Kane: we moeten tegen Denemarken laten zien dat we wereldtop zijn
LONDEN (ANP) - Harry Kane vindt dat de tijd is aangebroken dat Engeland moet bewijzen dat het tot de wereldtop behoort. "Dat kunnen we maar op één manier doen", zei de spits in aanloop naar de halve finale van het Europees kampioenschap voetbal op Wembley. "Dat is door te winnen van Denemarken en door te gaan naar de finale."
De laatste grote prijs van Engeland dateert alweer van 1966, toen in eigen land het wereldkampioenschap werd gewonnen. Op het EK stond het land nog nooit in de eindstrijd.
Drie jaar geleden echter was er op het WK ook al een halve finale, die verloren ging tegen Kroatië. "Nu moeten we de volgende stap zetten", aldus Kane. "Destijds waren we eigenlijk al verrast door een plek bij de laatste vier. Nu niet. We willen meer."
Maar aan grote woorden heb je niets, vervolgde de aanvaller van Tottenham Hotspur. "We kunnen er eindeloos over praten, maar dat heeft weinig zin. We moeten het nu, voor eigen publiek, op het veld laten zien. We hebben de kans een prestatie neer te zetten die onze fans nog lang zal bijblijven. Laten we dat daarom nu gaan doen."
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
51 minuten geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.
6 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Leo Sauer komt dit seizoen niet meer in actie voor Feyenoord. Dat vertelde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
7 uur geledenROME (ANP) - Gennaro Gattuso stopt als bondscoach van het Italiaanse voetbalelftal na het mislopen van het WK voetbal. Dat laat de Italiaanse voetbalbond FIGC weten op de eigen site. Gattuso verloor dinsdag met Italië na strafschoppen van Bosnië en Herzegovina in de finale van de play-offs voor het WK. Het is de derde keer op rij dat viervoudig wereldkampioen Italië het WK misloopt.
7 uur geleden