Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Karsdorp met AS Roma in derby veel te sterk voor Lazio

Karsdorp met AS Roma in derby veel te sterk voor Lazio

ROME (ANP) - AS Roma heeft de Romeinse derby tegen Lazio op overtuigende wijze gewonnen. In het Stadio Olimpico, het stadion dat beide clubs uit de Italiaanse hoofdstad delen, zegevierde de ploeg van trainer José Mourinho met 3-0. Alle doelpunten vielen in de eerste helft.

Tammy Abraham opende al in de 1e minuut de score, nadat de bal uit een hoekschop van Lorenzo Pellegrini via de lat voor zijn voeten was beland. De Engelse spits tikte na 20 minuten op aangeven van Rick Karsdorp ook de 2-0 binnen. Abraham voerde zijn productie dit seizoen in de Serie A op naar vijftien doelpunten. Abraham scoorde donderdag ook al in de return tegen Vitesse in de achtste finales van de Conference League. De Engelsman trok de stand in de blessuretijd gelijk (1-1), waardoor AS Roma ontsnapte aan een verlenging.

De uitblinkende Pellegrini scoorde in de 40e minuut met een fraaie vrije trap in de kruising. AS Roma kwam na rust niet meer in de problemen. De ploeg van Mourinho klom over Lazio naar de vijfde plaats in de Serie A met 51 punten, 2 punten meer dan de stadgenoot die eerder dit seizoen de 'thuiswedstrijd' met 3-2 won.

Meer uit Voetbal

Duel tussen FC Utrecht en KRC Genk 53 minuten later begonnen

UTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.

57 minuten geleden
Van Persie: dit voelt als een frisse en nieuwe start

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.

1 uur geleden
Mobiele eenheid drijft fans KRC Genk uit stadion van FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.

1 uur geleden
Olympique Lyon en Aston Villa naar achtste finale Europa League

BERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.

1 uur geleden
Aftrap van FC Utrecht uitgesteld na problemen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.

1 uur geleden
Dolend Feyenoord boekt tegen Graz eerste zege sinds december

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor het eerst sinds begin december een wedstrijd gewonnen. De Rotterdammers rekenden voor eigen publiek in de Europa League af met Sturm Graz (3-0) en voorkwamen daarmee dat de crisis bij de club nog grotere vormen aanneemt. Feyenoord heeft dankzij de zege nog een kleine kans om de tussenronde van het tweede Europese clubtoernooi te bereiken.

2 uur geleden
Feyenoord klopt Sturm Graz en houdt kleine kans op tussenronde

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Europa League nog een kleine kans om de tussenronde te bereiken. Het elftal van trainer Robin van Persie won in De Kuip met 3-0 van Sturm Graz. Feyenoord kwam daarmee op 6 punten na zeven wedstrijden.

2 uur geleden