Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Keeper Marsman blijft in VS na gedwongen vertrek bij Inter Miami

Keeper Marsman blijft in VS na gedwongen vertrek bij Inter Miami

SAN ANTONIO (ANP) - Doelman Nick Marsman komt de komende maanden uit voor San Antonio FC, een voetbalclub op het tweede niveau van de Verenigde Staten. De voormalige Feyenoord-keeper moest vorige maand vertrekken bij Inter Miami om zo ruimte te creëren binnen het salarisbudget. Onder anderen wereldkampioen Lionel Messi kwam deze zomer voor veel geld naar Miami.

San Antonio, de kampioen van vorig seizoen, huurt Marsman via een speciale constructie van de Major League Soccer. Dat is de naam van de hoogste Amerikaanse voetbalcompetitie, waar Inter Miami in uitkomt. Het werd niet duidelijk hoe lang de club uit Texas kan beschikken over de Nederlander.

De 32-jarige Marsman kwam sinds juli 2021 uit voor Inter Miami. De geboren Zwollenaar speelde in het verleden ook voor onder meer FC Twente en FC Utrecht.

Meer uit Voetbal

Hoofdcoach Meuwly: slechtst georganiseerde WK atletiek ooit

TOKIO (ANP) - Hoofdcoach Laurent Meuwly heeft stevige kritiek op de organisatie van de wereldkampioenschappen atletiek in Tokio. "Ik doe dit werk nu 35 jaar en dit waren de slechtste internationale kampioenschappen die ik ooit heb meegemaakt", zei hij na afloop van het toernooi.

11 minuten geleden
Gloukh verwelkomt eerste doelpunt als speler Ajax

EINDHOVEN (ANP) - Oscar Gloukh was zondag blij dat hij zijn waarde voor Ajax eindelijk kon bewijzen. De Israëliër maakte in de 88e minuut van de uitwedstrijd tegen PSV gelijk: 2-2.

21 minuten geleden
PSV en Ajax spelen in duel vol fouten en kansen met 2-2 gelijk

EINDHOVEN (ANP) - De eerste topper van dit seizoen in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. In een duel waarin bij beide elftallen veel misging en er na rust veel kansen te noteren vielen, scoorden PSV en Ajax allebei twee keer: 2-2. Koploper Feyenoord kan later op zondag profiteren van het gelijkspel.

30 minuten geleden
Heerenveen boekt tegen NEC eerste zege van het seizoen

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft de thuiswedstrijd tegen NEC benut om de eerste overwinning van het seizoen te boeken. De ploeg van trainer Robin Veldman won met 3-2 en klom daardoor naar de vijftiende plaats in de Eredivisie.

34 minuten geleden
Topper tussen PSV en Ajax eindigt onbeslist: 2-2

EINDHOVEN (ANP) - De eerste topper van dit seizoen in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. PSV en Ajax scoorden in een duel, waarbij bij beide elftallen veel fout ging, allebei twee keer: 2-2.

36 minuten geleden
Van Bommel valt bij PSV uit met op het oog zware knieblessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Ruben van Bommel heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Ajax een op het oog zware knieblessure opgelopen. De linkeraanvaller verstapte zich toen hij de bal wilde veroveren en ging daarna naar de grond. Van Bommel schreeuwde het uit van de pijn en verliet met behulp van twee verzorgers het veld. Dennis Man kwam als vervanger in het veld.

2 uur geleden
Go Ahead Eagles in derby te sterk voor PEC Zwolle: 0-2

ZWOLLE (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de tweede overwinning van het seizoen geboekt in de Eredivisie. Dat deed de ploeg in de altijd beladen derby in Zwolle tegen PEC. Milan Smit besliste het duel met twee treffers in de slotfase: 0-2.

3 uur geleden