Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kane schiet Spurs richting kwartfinales Europa League

Kane schiet Spurs richting kwartfinales Europa League

LONDEN (ANP) - Met twee doelpunten heeft Harry Kane zijn ploeg Tottenham Hotspur een aardig eind op weg geschoten richting de kwartfinales van de Europa League. De Spurs versloegen op eigen veld Dinamo Zagreb met 2-0. Volgende week is de return.

Tottenham heeft, net als stadgenoot Arsenal, wellicht het winnen van de Europa League nodig om zich te plaatsen voor de Champions League. Spurs heeft in ieder geval een reëel zicht op het bereiken van de laatste acht. Kane zette de thuisploeg na 25 minuten op voorsprong . Nadat Erik Lamela op de paal had geschoten, trof de aanvoerder wel doel. De in de 65e minuut ingevallen Steven Bergwijn miste, op aangeven van Gareth Bale, de kans op de 2-0. Niet veel later viel het doelpunt alsnog, weer via Kane.

Arsenal won in Griekenland met 3-1 van Olympiakos, de ploeg die PSV uitschakelde. Huurling Martin Ødegaard zette de Londenaren voor rust met een hard schot op voorsprong. Na een klein uur maakte Youssef El Arabi gelijk, maar Gabriel en Mohamed Elneny bezorgden Arsenal een ruime zege.

Rick Karsdorp won met AS Roma met 3-0 van Sjachtar Donetsk. Aanvoerder Lorenzo Pellegrini zette Roma in de 23e minuut op voorsprong. Ruim een kwartier voor tijd zorgde Stephan El Shaarawy voor de 2-0, niet veel later gevolgd door een doelpunt van Gianluca Mancini. De Romeinen zullen volgende week zonder al te veel zorgen afreizen naar Oekraïne voor de return.

Granada versloeg op eigen veld het Noorse Molde met 2-0. Jorge Molina en Roberto Soldado maakten de doelpunten.

Meer uit Voetbal

Spanje voor dertiende keer op rij naar WK voetbal

SEVILLA (ANP) - Het Spaanse voetbalelftal kan zich opmaken voor zijn dertiende WK op rij. De ploeg van bondscoach Luis de la Fuente speelde in Sevilla met 2-2 gelijk tegen Turkije in de laatste kwalificatiewedstrijd en plaatste zich als ongeslagen winnaar van groep E voor de eindronde van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Turkije zal als nummer 2 in maart in de play-offs deelname aan het WK moeten afdwingen.

20 minuten geleden
Schotland dankzij late treffers ten koste van Denemarken naar WK

GLASGOW (ANP) - Schotland heeft zich dankzij een spectaculaire thuiszege op concurrent Denemarken geplaatst voor het WK voetbal. Dat wordt de eerste deelname voor het team sinds 1998. De 3-2 van Kieran Tierney op Hampden Park viel pas in de derde minuut van de blessuretijd. Kenny McLean besliste het duel vervolgens met een schot vanaf de middenlijn: 4-2.

20 minuten geleden
Oostenrijk na moeizaam gelijkspel naar WK voetbal

WENEN (ANP) - Oostenrijk heeft zich gevoegd bij de deelnemers aan het WK voetbal in 2026. De ploeg van bondscoach Ralf Rangnick keek in Wenen lang tegen een achterstand aan tegen Bosnië en Herzegovina en wist pas in de slotfase de bevrijdende gelijkmaker af te dwingen. Door de 1-1 eindigden de Oostenrijkers bovenaan in groep H met 2 punten meer dan Bosnië, dat in maart in de play-offs zal uitkomen.

23 minuten geleden
België stelt WK-deelname veilig met ruime zege op Liechtenstein

LUIK (ANP) - België heeft deelname aan het WK voetbal veiliggesteld met een ruime thuiszege op Liechtenstein: 7-0. In Luik kon het feestje in de rust al gevierd worden na treffers van Hans Vanaken en Jérémy Doku (twee).

24 minuten geleden
Nationale vrije dag in Suriname bij plaatsing voor WK voetbal

PARAMARIBO (ANP) - Suriname is van plan de mogelijk eerste deelname aan het WK voetbal groots te vieren. De regering heeft besloten woensdag een nationale vrije dag te houden als de voetballers zich in de Nederlandse nacht van dinsdag op woensdag plaatsen voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt nieuwssite Starnieuws op basis van minister Marinus Bee van Binnenlandse Zaken.

4 uur geleden
Voetbalsters zonder Beerensteyn en Van Domselaar in oefenduels

ZEIST (ANP) - De voetbalsters van Oranje missen aanvalster Lineth Beerensteyn en keepster Daphne van Domselaar in de komende oefenduels met Portugal (28 november) en Zuid-Korea (2 december). Ze zijn al langer niet helemaal fit en blijven bij hun clubs tijdens de komende interlandperiode. FC Twente-middenveldster Lynn Groenewegen debuteert in de selectie.

5 uur geleden
Bondscoach Menzo ziet kans op WK als 'cadeau' voor Suriname

GUATEMALA-STAD (ANP/AFP) - Voor bondscoach Stanley Menzo van Suriname is het duel met Guatemala, waarin deelname aan het WK voetbal kan worden afgedwongen, "een cadeau voor het land". Dat zei de oud-doelman op een persconferentie in Guatemala, waar zijn ploeg dinsdag (woensdag 02.00 uur Nederlandse tijd) een historische wedstrijd speelt.

11 uur geleden