Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Karsdorp met AS Roma in derby veel te sterk voor Lazio

Karsdorp met AS Roma in derby veel te sterk voor Lazio

ROME (ANP) - AS Roma heeft de Romeinse derby tegen Lazio op overtuigende wijze gewonnen. In het Stadio Olimpico, het stadion dat beide clubs uit de Italiaanse hoofdstad delen, zegevierde de ploeg van trainer José Mourinho met 3-0. Alle doelpunten vielen in de eerste helft.

Tammy Abraham opende al in de 1e minuut de score, nadat de bal uit een hoekschop van Lorenzo Pellegrini via de lat voor zijn voeten was beland. De Engelse spits tikte na 20 minuten op aangeven van Rick Karsdorp ook de 2-0 binnen. Abraham voerde zijn productie dit seizoen in de Serie A op naar vijftien doelpunten. Abraham scoorde donderdag ook al in de return tegen Vitesse in de achtste finales van de Conference League. De Engelsman trok de stand in de blessuretijd gelijk (1-1), waardoor AS Roma ontsnapte aan een verlenging.

De uitblinkende Pellegrini scoorde in de 40e minuut met een fraaie vrije trap in de kruising. AS Roma kwam na rust niet meer in de problemen. De ploeg van Mourinho klom over Lazio naar de vijfde plaats in de Serie A met 51 punten, 2 punten meer dan de stadgenoot die eerder dit seizoen de 'thuiswedstrijd' met 3-2 won.

Meer uit Voetbal

Arsenal eenvoudig naar laatste zestien FA Cup na zege op Wigan

LONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.

1 uur geleden
Rayo Vallecano pijnigt Atlético in Madrileense derby (3-0)

MADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.

2 uur geleden
Twente na zege op Heerenveen stevig aan kop, HERA - AZ gestaakt

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.

2 uur geleden
Sparta - NEC definitief gestaakt vanwege sneeuwval

ROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.

4 uur geleden
Sparta - NEC stilgelegd vanwege sneeuw op het veld

ROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is tijdelijk gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig. Het is nog onduidelijk of het duel op zondag kan worden uitgespeeld.

4 uur geleden
Heerenveen buigt snelle achterstand tegen PEC Zwolle om in winst

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen staat weer in het linkerrijtje van de Eredivisie. Het elftal van coach Robin Veldman boog zondag een 2-0-achterstand in het Abe Lenstra Stadion tegen PEC Zwolle om in een 4-2-zege. De Friezen staan met 31 punten op de negende plek in de Eredivisie. PEC Zwolle zakt naar de dertiende plaats met een achterstand van 5 punten op sc Heerenveen.

4 uur geleden
Telstar en FC Twente spelen gelijk in Velsen-Zuid

VELSEN (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen Telstar en FC Twente is geëindigd in 1-1. Door het gelijkspel is Twente, dat nu zevende staat, op de ranglijst ingehaald door AZ. Telstar blijft 17e met 18 punten.

4 uur geleden