Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kansloze nederlaag Murray in eerste ronde Australian Open

Kansloze nederlaag Murray in eerste ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Andy Murray heeft in de openingsronde van de Australian Open een kansloze nederlaag geleden. De vijfvoudig finalist in Melbourne pakte slechts acht games tegen de Argentijn Tomás Martín Etcheverry. Het werd 6-4 6-2 6-2 voor de nummer 30 van de plaatsingslijst.

Na 2 uur en 24 minuten maakte Etcheverry het af op zijn tweede wedstrijdpunt, na een misser van Murray. De 36-jarige Schot, die er geen geheim van maakt dat hij niet nog jaren doorgaat met tennissen, verliet ondanks de nederlaag met een staande ovatie en onder luid applaus de baan.

Murray haalde tussen 2010 en 2016 vijf keer de eindstrijd op de Australian Open, maar hij veroverde er geen enkele keer de titel. De afgelopen jaren vielen zijn resultaten op het eerste grandslamtoernooi van het jaar tegen. Hij is momenteel de nummer 44 van de wereld.

Eerder op de dag werd oud-kampioen Stan Wawrinka uitgeschakeld. Hij verloor in vijf sets van de Fransman Adrian Mannarino. Novak Djokovic, tienvoudig kampioen, is daardoor de enige voormalig winnaar van het toernooi die nog actief is.

Meer uit Sport

Motorcrosser Herlings na zestien jaar weg bij KTM-team

MATTIGHOFEN (ANP) - Vijfvoudig wereldkampioen motorcross Jeffrey Herlings vertrekt bij Red Bull KTM Factory Racing. Op de website van het MXGP-team wordt de 31-jarige Brabander uitgezwaaid met mooie woorden.

47 minuten geleden
Giro d'Italia voor het eerst van start in Bulgarije

ROME (ANP/AFP) - De Giro d'Italia start komend jaar in Bulgarije, waar de eerste drie etappes worden gereden. Dat meldt de organisatie RCS. Het is voor het eerst dat de wielerronde in het Oost-Europese land begint. Sinds 2010 zijn er zeven starts in het buitenland geweest.

21 uur geleden
Red Bull betuigt spijt en betreurt dreigementen aan Antonelli

DOHA (ANP) - Het Formule 1-team van Red Bull betuigt spijt voor de opmerkingen die door topadviseur Helmut Marko zijn gemaakt over Mercedes-rijder Kimi Antonelli na de door Max Verstappen gewonnen Grote Prijs van Qatar.

1 dag geleden
Italiaanse tennislegende Pietrangeli (92) overleden

BOLOGNA (ANP/BELGA) - De Italiaanse tennislegende Nicola Pietrangeli is op 92-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Italiaanse tennisfederatie FITP.

1 dag geleden
Wielrenner Van Aert start deze winter in acht veldritten

DEN BOSCH (ANP/BELGA) - Wielrenner Wout van Aert doet dit seizoen mee aan acht wedstrijden in het veldrijden. Dat meldt zijn ploeg Visma - Lease a Bike maandag.

1 dag geleden
Na 15 jaar weer ontknoping Formule 1 met meer dan twee coureurs

LUSAIL (ANP) - De Formule 1 krijgt een ontknoping waarin drie coureurs in de laatste grand prix van het jaar gaan uitmaken wie de kampioen wordt. Dat zijn regerend kampioen Max Verstappen (Red Bull), de huidige WK-leider Lando Norris (McLaren) en Oscar Piastri (McLaren).

1 dag geleden
Handbalster Van Wetering: konden tegen Egypte dingen uitproberen

ROTTERDAM (ANP) - Handbalster Bo van Wetering kon met Oranje tegen Egypte met een comfortabele voorsprong in de tweede helft "dingen uitproberen". Dat zei de handbalster die met acht treffers topscorer van de avond werd, na afloop van de tweede gewonnen groepswedstrijd, waardoor Nederland zich plaatste voor de hoofdronde op het WK in Ahoy Rotterdam (37-15).

1 dag geleden