Kane schiet nu al Gerd Müller uit recordboeken Bayern München
MÜNCHEN (ANP) - Harry Kane heeft zich met zijn drie goals tegen Bochum in de recordboeken van Bayern München gewerkt. De Engelse spits is de eerste speler van de Duitse club die zeven goals heeft gemaakt in de eerste vijf wedstrijden van de Bundesliga. Met die prestatie is Kane grootheden uit het verleden van de Beierse club gepasseerd. Gerd Müller, Miroslav Klose en Mario Mandzukic scoorden ieder vijf keer in hun eerste vijf wedstrijden van Bayern.
Kane kwam deze zomer over van Tottenham Hotspur voor een bedrag van 100 miljoen euro en werd daarmee de duurste transfer ooit in de Bundesliga. Hij maakt zijn geld tot dusver waar. Kane maakte niet alleen al zeven goals, hij leverde ook al de nodige assists. Tegen Bochum maakte hij zijn eerste hattrick in Duitse dienst en droeg verder bij aan de 7-0-zege met twee assists. Hij is de vierde Engelse speler die in de Bundesliga een hattrick produceert na Tony Woodcock (twee keer voor FC Köln), Kevin Keegan (HSV) en Jadon Sancho (Borussia Dortmund).
"We speelden heel goed vandaag. Met de juiste mentaliteit ook", zei Kane na de wedstrijd. "Iedereen was in topvorm, we lieten het er heel makkelijk uitzien. Ik leer het team met elke wedstrijd beter kennen."
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
1 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
1 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
8 uur geleden