Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kane schiet nu al Gerd Müller uit recordboeken Bayern München

Kane schiet nu al Gerd Müller uit recordboeken Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Harry Kane heeft zich met zijn drie goals tegen Bochum in de recordboeken van Bayern München gewerkt. De Engelse spits is de eerste speler van de Duitse club die zeven goals heeft gemaakt in de eerste vijf wedstrijden van de Bundesliga. Met die prestatie is Kane grootheden uit het verleden van de Beierse club gepasseerd. Gerd Müller, Miroslav Klose en Mario Mandzukic scoorden ieder vijf keer in hun eerste vijf wedstrijden van Bayern.

Kane kwam deze zomer over van Tottenham Hotspur voor een bedrag van 100 miljoen euro en werd daarmee de duurste transfer ooit in de Bundesliga. Hij maakt zijn geld tot dusver waar. Kane maakte niet alleen al zeven goals, hij leverde ook al de nodige assists. Tegen Bochum maakte hij zijn eerste hattrick in Duitse dienst en droeg verder bij aan de 7-0-zege met twee assists. Hij is de vierde Engelse speler die in de Bundesliga een hattrick produceert na Tony Woodcock (twee keer voor FC Köln), Kevin Keegan (HSV) en Jadon Sancho (Borussia Dortmund).

"We speelden heel goed vandaag. Met de juiste mentaliteit ook", zei Kane na de wedstrijd. "Iedereen was in topvorm, we lieten het er heel makkelijk uitzien. Ik leer het team met elke wedstrijd beter kennen."

Meer uit Voetbal

Bondscoach Gattuso 'helemaal leeg' na mislopen WK met Italië

ZENICA (ANP/BELGA) - De Italiaanse bondscoach Gennaro Gattuso is "helemaal leeg" nadat zijn land voor de derde keer op rij het WK voetbal is misgelopen. "Dit doet pijn. Mijn spelers hebben er alles aan gedaan. We hadden deze kwalificatie zo hard nodig. Voor onszelf, onze families, het Italiaanse voetbal en het hele land", zei de oud-international na de nederlaag via strafschoppen tegen Bosnië en Herzegovina. De stand na de reguliere speeltijd en verlenging was 1-1.

1 uur geleden
Irak ten koste van Bolivia als 48e en laatste naar WK voetbal

MONTERREY (ANP) - Irak heeft zich met een 2-1-zege op Bolivia als 48e en laatste land geplaatst voor het WK voetbal van komende zomer. Het duel in het Mexicaanse Monterrey was de laatste play-off voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

2 uur geleden
DR Congo na 52 jaar weer naar WK voetbal na zege op Jamaica

GUADALAJARA (ANP) - De Democratische Republiek Congo heeft zich voor de tweede keer in de geschiedenis geplaatst voor het WK voetbal. Het nationale elftal van het land won in het Mexicaanse Guadalajara de finale van de intercontinentale play-offs na verlenging met 1-0 van Jamaica.

6 uur geleden
Turkije na 24 jaar weer naar WK voetbal na zege op Kosovo

PRISHTINA (ANP) - Turkije heeft zich voor het eerst sinds 2002 weer geplaatst voor het WK voetbal. In de finale van de play-offs waren de Turken met 1-0 te sterk voor thuisploeg Kosovo.

10 uur geleden
Oranje speelt na vroege rode kaart Dumfries gelijk tegen Ecuador

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal is er in een oefenwedstrijd niet in geslaagd te winnen van Ecuador. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Philips Stadion met 1-1 gelijkspelen. Nederland speelde een groot deel van de wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Denzel Dumfries.

10 uur geleden
Zweden speelt tegen Oranje op WK voetbal na play-offzege op Polen

SOLNA (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Zweden. De ploeg van bondscoach Graham Potter verzekerde zich in Solna van een ticket voor de eindronde door met 3-2 te winnen van Polen in de finale van de play-offs.

10 uur geleden
Oranje tegen Ecuador al snel verder met tien man na rood Dumfries

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.

12 uur geleden