Keeper Bijlow baalt van gelijkspel van Feyenoord tegen FC Twente
ROTTERDAM (ANP) - Voor Justin Bijlow voelde het gelijkspel van Feyenoord tegen FC Twente (0-0) een beetje als een nederlaag. "We hebben wat mij betreft geen punt gewonnen maar twee punten verloren", zei de doelman van de thuisploeg uit Rotterdam.
Feyenoord zag de achterstand op koploper PSV groeien tot 12 punten. Maar Bijlow benadrukte vooral dat Feyenoord de kloof met de bezoekers uit Enschede tot 8 punten had moeten vergroten. "We hadden de tweede plaats nog steviger in handen kunnen krijgen", stelde hij. "Dat hebben we nagelaten en dat is zonde."
De keeper van Feyenoord vond het gelijkspel geen onterechte uitslag. "In de tweede helft waren we wel sterker", zei hij. "Maar zo veel hebben we nu ook weer niet gecreëerd. Ja, die strafschop natuurlijk. Normaal maakt Santiago Giménez die wel. Maar nu mist hij een keer. Dat is jammer. Maar in de eerste helft scoorde Vlap ook in buitenspelpositie. We hadden het nog zwaarder gekregen als we op achterstand waren gekomen. Het was lastig om door die defensie van FC Twente heen te komen. Bij ons was het een beetje sloom, vooral in de eerste helft. Afgelopen woensdag tegen PSV speelden we in een veel hoger tempo en waren we feller in de duels."
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.
2 uur geledenBUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.
2 uur geledenSARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.
4 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.
5 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - NAC Breda heeft het competitieduel met sc Heerenveen met 2-0 gewonnen. De wedstrijd werd zondag in Breda bij een 2-0-tussenstand definitief gestaakt in de 82e minuut, nadat aanhangers van de thuisclub voor de tweede keer vuurwerk op het veld hadden gegooid. Het restant van het duel werd maandag zonder publiek uitgespeeld in het Abe Lenstra Stadion van Heerenveen.
6 uur geledenAUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.
12 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.
12 uur geleden