Keeper Bijlow baalt van gelijkspel van Feyenoord tegen FC Twente
ROTTERDAM (ANP) - Voor Justin Bijlow voelde het gelijkspel van Feyenoord tegen FC Twente (0-0) een beetje als een nederlaag. "We hebben wat mij betreft geen punt gewonnen maar twee punten verloren", zei de doelman van de thuisploeg uit Rotterdam.
Feyenoord zag de achterstand op koploper PSV groeien tot 12 punten. Maar Bijlow benadrukte vooral dat Feyenoord de kloof met de bezoekers uit Enschede tot 8 punten had moeten vergroten. "We hadden de tweede plaats nog steviger in handen kunnen krijgen", stelde hij. "Dat hebben we nagelaten en dat is zonde."
De keeper van Feyenoord vond het gelijkspel geen onterechte uitslag. "In de tweede helft waren we wel sterker", zei hij. "Maar zo veel hebben we nu ook weer niet gecreëerd. Ja, die strafschop natuurlijk. Normaal maakt Santiago Giménez die wel. Maar nu mist hij een keer. Dat is jammer. Maar in de eerste helft scoorde Vlap ook in buitenspelpositie. We hadden het nog zwaarder gekregen als we op achterstand waren gekomen. Het was lastig om door die defensie van FC Twente heen te komen. Bij ons was het een beetje sloom, vooral in de eerste helft. Afgelopen woensdag tegen PSV speelden we in een veel hoger tempo en waren we feller in de duels."
Meer uit Voetbal
BILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
16 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
20 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
20 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
22 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
1 dag geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
1 dag geleden