Kantoor Netanyahu: vrijlating gijzelaars niet voor vrijdag
TEL AVIV (ANP/RTR) - De vrijlating van een groep gijzelaars door Hamas zal niet voor vrijdag plaatsvinden, meldt het kantoor van de Israëlische premier Benjamin Netanyahu. Eerder meldden diverse media dat een deel van de gijzelaars donderdag op vrije voeten zou komen.
Vijftig gijzelaars zullen in groepen vrijkomen als gevolg van een deal tussen Israël en Hamas. In ruil daarvoor laat Israël gevangen Palestijnse vrouwen en jongeren vrij en ook komt er een tijdelijk staakt-het-vuren.
Israëlische media schreven eerder dat Israël een lijst met namen had gekregen van de gijzelaars die donderdag zouden vrijkomen, maar dat deze niet openbaar zou worden gemaakt voor het geval dat de vrijlating niet zou doorgaan.
Meer uit Buitenland
BERLIJN (ANP/AFP) - Frankrijk moet zijn defensieuitgaven verder verhogen om Europa weerbaarder te maken, zei de Duitse minister van Buitenlandse Zaken Johann Wadephul in een radio-interview met Deutschlandfunk.
5 minuten geledenRUNNEMEDE (ANP) - Een zeldzame Pokémonkaart is voor bijna 16,5 miljoen dollar (bijna 13,9 miljoen euro) van eigenaar gewisseld. Nog nooit is er zoveel voor een Pokémonkaart betaald.
12 minuten geledenBERLIJN (ANP) - Duitsland gaat de controles aan de grenzen met zes maanden verlengen, zegt minister van Binnenlandse Zaken Alexander Dobrindt tegen de krant Bild. Dat betekent dat ook bij de grens met Nederland tot en met september willekeurige controles zullen plaatsvinden.
17 minuten geledenGOPPENSTEIN (ANP) - Bij het Zwitserse dorp Goppenstein is maandag een trein ontspoord, nadat er een lawine was geweest. De politie gaat uit van meerdere gewonden, meldt de Zwitserse nieuwssite 20 Minuten.
47 minuten geledenMOSKOU (ANP) - Leden van de voormalige Russische Wagner Groep houden zich tegenwoordig vooral bezig met sabotage in Europese landen, schrijft zakenkrant Financial Times. Westerse inlichtingenfunctionarissen zeggen tegen de Britse krant dat Rusland het netwerk van Wagner gebruikt om mensen te rekruteren die operaties op NAVO-grondgebied kunnen uitvoeren.
54 minuten geledenSYDNEY (ANP) - De man die ervan wordt beschuldigd het vuur te hebben geopend op een joodse viering op Bondi Beach in Sydney, is maandag voor het eerst in de rechtszaal verschenen. De 24-jarige Naveed Akram was via een videoverbinding te zien.
4 uur geledenCOURMAYEUR (ANP) - In Italië is een persoon omgekomen door een lawine, meldt nieuwssite RAI News. Twee mensen raakten zwaargewond. Zij zijn naar het ziekenhuis in Aosta gebracht.
19 uur geleden