Karsdorp en Mourinho kunnen weer samen verder bij AS Roma
ROME (ANP) - Rick Karsdorp hoopt snel zijn rentree te maken bij AS Roma. De Nederlandse verdediger kwam 9 november in de uitwedstrijd tegen Sassuolo (1-1) voor het laatst in actie en kreeg daarna veel kritiek van trainer José Mourinho. Karsdorp leek op weg naar een andere club, maar daarvan is nu geen sprake meer, blijkt uit een interview dat de oud-Feyenoorder woensdag gaf aan AS Roma TV.
"De laatste weken had ik wat problemen met mijn knie. Ik heb veel in de gym getraind maar ook individueel op het veld en voel me goed nu. Ik ben blij dat ik terug ben", aldus Karsdorp.
Na de wedstrijd tegen Sassuolo zei Mourinho: "Hij heeft de anderen verraden door zijn gebrek aan professionaliteit op het veld. Ik heb hem verteld dat hij een nieuwe club kan zoeken in januari." Naar aanleiding van die woorden kwamen spelersvakbonden VVCS en FIFPro in opstand. Ze namen het op voor Karsdorp en lieten weten dat de in hun ogen "pestcampagne" tegen de regels van de FIFA is.
"FIFPro en mijn advocaat spraken niet namens mij. Er zijn dingen gezegd die niet waar zijn", aldus Karsdorp nu tegen AS Roma TV. "Dit is mijn zesde jaar hier. Ik speel erg graag voor deze club."
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Feyenoord heeft een grote stap gezet richting het hoofdtoernooi van de Champions League. De Rotterdammers stelden in de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard teleur en wisten een achterstand in de slotfase pas om te draaien toen Fortuna na een rode kaart voor Paul Gladon met een man minder op het veld kwam te staan. Feyenoord won met 2-1.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle speelt volgend seizoen weer in de Eredivisie. Het elftal van Henry van der Vegt won zondag in eigen huis van het al gedegradeerde Heracles Almelo: 1-0. PEC Zwolle staat na 32 wedstrijden op 37 punten op de twaalfde plaats. Nummer 16 FC Volendam heeft 6 punten minder dan PEC en speelt nog tegen nummer 15 Telstar dat evenveel punten heeft. Het is daardoor onmogelijk dat zowel FC Volendam als Telstar op de ranglijst PEC nog voorbijgaat.
1 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag de uitwedstrijd tegen FC Volendam met 2-0 gewonnen. Door de zege is de Friese ploeg zeker van deelname aan de play-offs om Europees voetbal.
2 uur geledenSITTARD (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard in de Eredivisie zondag met dezelfde elf basisspelers als vorige week zaterdag. De Rotterdammers wonnen toen in De Kuip met 3-1 van FC Groningen.
3 uur geledenPORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
18 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
18 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
18 uur geleden