Keeper Pasveer haalt opgelucht adem na late treffer Vitesse
ROTTERDAM (ANP) - Doelman Remko Pasveer van Vitesse haalde opgelucht adem toen zijn ploeggenoot Loïs Openda in blessuretijd van de kwartfinale van de KNVB-beker het verzet van Excelsior brak (1-0). "Het duurde even", zei hij na afloop bij ESPN. "Maar uiteindelijk was ik natuurlijk heel blij."
Pasveer kreeg nauwelijks iets te doen in de vrieskou in Rotterdam. "Maar gelukkig heb ik het niet zo snel koud", zei de keeper die in de slotfase bij een gelijke stand van 0-0 wel ontsnapte toen Joël Zwarts een mogelijkheid miste om Excelsior op voorsprong te schieten.
"We begonnen best goed, we hebben ze onder druk gezet", zei Pasveer. "Maar we scoren niet. Dan denk je toch op een gegeven moment: dit gaat ons niet gebeuren. Het kon toch niet zijn dat het weer zou mislukken voor ons. Gelukkig scoren we in blessuretijd. Dat was wel verdiend, denk ik."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
5 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
10 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
20 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
22 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
1 dag geleden