Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kane schiet Engeland vrijwel zeker naar WK voetbal

Kane schiet Engeland vrijwel zeker naar WK voetbal

LONDEN (ANP) - Engeland kan zich zo goed als zeker opmaken voor het WK voetbal in 2022 in Qatar. De ploeg van bondscoach Gareth Southgate verstevigde de koppositie in groep I met een ruime zege van 5-0 op Albanië in het eigen Wembley. Harry Kane onderscheidde zich met een hattrick.

Het Engelse elftal kwam op 23 punten en heeft er 3 meer dan Polen, dat weinig moeite had om Andorra met 4-1 te verslaan en sowieso de tweede plek in de poule veiligstelde. De Polen verzekerden zich daarmee van deelname aan de play-offs.

Polen kan in theorie nog groepswinnaar worden, maar dan moet Engeland komende maandag in de laatste groepswedstrijd verliezen van San Marino en Polen met heel veel doelpunten verschil winnen van Hongarije. Dat scenario is vrijwel ondenkbaar.

Grote man

Kane was de grote man bij Engeland tegen Albanië. De spits, tevens aanvoerder, scoorde de 2-0, 4-0 en 5-0. Zijn derde treffer was de mooiste: een strakke omhaal. Het was zijn 44e interlandgoal. Harry Maguire maakte de 1-0 en Jordan Henderson de 3-0.

Andorra stond na 1 minuut al met een man minder op het eigen veld in Estadio Nacional. Ricard Fernandez, beter bekend als Cucu, moest na een elleboogstoot met een rode kaart inrukken. Topschutter Robert Lewandowski opende vervolgens in de 5e minuut de score voor Polen (0-1). Weer 5 minuten later was het via Kamil Jozwiak 0-2. Op slag van rust mocht Marc Vales scoren voor de thuisploeg, maar was het kort daarna al 1-3 door een treffer van oud-Ajacied Arkadiusz Milik. Lewandowski tekende in de tweede helft voor de 1-4.

Meer uit Voetbal

Saibari ziet PSV duel met Atlético kort na rust weggeven

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.

3 uur geleden
Voetbalsters FC Twente verliezen bij Arsenal in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.

3 uur geleden
Koundé kopt FC Barcelona naar zege op Eintracht Frankfurt

BARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.

3 uur geleden
Liverpool verlicht druk op trainer Slot met zege bij Inter

MILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.

3 uur geleden
PSV na stunt bij Liverpool in Eindhoven ten onder tegen Atlético

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.

3 uur geleden
Atlético bezorgt PSV tweede nederlaag (2-3) in Champions League

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.

3 uur geleden
Bayern herpakt zich in Champions League met zege op Sporting

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.

5 uur geleden