Keeper Bijlow met Feyenoord mee naar Porto
ROTTERDAM (ANP) - Doelman Justin Bijlow gaat met Feyenoord mee naar Portugal, voor de laatste groepswedstrijd in de Europa League tegen FC Porto. De keeper is herstellende van een elleboogblessure. Bijlow reist voor de zekerheid toch mee, omdat na Kenneth Vermeer ook Elber Evora geblesseerd is geraakt.
Vermeer, normaal gesproken de eerste keus onder de lat, staat al een paar weken aan de kant. Omdat ook reservekeeper Bijlow met een blessure kampt, staat Nick Marsman de laatste wedstrijden onder de lat. Evora, de 20-jarige doelman van Jong Feyenoord, zat als reserve op de bank bij het eerste. Evora raakte maandag echter geblesseerd en kan niet mee naar Porto. Daarom stapt de herstellende Bijlow wel in het vliegtuig, net als de 18-jarige keeper Joey Koorevaar van Feyenoord Onder 19.
Trainer Dick Advocaat mist behalve Vermeer ook de geblesseerde vleugelverdedigers Rick Karsdorp en Ridgeciano Haps. Feyenoord moet donderdag winnen in het Estádio do Dragão en dan hopen dat Rangers thuis wint van Young Boys. Alleen dan gaan de Rotterdammers door naar de knock-outfase.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
5 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
6 uur geledenNAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
18 uur geleden