Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kans op wateroverlast door overtrekkende onweersbuien

Kans op wateroverlast door overtrekkende onweersbuien

DE BILT (ANP) - Onweersbuien met mogelijk hagel en plaatselijk veel regen trekken over het land. Op een enkele plek is er kans op wateroverlast, waarschuwt het KNMI. Het weerinstituut heeft vrijdag voor heel het land code geel afgegeven.

Lokaal kan 20 tot 50 millimeter regen vallen, aldus het weerinstituut. De onweersbuien breiden zich in de nacht uit over de gehele zuidwestelijke helft van het land. Vrijdagochtend trekken de onweersbuien over het noorden en wordt het in het zuiden tijdelijk droog.

De waarschuwingscode was sinds donderdagmiddag al in Limburg, Noord-Brabant en Gelderland van kracht. Vrijdagmiddag kunnen in het zuiden opnieuw enkele onweersbuien ontstaan. Dan zijn windstoten tot 60 kilometer per uur mogelijk en is code geel opnieuw van kracht. Vrijdagavond verdwijnen de onweersbuien.

Meer uit Binnenland

Politie zoekt doorgereden automobilist na zwaar ongeval op A27

BAVEL (ANP) - De politie is op zoek naar een automobilist die is doorgereden na een zwaar ongeval op de A27 ter hoogte van Bavel (Noord-Brabant). Bij het ongeluk raakte een persoon zwaargewond.

46 minuten geleden
Motorrijder overleden door ongeval op A2

DEN BOSCH (ANP) - Een 30-jarige motorrijder uit Oss is zaterdagavond overleden bij een ongeval op de A2 ter hoogte van Den Bosch.

47 minuten geleden
Zes journalisten gewond bij rellen Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Bij de rellen in Den Haag zijn zaterdag zes journalisten gewond geraakt door toedoen van demonstranten, liet de organisatie PersVeilig weten. Volgens de organisatie, een meldpunt voor geweld en agressie tegen journalisten, gaat het om vijf fotografen en één tv-journalist. Ze hoefden niet naar het ziekenhuis.

2 uur geleden
Ruim 30 aanhoudingen verricht om rellen in Den Haag

DEN HAAG (ANP) - De politie heeft zaterdag ruim dertig aanhoudingen verricht in Den Haag bij een uit de hand gelopen demonstratie, die uitmondde in rellen. Twee agenten raakten gewond. Dat heeft de Haagse driehoek (burgemeester, politie, justitie) zaterdag bekendgemaakt tijdens een persconferentie.

4 uur geleden
Twee fotojournalisten gewond bij protest Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Bij de rellen in Den Haag zijn zaterdag twee fotojournalisten gewond geraakt door toedoen van demonstranten. Dat bevestigt de organisatie PersVeilig, een meldpunt voor geweld en agressie tegen journalisten, naar aanleiding van berichtgeving door RTL Nieuws.

6 uur geleden
Politie grijpt in op Plein Den Haag en verwijdert demonstranten

DEN HAAG (ANP) - De politie heeft op het Plein in het centrum van Den Haag tientallen mensen verwijderd van de terrassen. Meerdere personen zijn aangehouden, ziet een verslaggever van het ANP. Waarschijnlijk gaat het om mensen die eerder zaterdag aanwezig waren bij de demonstratie op het Malieveld voor een strenger asielbeleid. De mensen die werden verwijderd, scholden politiemensen uit, waarna de politie ingreep.

6 uur geleden
Premier Schoof ziet volstrekt onacceptabel, schaamteloos geweld

DEN HAAG (ANP) - Premier Dick Schoof noemt het geweld in Den Haag "volstrekt onacceptabel". Een protest in de stad tegen immigratie liep uit op gewelddadigheden. Agenten werden aangevallen en ruiten van het partijkantoor van D66 werden ingegooid.

7 uur geleden