Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Keeper Hart, 75-voudig Engels international, stopt na dit seizoen

Keeper Hart, 75-voudig Engels international, stopt na dit seizoen

GLASGOW (ANP) - Doelman Joe Hart beëindigt na dit seizoen zijn carrière. De 36-jarige doelman bracht dat nieuws naar buiten via zijn Schotse club Celtic. Hart keepte 75 keer in het Engelse elftal en vierde zijn grootste successen bij Manchester City.

"Ik heb er altijd alles aan gedaan om mijn lichaam in conditie te houden en dat is gelukt, maar ik besef ook dat tijd op niemand wacht en ik wil voorkomen dat mijn lichaam me dwingt om te stoppen", zei Hart op de website van Celtic.

"Voor alles wat hij in het voetbal heeft gedaan, verdient Joe enorm veel lof en felicitaties", verklaarde coach Brendan Rodgers. "Hij is een fantastische aanwinst geweest voor Celtic en natuurlijk ook voor het spel op het hoogste niveau, zowel in eigen land als internationaal."

Hart verdedigde 348 keer het doel van Manchester City, waarmee hij twee keer de Premier League, een keer de FA Cup en twee keer de League Cup won. Met Celtic pakte hij tweemaal de Schotse titel, een keer de Schotse beker en twee keer de Schotse League Cup.

In zijn carrière speelde Hart ook voor onder meer Birmingham City, Torino, West Ham United en Burnley.

Meer uit Voetbal

Club Brugge zet met zege op Union grote stap naar titel

BRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.

12 minuten geleden
West Ham na nederlaag bij Newcastle dicht bij degradatie

NEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.

13 minuten geleden
Neymar bij Santos gewisseld door fout vierde official

RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.

48 minuten geleden
Vertrekkend AZ-directeur Huiberts ereburger gemeente Alkmaar

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.

1 uur geleden
Elversberg promoveert en speelt voor het eerst in de Bundesliga

SPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.

1 uur geleden
Zerrouki wil na verhuur aan Twente niet meer terug naar Feyenoord

EINDHOVEN (ANP) - Ramiz Zerrouki wil niet meer terug naar Feyenoord. Dat zei de middenvelder na de laatste wedstrijd van FC Twente bij PSV. Zerrouki speelde dit seizoen op huurbasis voor Twente en heeft bij Feyenoord nog een contract tot de zomer van 2027.

2 uur geleden
Veerman is klaar met Koeman: hij hoeft mij niet meer te bellen

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman stelt zich niet meer beschikbaar voor het Nederlands elftal zolang Ronald Koeman de bondscoach is. Dat maakte de middenvelder van PSV duidelijk na de laatste competitiewedstrijd tegen FC Twente, die de Eindhovenaren met 5-1 wonnen. "Hij hoeft mij niet meer te bellen, nee", aldus Veerman tegen ESPN.

3 uur geleden