Kanté en Hernández haken af bij Frankrijk voor duel met Kroatië
PARIJS (ANP) - De Franse voetbalploeg gaat zonder N'Golo Kanté en Lucas Hernández toewerken naar de laatste interland voor de zomervakantie, maandag in het Stade de France tegen Kroatië. De middenvelder van Chelsea heeft knieklachten en is niet op tijd fit voor het duel met de Kroaten. Hernández, verdediger van Bayern München, kreeg van bondscoach Didier Deschamps toestemming om terug naar te gaan naar huis vanwege een heugelijke familieaangelegenheid.
Deschamps heeft 22 spelers over voor de vierde groepswedstrijd in de Nations League. Wereldkampioen Frankrijk heeft pas 2 punten, na een nederlaag tegen Denemarken (1-2) en remises tegen Kroatië in Split en in Wenen tegen Oostenrijk (beide 1-1). Frankrijk en Kroatië, de finalisten van het WK 2018, treffen elkaar maandag in Parijs opnieuw. Denemarken gaat aan kop in de groep met 6 punten, Kroatië en Oostenrijk hebben 4 punten.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.
1 uur geledenEAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.
5 uur geledenCHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.
6 uur geledenOEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.
7 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.
8 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Het voetbalelftal van Tunesië, een van de WK-tegenstanders van Oranje, is hard onderuitgegaan in de laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het toernooi. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel was België met 5-0 te sterk voor Tunesië, dat het laatste halfuur met tien man speelde.
12 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Supporters die de komende weken WK-wedstrijden bezoeken, mogen één fabrieksverzegelde wegwerpwaterfles meenemen naar het stadion. Dat meldt de FIFA. De wereldvoetbalbond liet enkele dagen eerder weten dat herbruikbare flessen om veiligheidsredenen verboden zijn.
19 uur geleden