Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kansloze nederlaag Murray in eerste ronde Australian Open

Kansloze nederlaag Murray in eerste ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Andy Murray heeft in de openingsronde van de Australian Open een kansloze nederlaag geleden. De vijfvoudig finalist in Melbourne pakte slechts acht games tegen de Argentijn Tomás Martín Etcheverry. Het werd 6-4 6-2 6-2 voor de nummer 30 van de plaatsingslijst.

Na 2 uur en 24 minuten maakte Etcheverry het af op zijn tweede wedstrijdpunt, na een misser van Murray. De 36-jarige Schot, die er geen geheim van maakt dat hij niet nog jaren doorgaat met tennissen, verliet ondanks de nederlaag met een staande ovatie en onder luid applaus de baan.

Murray haalde tussen 2010 en 2016 vijf keer de eindstrijd op de Australian Open, maar hij veroverde er geen enkele keer de titel. De afgelopen jaren vielen zijn resultaten op het eerste grandslamtoernooi van het jaar tegen. Hij is momenteel de nummer 44 van de wereld.

Eerder op de dag werd oud-kampioen Stan Wawrinka uitgeschakeld. Hij verloor in vijf sets van de Fransman Adrian Mannarino. Novak Djokovic, tienvoudig kampioen, is daardoor de enige voormalig winnaar van het toernooi die nog actief is.

Meer uit Sport

Dartster Greaves eerste vrouw met negendarter op PDC ProTour

LEICESTER (ANP) - Dartster Beau Greaves heeft als eerste vrouw ooit voor een negendarter getekend tijdens een toernooi van de PDC ProTour. De 22-jarige Britse presteerde dit tijdens een wedstrijd in Leicester tegen de Oostenrijker Mensur Suljovic.

7 uur geleden
Griekspoor ten koste van Boeblik naar laatste acht in Dubai

DUBAI (ANP) - Tallon Griekspoor heeft woensdag de nummer 10 van de wereldranglijst, Alexander Boeblik, verslagen en staat daardoor in de kwartfinales van het tennistoernooi in Dubai. De 29-jarige Nederlander had aan twee sets genoeg om de 28-jarige Kazach uit te schakelen: 6-3 7-6 (4). Griekspoor treft nu Jakub Mensik, de Tsjech die de Australiër Alexei Popyrin versloeg: 6-3 6-2. Mensik schakelde vorige week Jannik Sinner uit op het toernooi van Doha.

8 uur geleden
Paralympiërs in onzekerheid over toernooien door deelname Rusland

WENEN (ANP) - Paralympische sporters verkeren in grote onzekerheid nu Russen en Belarussen van het Internationaal Paralympisch Comité (IPC) weer onder hun eigen vlag moeten kunnen deelnemen. Dit leidt ertoe dat Europese landen afzien van het organiseren van toernooien, onder meer omdat er nog altijd sancties gelden tegen de twee landen vanwege de oorlog in Oekraïne. Daarom is het voor grote sporten als para-atletiek en -zwemmen nog onduidelijk of er dit jaar wel een EK plaatsvindt, zegt president Raymon Blondel van het Europees Paralympisch Comité.

13 uur geleden
Belgische campagne roept wielerfans op tot respect voor renners

BRUSSEL (ANP) - De Belgische wielerbond Belgian Cycling is een campagne gestart tegen wangedrag tegen wielrenners. "Moedig aan met je hart, niet met haat. Langs de kant maak jij het verschil. Respecteer de renners, respecteer de koers", is de boodschap van de campagne met de naam #respecttherace. Komend weekend begint het Belgische wielervoorjaar met de Omloop Het Nieuwsblad.

14 uur geleden
Schaatser Nuis bedankt voor NK sprint en beëindigt seizoen

HILVERSUM (ANP) - Schaatser Kjeld Nuis slaat het NK sprint van komend weekend over en heeft zijn seizoen beëindigd. De winnaar van olympisch brons op de 1500 meter in Milaan had zich in Thialf nog kunnen plaatsen voor het WK sprint van een week later, maar dat ziet hij niet zitten.

16 uur geleden
Trump geeft hoge onderscheiding aan olympische ijshockeyer

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump geeft de Presidential Medal of Freedom aan Connor Hellebuyck, de keeper van het ijshockeyteam dat zondag goud won op de Olympische Spelen. Hij speelde met belangrijke reddingen een grote rol in de finale.

22 uur geleden
Tophonkballer Jonathan Schoop niet langer vast

WILLEMSTAD (ANP) - De rechter-commissaris op Curaçao heeft dinsdagmiddag (lokale tijd) de hechtenis van tophonkballer Jonathan Schoop (34) opgeheven. Schoop blijft nog wel verdachte in een grootschalig onderzoek naar illegaal wapenbezit.

1 dag geleden