Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Keeper Bijlow baalt van gelijkspel van Feyenoord tegen FC Twente

Keeper Bijlow baalt van gelijkspel van Feyenoord tegen FC Twente

ROTTERDAM (ANP) - Voor Justin Bijlow voelde het gelijkspel van Feyenoord tegen FC Twente (0-0) een beetje als een nederlaag. "We hebben wat mij betreft geen punt gewonnen maar twee punten verloren", zei de doelman van de thuisploeg uit Rotterdam.

Feyenoord zag de achterstand op koploper PSV groeien tot 12 punten. Maar Bijlow benadrukte vooral dat Feyenoord de kloof met de bezoekers uit Enschede tot 8 punten had moeten vergroten. "We hadden de tweede plaats nog steviger in handen kunnen krijgen", stelde hij. "Dat hebben we nagelaten en dat is zonde."

De keeper van Feyenoord vond het gelijkspel geen onterechte uitslag. "In de tweede helft waren we wel sterker", zei hij. "Maar zo veel hebben we nu ook weer niet gecreëerd. Ja, die strafschop natuurlijk. Normaal maakt Santiago Giménez die wel. Maar nu mist hij een keer. Dat is jammer. Maar in de eerste helft scoorde Vlap ook in buitenspelpositie. We hadden het nog zwaarder gekregen als we op achterstand waren gekomen. Het was lastig om door die defensie van FC Twente heen te komen. Bij ons was het een beetje sloom, vooral in de eerste helft. Afgelopen woensdag tegen PSV speelden we in een veel hoger tempo en waren we feller in de duels."

Meer uit Voetbal

Afrikaanse voetbalbond: Afrika Cup in de toekomst elke vier jaar

RABAT (ANP/RTR) - De Afrika Cup wordt in de toekomst elke vier jaar gespeeld, in plaats van elke twee jaar. Dat maakte de Afrikaanse voetbalbond een dag voor de start van het toernooi bekend.

1 uur geleden
FC Twente-trainer Van den Brom 'met vertrouwen' naar De Kuip

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente ziet de uitwedstrijd van zondag tegen Feyenoord met vertrouwen tegemoet. "We hebben de afgelopen wedstrijden steeds meer een FC Twente gezien dat speelt zoals we willen spelen. Dat willen we zondag bevestigen. Ons spel kan in bepaalde fases beter, maar de laatste duels geven ons vertrouwen. Feyenoord - FC Twente is een wedstrijd om naar uit te kijken", zegt hij op de website van FC Twente.

1 uur geleden
Barcelona-spits Lewandowski keert terug van hamstringblessure

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona-spits Robert Lewandowski is hersteld van zijn hamstringblessure en keert terug in de selectie van de Spaanse kampioen. Dat zei Barcelona-coach Hansi Flick op een persconferentie, een dag voor de ontmoeting met Villarreal in de Spaanse competitie. Lewandowski (37) miste de laatste twee wedstrijden vanwege hamstringklachten.

2 uur geleden
Marokko-aanvoerder Hakimi op tijd hersteld voor Afrika Cup

RABAT (ANP/RTR) - Achraf Hakimi is op tijd hersteld van zijn enkelblessure om te spelen in de Afrika Cup. Dat zei de 27-jarige verdediger op een persconferentie voorafgaand aan het toernooi.

3 uur geleden
Dortmund viert 116e verjaardag met winst op Mönchengladbach

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zijn 116e verjaardag gevierd met een overwinning in de Bundesliga. De jarige club versloeg Borussia Mönchengladbach met 2-0 en nam door de zege voorlopig de tweede plaats in achter koploper Bayern München.

18 uur geleden
Immobile schiet Bologna naar finale Italiaanse Supercup

RIYAD (ANP) - Bologna heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. De ploeg van trainer Vincenzo Italiano won in de halve finale van het bekertoernooi in Riyad in Saudi-Arabië van Internazionale. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1, waarna Bologna de beslissende strafschoppen beter nam. Napoli, dat donderdag won van AC Milan in de andere halve finale, is komende maandag de tegenstander in de finale.

18 uur geleden
Koploper ADO lijdt nederlaag en ziet winnend Cambuur naderen

LEEUWARDEN/DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft zijn tweede nederlaag van dit seizoen geleden. De koploper van de eerste divisie liet zich in eigen huis verrassen door Jong PSV, dat won met 2-1. Spits Robin van Duiven maakte vijf minuten voor tijd de winnende goal voor de beloftenploeg uit Eindhoven.

19 uur geleden