Keeper Bijlow baalt van gelijkspel van Feyenoord tegen FC Twente
ROTTERDAM (ANP) - Voor Justin Bijlow voelde het gelijkspel van Feyenoord tegen FC Twente (0-0) een beetje als een nederlaag. "We hebben wat mij betreft geen punt gewonnen maar twee punten verloren", zei de doelman van de thuisploeg uit Rotterdam.
Feyenoord zag de achterstand op koploper PSV groeien tot 12 punten. Maar Bijlow benadrukte vooral dat Feyenoord de kloof met de bezoekers uit Enschede tot 8 punten had moeten vergroten. "We hadden de tweede plaats nog steviger in handen kunnen krijgen", stelde hij. "Dat hebben we nagelaten en dat is zonde."
De keeper van Feyenoord vond het gelijkspel geen onterechte uitslag. "In de tweede helft waren we wel sterker", zei hij. "Maar zo veel hebben we nu ook weer niet gecreëerd. Ja, die strafschop natuurlijk. Normaal maakt Santiago Giménez die wel. Maar nu mist hij een keer. Dat is jammer. Maar in de eerste helft scoorde Vlap ook in buitenspelpositie. We hadden het nog zwaarder gekregen als we op achterstand waren gekomen. Het was lastig om door die defensie van FC Twente heen te komen. Bij ons was het een beetje sloom, vooral in de eerste helft. Afgelopen woensdag tegen PSV speelden we in een veel hoger tempo en waren we feller in de duels."
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
6 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
7 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
8 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
8 uur geleden