Karsdorp en Mourinho kunnen weer samen verder bij AS Roma
ROME (ANP) - Rick Karsdorp hoopt snel zijn rentree te maken bij AS Roma. De Nederlandse verdediger kwam 9 november in de uitwedstrijd tegen Sassuolo (1-1) voor het laatst in actie en kreeg daarna veel kritiek van trainer José Mourinho. Karsdorp leek op weg naar een andere club, maar daarvan is nu geen sprake meer, blijkt uit een interview dat de oud-Feyenoorder woensdag gaf aan AS Roma TV.
"De laatste weken had ik wat problemen met mijn knie. Ik heb veel in de gym getraind maar ook individueel op het veld en voel me goed nu. Ik ben blij dat ik terug ben", aldus Karsdorp.
Na de wedstrijd tegen Sassuolo zei Mourinho: "Hij heeft de anderen verraden door zijn gebrek aan professionaliteit op het veld. Ik heb hem verteld dat hij een nieuwe club kan zoeken in januari." Naar aanleiding van die woorden kwamen spelersvakbonden VVCS en FIFPro in opstand. Ze namen het op voor Karsdorp en lieten weten dat de in hun ogen "pestcampagne" tegen de regels van de FIFA is.
"FIFPro en mijn advocaat spraken niet namens mij. Er zijn dingen gezegd die niet waar zijn", aldus Karsdorp nu tegen AS Roma TV. "Dit is mijn zesde jaar hier. Ik speel erg graag voor deze club."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
7 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
7 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
8 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
8 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
8 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
12 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
16 uur geleden