
Keeper Neuer (38) verlengt contract bij Bayern München
MÜNCHEN (ANP) - Keeper Manuel Neuer gaat nog een seizoen door bij Bayern München. De 38-jarige Duitse routinier verlengde zijn contract met een jaar tot de zomer van 2026.
"Ik heb heel veel plezier in het voetbal en wil graag speler van Bayern blijven", zei Neuer op de clubsite. "Ik kijk uit naar nog een jaar bij deze speciale club. Het voelt goed en we hebben samen nog veel te bereiken."
Neuer verruilde in 2011 Schalke 04 voor Bayern München en kwam 547 keer in actie voor de recordkampioen van Duitsland. De voormalige international veroverde met de club onder meer twee keer de Champions League, elf keer het landskampioenschap en zes Duitse bekers.
Meer uit Voetbal
TURIJN (ANP) - Juventus heeft vertrouwen opgedaan voor het tweede duel met PSV in de tussenronde van de Champions League. Het elftal van trainer Thiago Motta won voor eigen publiek van Internazionale (1-0). Inter had bij een zege de koppositie van Napoli kunnen overnemen.
7 minuten geledenLONDEN (ANP) - Trainer Rúben Amorim probeert de rust bij Manchester United te bewaren. De ver weggezakte topclub staat na de nederlaag (1-0) bij Tottenham Hotspur op de vijftiende plaats.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester United is door een nederlaag bij het eveneens kwakkelende Tottenham Hotspur afgezakt naar de vijftiende plaats. Middenvelder James Maddison maakte in de dertiende minuut het enige doelpunt van de wedstrijd, door raak te schieten uit de rebound: 1-0.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Francesco Farioli zag veel mooie momenten bij Ajax in het thuisduel met Heracles Almelo (4-0). "Ik heb genoten van de doelpunten en een prachtige assist van Steven Berghuis gezien. Davy Klaassen maakte zijn honderdste doelpunt, hoe mooi is dat? Het debuut van twee jeugdspelers was ook mooi", doelde de Italiaan op Rayane Bounida (18) en Sean Steur (17). "We hadden vandaag een selectie met veertien spelers uit onze eigen opleiding. Dat is wel bijzonder toch?"
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen was zondag geen 'Mister 1-0' maar 'Mister 1-0-0'. De middenvelder, vaak goed voor de openingstreffer, tekende voor de eindstand van het thuisduel met Heracles Almelo (4-0). Dat was zijn honderdste doelpunt voor Ajax.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robert Maaskant heeft in zijn eerste wedstrijd als trainer van Helmond Sport gelijkgespeeld. De Brabanders gaven bij Excelsior in de slotfase een voorsprong weg: 1-1. Excelsior is door het puntenverlies de tweede plaats kwijt aan FC Dordrecht en staat na deze speelronde derde.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft profiteren van misstappen van de belangrijkste concurrenten voor de bovenste plaatsen in de Eredivisie. De club boekte tegen Heracles Almelo (4-0) de zevende competitiezege op rij en heeft nu een voorsprong van 2 punten op nummer 2 PSV, dat een duel meer speelde.
4 uur geleden