Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Keeper Neuer (38) verlengt contract bij Bayern München

Keeper Neuer (38) verlengt contract bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Keeper Manuel Neuer gaat nog een seizoen door bij Bayern München. De 38-jarige Duitse routinier verlengde zijn contract met een jaar tot de zomer van 2026.

"Ik heb heel veel plezier in het voetbal en wil graag speler van Bayern blijven", zei Neuer op de clubsite. "Ik kijk uit naar nog een jaar bij deze speciale club. Het voelt goed en we hebben samen nog veel te bereiken."

Neuer verruilde in 2011 Schalke 04 voor Bayern München en kwam 547 keer in actie voor de recordkampioen van Duitsland. De voormalige international veroverde met de club onder meer twee keer de Champions League, elf keer het landskampioenschap en zes Duitse bekers.

Meer uit Voetbal

Spelregelorganisatie: rood Embolo tegen Argentinië onterecht

ZÜRICH (ANP/DPA) - Zwitserland is in de kwartfinale van het wereldkampioenschap voetbal tegen Argentinië benadeeld. Dat is de conclusie van de internationale spelregelorganisatie IFAB, die dinsdag aangeeft dat de videoscheidsrechter (VAR) niet had moeten ingrijpen voordat de Zwitserse international Breel Embolo een rode kaart kreeg.

40 minuten geleden
Middenvelder Proper verruilt NEC voor sc Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - Dirk Proper speelt vanaf dit voetbalseizoen voor sc Heerenveen. De Friezen nemen de 24-jarige middenvelder over van NEC. Proper ondertekent een contract voor vier jaar bij zijn nieuwe werkgever.

1 uur geleden
Zidane volgt Deschamps op als bondscoach van Franse voetballers

PARIJS (ANP) - Zinédine Zidane is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Frankrijk. De 54-jarige voormalige middenvelder ondertekende dinsdag een vierjarig contract. Zidane is de opvolger van Didier Deschamps, die het Franse elftal sinds 2012 onder zijn hoede had en in 2018 de wereldtitel won.

1 uur geleden
Stengs keert na vertrek bij Feyenoord terug bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Calvin Stengs keert terug bij AZ. De Alkmaarders nemen de 27-jarige aanvaller over van Feyenoord, waar hij vorige week zijn contract liet ontbinden. Stengs ondertekent een contract voor één seizoen, met een optie voor nog een jaar.

1 uur geleden
AZ neemt Italiaan Natali definitief over van Bayer Leverkusen

ALKMAAR (ANP) - AZ neemt Andrea Natali over van Bayer Leverkusen. De Alkmaarders huurden de 18-jarige Italiaanse verdediger al sinds oktober en nu heeft hij een contract voor vijf jaar ondertekend.

3 uur geleden
Doelpunt Kaapverdiër Lopes Cabral gekozen tot mooiste WK-goal

ZÜRICH (ANP) - De in Rotterdam geboren international Sidny Lopes Cabral van Kaapverdië heeft het mooiste doelpunt van het WK gemaakt, zo heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt. De 23-jarige Kaapverdiër maakte in de zestiende finale tegen Argentinië in de 103e minuut in de verlenging de 2-2.

17 uur geleden
Verdediger Van de Ven ziet nieuwe ambitie bij Tottenham Hotspur

SYDNEY (ANP/RTR) - Micky van de Ven ziet dat Tottenham Hotspur veranderd is ten opzichte van het moeizame vorige seizoen. "Je kan zien dat de club nieuwe ambitie heeft", zei de verdediger van Oranje tegen BBC in Sydney, waar de club zich voorbereidt op het nieuwe seizoen en woensdag tegen Sydney FC speelt.

22 uur geleden