch succes gewenst voorafgaand aan hun openingswedstrijd op het WK tegen Paraguay. Trump is zelf niet aanwezig bij de wedstrijd in Los Angeles, maar in een op sociale media gedeelde video meldde Team USA dat de president belde om zijn steun uit te spreken aan de ploeg van bondscoach Mauricio Pochettino.

5 uur geleden
FC Volendam stelt Van de Looi aan als hoofdtrainer

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft in Erwin van de Looi een nieuwe hoofdtrainer gevonden. De 54-jarige coach is de opvolger van Rick Kruys, die de club afgelopen seizoen niet voor degradatie kon behoeden. Van de Looi tekent in Volendam een contract voor twee seizoenen, tot medio 2028.

5 uur geleden
Canada weigert visum Partey: Ghanees mist eerste WK-wedstrijd

TORONTO (ANP) - Middenvelder Thomas Partey kan niet met Ghana meespelen in de eerste groepswedstrijd van het WK. Canada heeft hem de toegang tot het land geweigerd. Wereldvoetbalbond FIFA bevestigt aan persbureau Reuters dat Partey geen visum heeft gekregen.

7 uur geleden