Kane schiet nu al Gerd Müller uit recordboeken Bayern München
MÜNCHEN (ANP) - Harry Kane heeft zich met zijn drie goals tegen Bochum in de recordboeken van Bayern München gewerkt. De Engelse spits is de eerste speler van de Duitse club die zeven goals heeft gemaakt in de eerste vijf wedstrijden van de Bundesliga. Met die prestatie is Kane grootheden uit het verleden van de Beierse club gepasseerd. Gerd Müller, Miroslav Klose en Mario Mandzukic scoorden ieder vijf keer in hun eerste vijf wedstrijden van Bayern.
Kane kwam deze zomer over van Tottenham Hotspur voor een bedrag van 100 miljoen euro en werd daarmee de duurste transfer ooit in de Bundesliga. Hij maakt zijn geld tot dusver waar. Kane maakte niet alleen al zeven goals, hij leverde ook al de nodige assists. Tegen Bochum maakte hij zijn eerste hattrick in Duitse dienst en droeg verder bij aan de 7-0-zege met twee assists. Hij is de vierde Engelse speler die in de Bundesliga een hattrick produceert na Tony Woodcock (twee keer voor FC Köln), Kevin Keegan (HSV) en Jadon Sancho (Borussia Dortmund).
"We speelden heel goed vandaag. Met de juiste mentaliteit ook", zei Kane na de wedstrijd. "Iedereen was in topvorm, we lieten het er heel makkelijk uitzien. Ik leer het team met elke wedstrijd beter kennen."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.
1 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft zich versterkt met de ervaren aanvaller André Ayew. De 120-voudig international van Ghana zat sinds afgelopen zomer zonder club, na zijn vertrek bij de Franse Ligue 1-club Le Havre. De 36-jarige Ayew heeft in Breda getekend tot het einde van het seizoen. NAC kan dat contract met een jaar verlengen.
3 uur geledenBRUSSEL (ANP/BELGA) - Streamingdienst DAZN moet het Belgische profvoetbal blijven uitzenden en betalen. Dat heeft het Brusselse arbitragehof besloten, nadat de rechtenhouder vorige maand het contract had opgezegd omdat deze er niet in slaagde de rechten door te verkopen. De organisator van de Belgische voetbalcompetitie Pro League verzette zich daartegen en heeft gelijk gekregen.
5 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Trainer Mikel Arteta ziet dat koploper Arsenal op de goede weg is voor een eerste kampioenschap in 22 jaar. "2025 was op persoonlijk en professioneel vlak geweldig. In 2026 weten we wat we willen. We zullen er elke dag keihard voor moeten werken, maar ik denk dat we op de goede weg zijn", zei de Spaanse coach na de 4-1-zege op nummer 3 Aston Villa.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de topper in de Premier League tegen Aston Villa met ruime cijfers gewonnen. De koploper uit Londen versloeg de nummer 3 met 4-1. Daarmee kwam een einde aan een lange zegereeks van Aston Villa, dat de laatste elf officiële duels won en daarmee het clubrecord van 1914 evenaarde.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.
16 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.
19 uur geleden