Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Keeper Blaswich hervat groepstraining bij Heracles

Keeper Blaswich hervat groepstraining bij Heracles

ALMELO (ANP) - Keeper Janis Blaswich heeft de groepstraining hervat bij Heracles Almelo. De 29-jarige Duitser, normaal gesproken de vaste keeper in het elftal van trainer Frank Wormuth, was sinds 20 september uit de roulatie met een spierblessure.

"Het gaat goed met me, ik ben volledig pijnvrij. Het is fijn om weer naar buiten te kunnen en met de andere doelmannen te trainen. Ik stond al een week op het veld voor wat simpele oefeningen, maar nu voor het eerst weer in de groep", aldus Blaswich.

Heracles kon de afgelopen zes competitiewedstrijden niet beschikken over de keeper, die in het met 4-0 verloren duel met Willem II uitviel. Heracles wacht volgend weekend de uitwedstrijd tegen Ajax. De Almeloërs staan tiende met 8 punten.

Blaswich werd de afgelopen weken vervangen door Michael Brouwer en Koen Bucker.

Meer uit Voetbal

Engeland ziet vijf spelers afhaken voor komende interlandperiode

LONDEN (ANP/RTR) - Bondscoach Thomas Tuchel van Engeland kan voor de komende interlands niet beschikken over Cole Palmer, Declan Rice, Marcus Rashford, Tino Livramento en Kobbie Mainoo. De vijf hebben zich geblesseerd afgemeld voor de wedstrijden in de Nations League tegen Spanje, Tsjechië, Kroatië en nogmaals Tsjechië.

1 uur geleden
Spaanse bondscoach De la Fuente verlengt contract tot na EK 2032

MADRID (ANP/RTR) - Bondscoach Luis de la Fuente van Spanje heeft zijn contract bij de Spaanse voetbalbond (RFEF) verlengd tot en met het EK van 2032. Dat maakte de RFEF bekend. De 65-jarige coach won met Spanje onder meer het afgelopen WK.

3 uur geleden
Van Dijk was er na gesprek met Xavi snel uit om door te gaan

ZEIST (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk was er na een gesprek met de nieuwe bondscoach Xavi Hernández snel uit om langer door te gaan als international. Dat vertelt de 35-jarige verdediger maandag in gesprek met ESPN.

3 uur geleden
Xavi ziet belangrijke rol voor bij Oranje teruggekeerde Veerman

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández ziet bij het Nederlands elftal een belangrijke rol weggelegd voor Joey Veerman. De middenvelder van Borussia Dortmund raakte na het EK van 2024 buiten beeld bij de toenmalige bondscoach Ronald Koeman, maar is door zijn Spaanse vervanger direct weer bij de selectie gehaald.

4 uur geleden
Xavi belooft dat Oranje gaat spelen met passie en intensiteit

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández wil nog niet veel kwijt over de manier waarop hij met het Nederlands elftal wil gaan voetballen. "We zullen het initiatief proberen te nemen. Ik kan beloven dat we met passie en intensiteit zullen spelen. Ik kan geen resultaten beloven", aldus Xavi, die vorige maand werd aangesteld als opvolger van Ronald Koeman.

5 uur geleden
Blessure AS Roma-aanvaller Malen valt mee

ZEIST (ANP) - De blessure die aanvaller Donyell Malen van AS Roma afgelopen weekend opliep, lijkt mee te vallen. Dat maakte bondscoach Xavi Hernández van het Nederlands elftal maandag duidelijk op een persconferentie.

5 uur geleden
Zwitserse voetballer Xhaka geeft vals coronavaccinatiebewijs toe

SUNDERLAND (ANP/BELGA) - Granit Xhaka, de aanvoerder van Sunderland en het Zwitserse nationale elftal, heeft toegegeven dat hij enkele jaren geleden een vals coronavaccinatiebewijs heeft verkregen. De 33-jarige recordinternational van zijn land heeft zich niet beschikbaar gesteld voor de komende vier wedstrijden van Zwitserland in de Nations League.

5 uur geleden