Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Keeper Hart, 75-voudig Engels international, stopt na dit seizoen

Keeper Hart, 75-voudig Engels international, stopt na dit seizoen

GLASGOW (ANP) - Doelman Joe Hart beëindigt na dit seizoen zijn carrière. De 36-jarige doelman bracht dat nieuws naar buiten via zijn Schotse club Celtic. Hart keepte 75 keer in het Engelse elftal en vierde zijn grootste successen bij Manchester City.

"Ik heb er altijd alles aan gedaan om mijn lichaam in conditie te houden en dat is gelukt, maar ik besef ook dat tijd op niemand wacht en ik wil voorkomen dat mijn lichaam me dwingt om te stoppen", zei Hart op de website van Celtic.

"Voor alles wat hij in het voetbal heeft gedaan, verdient Joe enorm veel lof en felicitaties", verklaarde coach Brendan Rodgers. "Hij is een fantastische aanwinst geweest voor Celtic en natuurlijk ook voor het spel op het hoogste niveau, zowel in eigen land als internationaal."

Hart verdedigde 348 keer het doel van Manchester City, waarmee hij twee keer de Premier League, een keer de FA Cup en twee keer de League Cup won. Met Celtic pakte hij tweemaal de Schotse titel, een keer de Schotse beker en twee keer de Schotse League Cup.

In zijn carrière speelde Hart ook voor onder meer Birmingham City, Torino, West Ham United en Burnley.

Meer uit Voetbal

PSG weer aan kop in Frankrijk na ruime zege bij Nice

NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.

13 uur geleden
PEC Zwolle vergroot degradatiezorgen NAC Breda

ZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.

13 uur geleden
AC Milan houdt druk op koploper Internazionale met zege op Torino

MILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.

15 uur geleden
FC Twente herstelt zich na rust en klopt Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.

17 uur geleden
Bayern München wint thuis overtuigend van Union Berlin

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.

17 uur geleden
Liverpool verliest van Brighton door uitblinker Welbeck

BRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.

20 uur geleden
Japanse voetbalsters winnen veelbesproken Aziatisch kampioenschap

SYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.

23 uur geleden