Karsdorp en Mourinho kunnen weer samen verder bij AS Roma
ROME (ANP) - Rick Karsdorp hoopt snel zijn rentree te maken bij AS Roma. De Nederlandse verdediger kwam 9 november in de uitwedstrijd tegen Sassuolo (1-1) voor het laatst in actie en kreeg daarna veel kritiek van trainer José Mourinho. Karsdorp leek op weg naar een andere club, maar daarvan is nu geen sprake meer, blijkt uit een interview dat de oud-Feyenoorder woensdag gaf aan AS Roma TV.
"De laatste weken had ik wat problemen met mijn knie. Ik heb veel in de gym getraind maar ook individueel op het veld en voel me goed nu. Ik ben blij dat ik terug ben", aldus Karsdorp.
Na de wedstrijd tegen Sassuolo zei Mourinho: "Hij heeft de anderen verraden door zijn gebrek aan professionaliteit op het veld. Ik heb hem verteld dat hij een nieuwe club kan zoeken in januari." Naar aanleiding van die woorden kwamen spelersvakbonden VVCS en FIFPro in opstand. Ze namen het op voor Karsdorp en lieten weten dat de in hun ogen "pestcampagne" tegen de regels van de FIFA is.
"FIFPro en mijn advocaat spraken niet namens mij. Er zijn dingen gezegd die niet waar zijn", aldus Karsdorp nu tegen AS Roma TV. "Dit is mijn zesde jaar hier. Ik speel erg graag voor deze club."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de topper in de Premier League tegen Aston Villa met ruime cijfers gewonnen. De koploper uit Londen versloeg de nummer 3 met 4-1. Daarmee kwam een einde aan een lange zegereeks van Aston Villa, dat de laatste elf officiële duels won en daarmee het clubrecord van 1914 evenaarde.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.
9 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.
11 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - Espanyol verbiedt supporters van FC Barcelona zaterdag in het stadion het shirt van hun club te dragen. Dat is een van de maatregelen die de Spaanse club neemt om de derby tussen de twee clubs rustig te laten verlopen.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.
14 uur geledenDUBAI (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA overweegt een aanpassing van de buitenspelregel. "Misschien moet de speler in de toekomst volledig voorbij de verdediger zijn om buitenspel te staan", zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens de World Sports Summit in Dubai. In dat geval zou het geen buitenspel meer zijn als een been of arm van de aanvaller voor de laatste verdediger uitsteekt.
15 uur geledenBREDA (ANP) - Terence Kongolo maakt in de voorbereiding op de tweede seizoenshelft geen onderdeel uit van het eerste elftal van NAC. De 31-jarige verdediger komt voorlopig niet in de plannen voor en traint na de winterstop mee met NAC Onder 21, meldt de club uit Breda op de website.
15 uur geleden