Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kantoorverhuurder Regus wil locaties van concurrent WeWork hebben

Kantoorverhuurder Regus wil locaties van concurrent WeWork hebben

ZUG (ANP/BLOOMBERG) - De eigenaar van onder meer kantoorverhuurder Regus, IWG, wil sommige locaties van concurrent WeWork overnemen, meldt topman Mark Dixon van het Zwitserse IWG. Hij zegt hierover in gesprek te zijn met WeWork, dat in Amsterdam vier kantoren heeft. Het Amerikaanse WeWork kampt met financiële problemen en heeft eerder dinsdag uitstel van betaling aangevraagd.

WeWork lijdt al langere tijd verlies en heeft bijna 19 miljard dollar (17,8 miljard euro) aan schulden. Mogelijk kan de verhuurder met de zogeheten Chapter 11-procedure die de kantoorverhuurder dinsdag heeft aangevraagd nog wel een doorstart maken. Met zo'n procedure kan een bedrijf dat niet meer aan zijn financiële verplichtingen kan voldoen, nog wel actief blijven. Vorige week schreef The Wall Street Journal dat WeWork op 2 oktober een rentebetaling aan obligatiehouders moest doen, maar dat de kantoorverhuurder daartoe niet in staat was. In augustus liet WeWork weten te twijfelen of het bedrijf kon blijven bestaan.

Dixon wil niet vertellen om hoeveel en welke locaties het gaat. WeWork heeft 777 kantoorlocaties in bijna veertig landen. De aanbieder van gedeelde werkruimtes zag zijn locaties in het begin van de coronapandemie leeglopen en sindsdien heeft het bedrijf moeite om de ruimtes weer bezet te krijgen. Regus heeft ruim 4000 kantoren en andere werkplekken wereldwijd, waarvan 112 op verschillende plekken in Nederland.

Meer uit Financieel

Wall Street sluit licht lager in afwachting van rentebesluit Fed

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn dinsdag iets lager gesloten. Beleggers kijken met name uit naar het rentebesluit van de Federal Reserve. De verwachting is dat de Amerikaanse koepel van centrale banken woensdag de leenkosten in de grootste economie ter wereld voor het eerst dit jaar gaat verlagen.

2 minuten geleden
Microsoft gaat tientallen miljarden investeren in VK

LONDEN (ANP/RTR/BLOOMBERG) - Microsoft gaat de komende vier jaar 30 miljard dollar (meer dan 25 miljard euro) investeren in het Verenigd Koninkrijk, onder meer in infrastructuur voor kunstmatige intelligentie (AI). Dat is de grootste financiële toezegging die het Amerikaanse softwareconcern ooit in het VK heeft gedaan.

21 minuten geleden
Youforce: nettomaandsalaris Jan Modaal stijgt met ruim 38 euro

AMERSFOORT (ANP) - Werkende Nederlanders met een modaal inkomen gaan er volgend jaar maandelijks netto 38,50 euro op vooruit. Dat volgt uit doorrekeningen van hr-dienstverlener Youforce, voorheen Visma Raet, na de bekendmaking van de rijksbegroting op Prinsjesdag.

52 minuten geleden
Witte Huis verlengt uitstel van TikTok-verbod tot medio december

WASHINGTON (ANP/BLOOMBERG/AFP) - Het Witte Huis schuift de deadline voor de verkoop van de Amerikaanse onderdelen van TikTok verder op, tot 16 december. Eigenlijk moest het Chinese moederbedrijf ByteDance de populaire app voor woensdag verkopen, op straffe van een verbod in de Verenigde Staten.

1 uur geleden
Voorzitter Nestlé treedt af enkele weken na ontslag topman

VEVEY (ANP/BLOOMBERG) - Voorzitter van het Zwitserse voedingsmiddelenconcern Nestlé Paul Bulcke treedt vervroegd af. Dit komt enkele weken nadat topman Laurent Freixe werd ontslagen vanwege een romantische relatie met een directe ondergeschikte.

3 uur geleden
Amsterdamse AEX-index sluit lager op Prinsjesdag

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index is op Prinsjesdag lager geëindigd. Beleggers namen wat gas terug na de flinke winst van de Amsterdamse hoofdindex een dag eerder en hadden daarnaast oog voor de begrotingsplannen van het kabinet die zijn gepresenteerd. Verder ging de aandacht vooral uit naar de Verenigde Staten, waar de Amerikaanse Federal Reserve begint aan zijn tweedaagse rentevergadering. De verwachting dat de centrale bank woensdag de leenkosten in de grootste economie ter wereld gaat verlagen, zorgde maandag voor nieuwe recordstanden op Wall Street.

4 uur geleden
KLM: stakingen grondpersoneel brengen toekomst in gevaar

SCHIPHOL (ANP) - De stakingen van FNV en CNV bij KLM brengen de toekomst van de luchtvaartmaatschappij in gevaar. Dat laat een woordvoerster van KLM weten nadat de vakbonden dinsdag nieuwe, langere stakingen hadden aangekondigd van het grondpersoneel. De nieuwe stakingen noemt KLM "onnodig en onverantwoord".

4 uur geleden