Keeper Norwich City heeft teelbalkanker
NORWICH (ANP) - Bij keeper Dan Barden, die door de Engelse club Norwich City wordt uitgeleend aan de Schotse formatie Livingstone, is teelbalkanker geconstateerd. De doelman uit Wales neemt even afstand van het voetbal, meldt Norwich.
"Het is een moeilijke en uitdagende periode voor me geweest, maar dankzij de steun van familie, vrienden en collega's ben ik door de afgelopen weken heen gekomen. Ook de trainers van beide clubs hebben me geweldig ondersteund", aldus de 20-jarige Barden.
Volgens Barden waren de artsen er snel bij en zijn de signalen positief. "Ik heb er vertrouwen in dat ik de ziekte kan verslaan en snel weer kan doen wat ik zo graag doe."
Bij Norwich City, dat laatste staat in de Premier League, staat ook keeper Tim Krul onder contract.
Meer uit Voetbal
HOUSTON (ANP) - Zweden begint de tweede groepswedstrijd op het wereldkampioenschap voetbal tegen Nederland met een ongewijzigd basiselftal. Bondscoach Graham Potter kiest in het Houston Stadium voor dezelfde elf spelers als in het eerste duel met Tunesië, dat Zweden met 5-1 won.
51 minuten geledenHOUSTON (ANP) - Ronald Koeman zit tijdens de tweede wedstrijd op het WK tegen Zweden voor de 62e keer op de bank als bondscoach van het Nederlands elftal. Hij komt op gelijke hoogte met Dick Advocaat, de huidige bondscoach van Curaçao op de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
52 minuten geledenHOUSTON (ANP) - Frenkie de Jong en Brian Brobbey beginnen met het Nederlands elftal aan de tweede groepswedstrijd op het WK tegen Zweden. De middenvelder van FC Barcelona kwam donderdag op de training hard in botsing met Quinten Timber, die een lichte hersenschudding opliep en ontbreekt in Houston. De Jong had vrijdag ook nog last en trainde niet volledig mee.
1 uur geledenSANTA CLARA (ANP) - Buitenspeler Arda Güler baalt ervan dat hij met Turkije al na twee wedstrijden is uitgeschakeld op het WK. Turkije verloor in de nacht van vrijdag op zaterdag met 1-0 van Paraguay. Het elftal van bondscoach Vincenzo Montella verloor eerder al van Australië (0-2) en is daardoor met nog één wedstrijd te gaan al uitgeschakeld in groep D.
8 uur geledenSANTA CLARA (ANP) - Turkije heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag in het San Francisco Bay Area Stadium met 1-0 verloren van Paraguay. Het elftal van bondscoach Vincenzo Montella is daardoor al na twee nederlagen uitgeschakeld in groep D op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
11 uur geledenSANTA CLARA (ANP) - Miguel Almirón van Paraguay heeft op het WK voetbal de eerste rode kaart gekregen voor het beledigen van een tegenstander met een hand voor zijn mond. Hij deed dat tegen de Turkse voetballer Mert Müldür. Paraguay stond met 1-0 voor.
11 uur geledenHOUSTON (ANP) - Ronald Koeman heeft alsnog toegegeven dat zijn wissels in het eerste WK-duel van het Nederlandse elftal met Japan niet goed zijn uitgepakt. "De impact van de wissels was niet goed", zei de bondscoach van Oranje op zijn laatste persconferentie voor de tweede wedstrijd op de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van zaterdag tegen Zweden in Houston.
11 uur geleden