Kane: Mourinho garantie voor succes bij Spurs
LONDEN (ANP/RTR) - Individuele prijzen en onderscheidingen heeft Harry Kane genoeg, maar de Engelse spits wil ook dolgraag met zijn club Tottenham Hotspur bekers winnen. De topscorer van de Spurs denkt dat dit eindelijk gaat lukken nu José Mourinho is aangesteld als nieuwe manager. "Hij heeft bewezen een winnaar te zijn, een garantie voor succes", zegt Kane.
"Ik heb al duidelijk gemaakt dat ik in deze fase van mijn carrière prijzen wil winnen. Ik heb ook duidelijk aangegeven dat ik dat graag hier wil doen, met deze club", aldus de 26-jarige spits, die al twee keer topscorer van de Premier League werd. Hij ontving vorig jaar ook de Gouden Schoen als topschutter van het WK in Rusland.
Het laatste zilverwerk van Tottenham dateert uit 2008, toen de club de League Cup won. Afgelopen seizoen bereikte de Londense ploeg de finale van de Champions League, maar daarin was Liverpool te sterk. "Als iemand met de reputatie van Mourinho binnenstapt, geeft dat vertrouwen en geloof in het team", zegt Kane. "Hij heeft bij al z'n clubs prijzen gepakt."
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.
39 minuten geledenPARIJS (ANP) - Het nationale team van Senegal heeft zaterdagmiddag in Stade de France de Afrika Cup aan het publiek getoond. Dat deden de voetballers voor een vriendschappelijk duel met Peru dat om 17.00 uur begint in Parijs.
2 uur geledenCOVERCIANO (ANP/AFP) - De Italiaanse voetballers gaan er niet zomaar vanuit dat ze dinsdag in Zenica ten koste van Bosnië en Herzegovina het wereldkampioenschap bereiken. Dat zei international Federico Dimarco zaterdag, in reactie op camerabeelden waarop te zien was dat hij en zijn teamgenoten juichten toen Bosnië in de halve finale van de play-offs Wales na strafschoppen uitschakelde. Mensen maakten daaruit op dat Italië liever Bosnië zou treffen dan Wales.
2 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona kan in de kwartfinales van de Champions League tegen Atlético Madrid niet beschikken over aanvaller Raphinha. De 29-jarige Braziliaan heeft een hamstringblessure opgelopen in de oefenwedstrijd van Brazilië tegen Frankrijk.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."
19 uur geledenLONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.
19 uur geledenBASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.
19 uur geleden