Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kansloze nederlaag Murray in eerste ronde Australian Open

Kansloze nederlaag Murray in eerste ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Andy Murray heeft in de openingsronde van de Australian Open een kansloze nederlaag geleden. De vijfvoudig finalist in Melbourne pakte slechts acht games tegen de Argentijn Tomás Martín Etcheverry. Het werd 6-4 6-2 6-2 voor de nummer 30 van de plaatsingslijst.

Na 2 uur en 24 minuten maakte Etcheverry het af op zijn tweede wedstrijdpunt, na een misser van Murray. De 36-jarige Schot, die er geen geheim van maakt dat hij niet nog jaren doorgaat met tennissen, verliet ondanks de nederlaag met een staande ovatie en onder luid applaus de baan.

Murray haalde tussen 2010 en 2016 vijf keer de eindstrijd op de Australian Open, maar hij veroverde er geen enkele keer de titel. De afgelopen jaren vielen zijn resultaten op het eerste grandslamtoernooi van het jaar tegen. Hij is momenteel de nummer 44 van de wereld.

Eerder op de dag werd oud-kampioen Stan Wawrinka uitgeschakeld. Hij verloor in vijf sets van de Fransman Adrian Mannarino. Novak Djokovic, tienvoudig kampioen, is daardoor de enige voormalig winnaar van het toernooi die nog actief is.

Meer uit Sport

Nederland met maximaal aantal shorttrackers naar de Spelen

LAUSANNE (ANP) - Nederland mag in februari met het maximale aantal shorttrackers meedoen aan de Olympische Spelen in Milaan. Dat heeft de internationale schaatsbond ISU laten weten.

50 minuten geleden
Oranje-handbalsters naar halve finale op WK na zege op Hongarije

ROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse handbalsters hebben op het WK in eigen land de halve finale bereikt. In Ahoy in Rotterdam versloeg de ploeg van bondscoach Henrik Signell in de kwartfinale Hongarije onder het toeziend oog van koning Willem-Alexander: 28-23.

2 uur geleden
Evenepoel moet kopmanschap in Tour delen met Lipowitz

PALMA MALLORCA (ANP/RTR) - Remco Evenepoel is niet de enige kopman van Red Bull-BORA-hansgrohe in de Tour de France. De Belg deelt zijn beschermde status met de Duitser Florian Lipowitz.

4 uur geleden
Picnic PostNL krijgt alleen WorldTour-licentie voor 2026

AIGLE (ANP) - Wielerploeg Picnic PostNL heeft bij de toekenning van de licenties voor de WorldTour voor de komende drie jaar alleen een licentie voor het komende seizoen gekregen. De Nederlandse ploeg van Iwan Spekenbrink moet van de licentiecommissie van wielerfederatie UCI aan voorwaarden betreffende financiële criteria voldoen om ook in aanmerking te komen voor de licentie voor 2027 en 2028.

7 uur geleden
FIS laat eerste skiërs uit Rusland en Belarus weer deelnemen

OBERHOFEN AM THUNERSEE (ANP/AFP) - Negen skiërs uit Rusland en Belarus hebben van de internationale skifederatie FIS toestemming gekregen om zich te mogen kwalificeren voor de Olympische Spelen in Milaan en Cortina. De skiërs nemen deel onder neutrale vlag.

8 uur geleden
Judoka Tsjakadoea beëindigt topsportcarrière

MEERKERK (ANP) - Judoka Tornike Tsjakadoea heeft zijn judocarrière beëindigd. De 29-jarige Nederlander van Georgische afkomst meldt op Instagram dat hij met trots terugkijkt op wat hij heeft bereikt.

9 uur geleden
Hockeyers openen Pro League met overwinning op Pakistan

SANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De hockeyers hebben de eerste wedstrijd in de Pro League met 5-2 gewonnen van Pakistan. In Santiago del Estero in Argentinië was de ploeg van bondscoach Jeroen Delmee in de tweede helft sterker en maakte met drie treffers in het derde kwart het verschil.

12 uur geleden