Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Keeper Blaswich hervat groepstraining bij Heracles

Keeper Blaswich hervat groepstraining bij Heracles

ALMELO (ANP) - Keeper Janis Blaswich heeft de groepstraining hervat bij Heracles Almelo. De 29-jarige Duitser, normaal gesproken de vaste keeper in het elftal van trainer Frank Wormuth, was sinds 20 september uit de roulatie met een spierblessure.

"Het gaat goed met me, ik ben volledig pijnvrij. Het is fijn om weer naar buiten te kunnen en met de andere doelmannen te trainen. Ik stond al een week op het veld voor wat simpele oefeningen, maar nu voor het eerst weer in de groep", aldus Blaswich.

Heracles kon de afgelopen zes competitiewedstrijden niet beschikken over de keeper, die in het met 4-0 verloren duel met Willem II uitviel. Heracles wacht volgend weekend de uitwedstrijd tegen Ajax. De Almeloërs staan tiende met 8 punten.

Blaswich werd de afgelopen weken vervangen door Michael Brouwer en Koen Bucker.

Meer uit Voetbal

PSG verliest voor eigen publiek van AS Monaco

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain verkeert nog niet in de topvorm van het afgelopen seizoen. De winnaar van de laatste twee edities van de Champions League verloor de thuiswedstrijd tegen AS Monaco (1-2).

10 uur geleden
Spits Parrott schiet Real Betis naar zege op Real Madrid

SEVILLA (ANP) - Troy Parrott heeft Real Betis aan een thuiszege op Real Madrid geholpen. De Ierse spits, overgekomen van AZ, mocht na 69 minuten invallen en maakte in de 81e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).

10 uur geleden
Isak helpt Liverpool met dank aan Gakpo aan eerste competitiezege

IPSWICH (ANP) - Alexander Isak heeft Liverpool na twee gelijke spelen aan de eerste zege van dit seizoen in de Premier League geholpen. De spits trof twee keer doel in de uitwedstrijd tegen Ipswich Town (0-2).

10 uur geleden
Sparta speelt in Eredivisie gelijk tegen PEC Zwolle

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Sparta Rotterdam en PEC Zwolle in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Het duel eindigde in 2-2.

11 uur geleden
Deze zomer ruim meer transfers in Nederlandse betaalde voetbal

ZEIST (ANP) - Deze zomer hebben er in het Nederlandse betaalde voetbal meer transfers plaatsgevonden dan een jaar eerder. Het ging, bij de mannen en vrouwen gezamenlijk, om 1030 spelers die van club wisselden. Dat zijn 135 transfers meer dan in de zomer van 2025, meldt de KNVB.

19 uur geleden
Veel duels tussen Nederlandse topvoetbalsters in Champions League

NYON (ANP) - De Nederlandse voetbalsters die actief zijn in de Champions League zullen elkaar veelvuldig tegenkomen. Dat bleek uit de loting die vrijdag door de UEFA verricht werd. Het hoofdtoernooi van de Champions League telt bij de vrouwen achttien ploegen die in de competitiefase elk zes tegenstanders treffen.

19 uur geleden
PSV tegen Ajax nog zonder nieuwelingen Ouaissa en Lammers

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de uitwedstrijd tegen Ajax in de Eredivisie nog niet beschikken over Sami Ouaissa, Sam Lammers en Mikkel Bro Hansen. De drie spelers werden deze week door de Eindhovenaren aan de selectie toegevoegd en zijn nog niet klaar voor speelminuten, zei trainer Peter Bosz vrijdag tijdens een persconferentie op sportcomplex De Herdgang.

19 uur geleden