Keeper Blaswich hervat groepstraining bij Heracles
ALMELO (ANP) - Keeper Janis Blaswich heeft de groepstraining hervat bij Heracles Almelo. De 29-jarige Duitser, normaal gesproken de vaste keeper in het elftal van trainer Frank Wormuth, was sinds 20 september uit de roulatie met een spierblessure.
"Het gaat goed met me, ik ben volledig pijnvrij. Het is fijn om weer naar buiten te kunnen en met de andere doelmannen te trainen. Ik stond al een week op het veld voor wat simpele oefeningen, maar nu voor het eerst weer in de groep", aldus Blaswich.
Heracles kon de afgelopen zes competitiewedstrijden niet beschikken over de keeper, die in het met 4-0 verloren duel met Willem II uitviel. Heracles wacht volgend weekend de uitwedstrijd tegen Ajax. De Almeloërs staan tiende met 8 punten.
Blaswich werd de afgelopen weken vervangen door Michael Brouwer en Koen Bucker.
Meer uit Voetbal
BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.
9 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.
14 minuten geledenALMELO (ANP) - Remko Pasveer is met een zege teruggekeerd bij Heracles Almelo. De van Ajax overgekomen doelman won met zijn nieuwe ploeg van Fortuna Sittard (2-1). Heracles is niet meer de nummer laatst van de Eredivisie en heeft 1 punt meer dan NAC Breda en Telstar.
45 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de strijd om de landstitel in de Eredivisie zondag van alle spanning ontdaan. Het elftal van trainer Peter Bosz rekende in eigen stadion overtuigend af met Feyenoord (3-0) en vergrootte de voorsprong op de nummer 2 uit Rotterdam met nog dertien speelronden te gaan tot 17 punten.
59 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de topper in de Eredivisie tegen Feyenoord eenvoudig gewonnen. De Eindhovenaren lieten de nummer 2 in het Philips Stadion met 3-0 kansloos. De eindstand was na zeventien minuten al bereikt.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid behoed voor puntenverlies tegen het laaggeklasseerde Rayo Vallecano. Hij benutte in de tiende minuut van de blessuretijd een strafschop (2-1). Real Madrid blijft tweede in La Liga, met een achterstand van 1 punt op FC Barcelona, dat zaterdag van Elche won (3-1).
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim zag Ajax ook tegen Excelsior (2-2) na rust een voorsprong verspelen. "We spelen een goede wedstrijd en maken twee prima doelpunten", zei hij. "Maar we geven het ook weer weg binnen vijf minuten."
2 uur geleden