Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Keeper Flekken verliest met Freiburg bekerfinale na strafschoppen

Keeper Flekken verliest met Freiburg bekerfinale na strafschoppen

BERLIJN (ANP) - Doelman Mark Flekken heeft naast de eerste hoofdprijs uit zijn voetbalcarrière gegrepen. De Oranje-international verloor met SC Freiburg de Duitse bekerfinale van RB Leipzig. Na de reguliere speeltijd en verlenging stond het 1-1, waarna RB Leipzig de strafschoppen in het Olympiastadion van Berlijn beter nam.

Lange tijd zag het er goed uit voor Freiburg. Maximilian Eggestein schoot de ploeg van Flekken op voorsprong. Leipzig moest vanaf de 57e minuut verder met een man minder na een rode kaart voor Marcel Halstenberg. Met tien man kwam Leipzig, dankzij de Fransman Christopher Nkunku, een kwartier voor tijd alsnog langszij.

Kort voor het einde van de tweede helft van de verlenging hield Leipzig, na een tweede gele kaart voor Kevin Kampl, nog maar negen man over. In de weinige tijd die over was, wist Freiburg niet te profiteren.

Christian Günter en Ermedin Demirovic misten vanaf 11 meter namens Freiburg. Flekken wist geen van de vier strafschoppen van Leipzig te stoppen.

Het is voor het eerst dat Leipzig de Duitse beker wint. De club verloor in 2019 en 2021 de finale.

Meer uit Voetbal

PSV overweegt spits aan te trekken na blessure Pepi

HILVERSUM (ANP) - PSV overweegt nadrukkelijk deze winter nog een spits vast te leggen. Ricardo Pepi brak zaterdag in het thuisduel met Excelsior (5-1) een onderarm en is naar verwachting twee maanden uitgeschakeld. Ook de geblesseerde aanvallers Alassane Pléa, Ruben van Bommel en Myron Boadu ontbreken voorlopig nog.

6 minuten geleden
FC Groningen en NAC Breda beginnen 2026 met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.

12 uur geleden
PSV-spits Pepi breekt onderarm en wordt zondag geopereerd

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.

12 uur geleden
Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

13 uur geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

13 uur geleden
FC Twente moet genoegen nemen met punt tegen PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.

14 uur geleden
PSV-spits Pepi valt na maken doelpunt uit met blessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.

14 uur geleden