Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kans op arbitrage tussen Ajax en Nouri wordt steeds groter

Kans op arbitrage tussen Ajax en Nouri wordt steeds groter

AMSTERDAM (ANP) - Ajax en de familie van Abdelhak Nouri zijn het nog steeds niet eens geworden over de schadevergoeding die de club uit Amsterdam moet betalen. "We hebben met familie en juristen gesproken, maar we zijn er helaas niet uitgekomen", vertelde algemeen directeur Edwin van der Sar zondag vlak voor de topper tegen PSV aan de NOS.

Nouri zakte ruim 3,5 jaar geleden tijdens een oefenwedstrijd tegen Werder Bremen in elkaar en liep zwaar hersenletsel op. De behandeling op het veld in Oostenrijk zou niet adequaat zijn geweest. Ajax erkende een jaar laten alle aansprakelijkheid. "We willen tot een oplossing komen. We willen dat netjes en respectvol doen", zei Van der Sar vorig seizoen nog

Het contract van Nouri liep afgelopen zomer af. Ajax heeft die verbintenis gerespecteerd, Maar er is nog steeds geen overeenkomst voor een schadevergoeding voor de middenvelder die volgens sommigen minstens zo talentvol was dan zijn oude ploeggenoten Frenkie de Jong en Donny van de Beek, die nu voor veel geld bij FC Barcelona en Manchester United spelen. "De kans op een arbitragezaak is aanwezig, helaas", stelde Van der Sar.

Meer uit Voetbal

Dortmund viert 116e verjaardag met winst op Mönchengladbach

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zijn 116e verjaardag gevierd met een overwinning in de Bundesliga. De jarige club versloeg Borussia Mönchengladbach met 2-0 en nam door de zege voorlopig de tweede plaats in achter koploper Bayern München.

14 uur geleden
Immobile schiet Bologna naar finale Italiaanse Supercup

RIYAD (ANP) - Bologna heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. De ploeg van trainer Vincenzo Italiano won in de halve finale van het bekertoernooi in Riyad in Saudi-Arabië van Internazionale. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1, waarna Bologna de beslissende strafschoppen beter nam. Napoli, dat donderdag won van AC Milan in de andere halve finale, is komende maandag de tegenstander in de finale.

14 uur geleden
Koploper ADO lijdt nederlaag en ziet winnend Cambuur naderen

LEEUWARDEN/DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft zijn tweede nederlaag van dit seizoen geleden. De koploper van de eerste divisie liet zich in eigen huis verrassen door Jong PSV, dat won met 2-1. Spits Robin van Duiven maakte vijf minuten voor tijd de winnende goal voor de beloftenploeg uit Eindhoven.

15 uur geleden
Portugees Penetra verlengt contract bij AZ tot medio 2029

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft het lopende contract met centrale verdediger Alexandre Penetra opengebroken en met een jaar verlengd tot medio 2029. De Portugees kwam in de zomer van 2023 naar de Alkmaarders en is uitgegroeid tot een vaste waarde. Hij speelde inmiddels al 109 wedstrijden voor de huidige nummer zes van de Eredivisie.

16 uur geleden
Aanvaller Milik keert na achttien maanden terug bij Juventus

TURIJN (ANP) - Arek Milik keert na achttien maanden terug in de selectie van Juventus. Trainer Luciano Spalletti heeft de oud-aanvaller van Ajax opgenomen in zijn keurkorps voor het thuisduel van zaterdag met AS Roma.

17 uur geleden
Fenerbahçe wil Veerman van PSV naar Istanbul halen

EINDHOVEN (ANP) - Fenerbahçe maakt serieus werk van de komst van Joey Veerman. De club uit Istanbul wil de middenvelder van PSV in de winterstop naar Istanbul halen.

19 uur geleden
Ajax speelt uitduel met AZ in achtste finales van KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt een uitwedstrijd tegen AZ in de achtste finales van de KNVB-beker. Landskampioen PSV gaat op bezoek bij FC Den Bosch en bekerhouder Go Ahead Eagles werd in de loting gekoppeld aan Heracles Almelo.

19 uur geleden