Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kane schiet nu al Gerd Müller uit recordboeken Bayern München

Kane schiet nu al Gerd Müller uit recordboeken Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Harry Kane heeft zich met zijn drie goals tegen Bochum in de recordboeken van Bayern München gewerkt. De Engelse spits is de eerste speler van de Duitse club die zeven goals heeft gemaakt in de eerste vijf wedstrijden van de Bundesliga. Met die prestatie is Kane grootheden uit het verleden van de Beierse club gepasseerd. Gerd Müller, Miroslav Klose en Mario Mandzukic scoorden ieder vijf keer in hun eerste vijf wedstrijden van Bayern.

Kane kwam deze zomer over van Tottenham Hotspur voor een bedrag van 100 miljoen euro en werd daarmee de duurste transfer ooit in de Bundesliga. Hij maakt zijn geld tot dusver waar. Kane maakte niet alleen al zeven goals, hij leverde ook al de nodige assists. Tegen Bochum maakte hij zijn eerste hattrick in Duitse dienst en droeg verder bij aan de 7-0-zege met twee assists. Hij is de vierde Engelse speler die in de Bundesliga een hattrick produceert na Tony Woodcock (twee keer voor FC Köln), Kevin Keegan (HSV) en Jadon Sancho (Borussia Dortmund).

"We speelden heel goed vandaag. Met de juiste mentaliteit ook", zei Kane na de wedstrijd. "Iedereen was in topvorm, we lieten het er heel makkelijk uitzien. Ik leer het team met elke wedstrijd beter kennen."

Meer uit Voetbal

Teleurgestelde Koeman: we gingen steeds slordiger spelen

ROTTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was teleurgesteld na de nederlaag van het Nederlands elftal in de oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1). "Ik kan gewoon niet tegen mijn verlies", zei de bondscoach in de perskamer van De Kuip. "Het was ook ongelooflijk dat we na twintig minuten niet met 2-0 voorstonden, maar na rust werd het minder. Ik wil niet de schuld geven aan de wissels, maar we werden wel slordiger en creëerden minder dan in de eerste helft."

2 uur geleden
De Jong heeft nog steeds 'heel veel vertrouwen' in goed WK

ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.

6 uur geleden
Rechtsback Dumfries medisch gekeurd door Real Madrid

ROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.

6 uur geleden
Van Dijk: hopelijk komt scherpte snel terug bij Oranje

ROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."

7 uur geleden
Arnaldi naar halve finale Roland Garros na opgave Berrettini

PARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.

7 uur geleden
Oranje verliest voorlaatste oefenduel voor WK van Algerije (0-1)

ROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft de voorlaatste oefenwedstrijd voor de start van het wereldkampioenschap verrassend verloren. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal een dag voor het vertrek naar de Verenigde Staten in stadion De Kuip in de slotfase onderuit gaan tegen Algerije: 0-1.

7 uur geleden
Voetballers Congo spelen gelijk in oefenduel met Denemarken

LUIK (ANP/Belga) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo hebben een oefenwedstrijd tegen Denemarken met 0-0 gelijkgespeeld. De wedstrijd tegen de Denen, die zich niet wisten te kwalificeren voor het WK, vond plaats in het Belgische Luik. De Congolezen bereiden zich in België voor op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

7 uur geleden