Keeper Bijlow baalt van gelijkspel van Feyenoord tegen FC Twente
ROTTERDAM (ANP) - Voor Justin Bijlow voelde het gelijkspel van Feyenoord tegen FC Twente (0-0) een beetje als een nederlaag. "We hebben wat mij betreft geen punt gewonnen maar twee punten verloren", zei de doelman van de thuisploeg uit Rotterdam.
Feyenoord zag de achterstand op koploper PSV groeien tot 12 punten. Maar Bijlow benadrukte vooral dat Feyenoord de kloof met de bezoekers uit Enschede tot 8 punten had moeten vergroten. "We hadden de tweede plaats nog steviger in handen kunnen krijgen", stelde hij. "Dat hebben we nagelaten en dat is zonde."
De keeper van Feyenoord vond het gelijkspel geen onterechte uitslag. "In de tweede helft waren we wel sterker", zei hij. "Maar zo veel hebben we nu ook weer niet gecreëerd. Ja, die strafschop natuurlijk. Normaal maakt Santiago Giménez die wel. Maar nu mist hij een keer. Dat is jammer. Maar in de eerste helft scoorde Vlap ook in buitenspelpositie. We hadden het nog zwaarder gekregen als we op achterstand waren gekomen. Het was lastig om door die defensie van FC Twente heen te komen. Bij ons was het een beetje sloom, vooral in de eerste helft. Afgelopen woensdag tegen PSV speelden we in een veel hoger tempo en waren we feller in de duels."
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Trainer Francesco Farioli staat met FC Porto in de kwartfinale van de Europa League. Hij won met zijn ploeg ook het thuisduel met VfB Stuttgart (2-0) , na een zege vorige week in Duitsland. William Gomes en Victor Froholdt maakten de doelpunten voor de thuisploeg, waar de Nederlander Pablo Rosario een basisplaats had.
7 uur geledenPRAAG (ANP) - Sven Mijnans was trots op AZ na de gewonnen uitwedstrijd tegen Sparta Praag (0-4) in de achtste finale van de Conference League. "Ik denk dat we het gewoon heel goed hebben gedaan", zei de aanvoerder van de club uit Alkmaar.
7 uur geledenPRAAG (ANP) - AZ staat in de kwartfinale van de Conference League. De club was in de uitwedstrijd veel te sterk voor Sparta Praag (0-4), na een mager uitgevallen zege vorige week in Alkmaar (2-1).
7 uur geledenFREIBURG (ANP) - SC Freiburg heeft zich geplaatst voor de kwartfinale van de Europa League na een 5-1-thuisoverwinning op KRC Genk. Celta de Vigo heeft zich ook bij de laatste acht gevoegd door met 2-0 te winnen op bezoek bij Olympique Lyon. In de kwartfinale treffen Freiburg en Celta de Vigo elkaar.
9 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalsters hebben in Iran een heldenonthaal gekregen na hun terugkeer uit Australië. Op een centraal plein in Teheran werd het team gehuldigd voor duizenden toeschouwers. "Het is duidelijk dat deze sporters loyaal zijn aan hun thuisland, de vlag, de leider en de revolutie", zei voorzitter van de Iraanse voetbalbond Mehdi Taj terwijl hij naast de speelsters op een podium stond. Op een groot reclamebord op het plein was de selectie te zien met de tekst "mijn keuze, mijn thuisland".
9 uur geledenPRAAG (ANP) - Aanvaller Ro-Zangelo Daal begint om 21.00 uur met AZ aan het uitduel met Sparta Praag in de achtste finales van de Conference League. De vleugelaanvaller viel zondag tijdens het thuisduel met Heracles Almelo geblesseerd uit, maar is op tijd hersteld.
10 uur geledenZÜRICH (ANP) - Elk team in een vrouwencompetitie van de FIFA is voortaan verplicht om ten minste één vrouwelijke hoofd- of assistent-coach in dienst te hebben. Dit maakt deel uit van een reeks nieuwe regels van de wereldvoetbalbond, gericht op het vergroten van het aantal vrouwen dat op het hoogste niveau als coach actief is.
11 uur geleden