Kanté en Hernández haken af bij Frankrijk voor duel met Kroatië
PARIJS (ANP) - De Franse voetbalploeg gaat zonder N'Golo Kanté en Lucas Hernández toewerken naar de laatste interland voor de zomervakantie, maandag in het Stade de France tegen Kroatië. De middenvelder van Chelsea heeft knieklachten en is niet op tijd fit voor het duel met de Kroaten. Hernández, verdediger van Bayern München, kreeg van bondscoach Didier Deschamps toestemming om terug naar te gaan naar huis vanwege een heugelijke familieaangelegenheid.
Deschamps heeft 22 spelers over voor de vierde groepswedstrijd in de Nations League. Wereldkampioen Frankrijk heeft pas 2 punten, na een nederlaag tegen Denemarken (1-2) en remises tegen Kroatië in Split en in Wenen tegen Oostenrijk (beide 1-1). Frankrijk en Kroatië, de finalisten van het WK 2018, treffen elkaar maandag in Parijs opnieuw. Denemarken gaat aan kop in de groep met 6 punten, Kroatië en Oostenrijk hebben 4 punten.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim maakt waarschijnlijk het seizoen af bij Ajax. "Dat is voor mijn komst min of meer zo afgesproken", zei de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff tijdens een gesprek met de pers.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil Ajax weer een winnaarsmentaliteit geven. "Het gaat niet goed, anders hadden ze me waarschijnlijk niet gevraagd", zei hij. "Als ik uiteindelijk faal in de Johan Cruijff ArenA, dan zou dat geen goed verhaal zijn."
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Deense trainer Thomas Frank ontslagen. Het ontslag volgt een dag na de 2-1-thuisnederlaag tegen Newcastle United. De ploeg van de Nederlandse internationals Micky van de Ven en Xavi Simons staat zestiende in de Premier League.
7 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft nog geen definitief uitsluitsel van de licentiecommissie over de overname van zijn aandelen door de zogenoemde Sterkhouders. De club uit de eerste divisie meldt dat de KNVB positief heeft gereageerd op het verzoek dat medio december werd ingediend, maar dat de licentiecommissie "nog een aantal verduidelijkingen wenst".
7 uur geledenPORTO (ANP/RTR) - De Spaanse international Samu Aghehowa lijkt niet op tijd fit te zijn voor het WK voetbal van deze zomer. De 21-jarige aanvaller van FC Porto liep maandag een kruisbandblessure op tijdens het gelijkspel tegen Sporting Portugal (1-1).
8 uur geleden