Karsdorp en Mourinho kunnen weer samen verder bij AS Roma
ROME (ANP) - Rick Karsdorp hoopt snel zijn rentree te maken bij AS Roma. De Nederlandse verdediger kwam 9 november in de uitwedstrijd tegen Sassuolo (1-1) voor het laatst in actie en kreeg daarna veel kritiek van trainer José Mourinho. Karsdorp leek op weg naar een andere club, maar daarvan is nu geen sprake meer, blijkt uit een interview dat de oud-Feyenoorder woensdag gaf aan AS Roma TV.
"De laatste weken had ik wat problemen met mijn knie. Ik heb veel in de gym getraind maar ook individueel op het veld en voel me goed nu. Ik ben blij dat ik terug ben", aldus Karsdorp.
Na de wedstrijd tegen Sassuolo zei Mourinho: "Hij heeft de anderen verraden door zijn gebrek aan professionaliteit op het veld. Ik heb hem verteld dat hij een nieuwe club kan zoeken in januari." Naar aanleiding van die woorden kwamen spelersvakbonden VVCS en FIFPro in opstand. Ze namen het op voor Karsdorp en lieten weten dat de in hun ogen "pestcampagne" tegen de regels van de FIFA is.
"FIFPro en mijn advocaat spraken niet namens mij. Er zijn dingen gezegd die niet waar zijn", aldus Karsdorp nu tegen AS Roma TV. "Dit is mijn zesde jaar hier. Ik speel erg graag voor deze club."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/RTR) - Voetbalster Aitana Bonmatí staat voor langere tijd aan de kant. De international van Spanje heeft op een training haar linkerkuitbeen gebroken, meldt de Spaanse voetbalbond.
57 minuten geledenGIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.
10 uur geledenROME (ANP) - David Neres heeft Napoli aan een uitzege op AS Roma geholpen. De oud-aanvaller van Ajax maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico. De Braziliaan scoorde in de 36e minuut.
10 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Stanley Menzo heeft zijn functie als bondscoach van Suriname neergelegd. Die beslissing komt op een opvallend moment. Suriname kan zich in maart via intercontinentale play-offs voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico plaatsen.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het gestaakte duel tussen Ajax en FC Groningen wordt dinsdag vanaf 14.30 uur zonder publiek in de Johan Cruijff ArenA uitgespeeld. Dat meldt de club uit Amsterdam.
10 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB baalt dat het duel tussen Ajax en FC Groningen definitief is gestaakt nadat fans van de thuisploeg tot tweemaal toe veel vuurwerk voor een overleden supporter hadden afgestoken. "De veiligheid van spelers en alle anderen die op en rond het veld hun werk moeten doen, kan niet worden gegarandeerd", reageert de voetbalbond.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Financieel directeur Shashi Baboeram Panday heeft namens Ajax excuses aangeboden aan iedereen die gedupeerd is door het definitief staken van het duel met FC Groningen. "Als Ajax vinden we dit schandalig", zei hij bij ESPN.
11 uur geleden