Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kane: Mourinho garantie voor succes bij Spurs

Kane: Mourinho garantie voor succes bij Spurs

LONDEN (ANP/RTR) - Individuele prijzen en onderscheidingen heeft Harry Kane genoeg, maar de Engelse spits wil ook dolgraag met zijn club Tottenham Hotspur bekers winnen. De topscorer van de Spurs denkt dat dit eindelijk gaat lukken nu José Mourinho is aangesteld als nieuwe manager. "Hij heeft bewezen een winnaar te zijn, een garantie voor succes", zegt Kane.

"Ik heb al duidelijk gemaakt dat ik in deze fase van mijn carrière prijzen wil winnen. Ik heb ook duidelijk aangegeven dat ik dat graag hier wil doen, met deze club", aldus de 26-jarige spits, die al twee keer topscorer van de Premier League werd. Hij ontving vorig jaar ook de Gouden Schoen als topschutter van het WK in Rusland.

Het laatste zilverwerk van Tottenham dateert uit 2008, toen de club de League Cup won. Afgelopen seizoen bereikte de Londense ploeg de finale van de Champions League, maar daarin was Liverpool te sterk. "Als iemand met de reputatie van Mourinho binnenstapt, geeft dat vertrouwen en geloof in het team", zegt Kane. "Hij heeft bij al z'n clubs prijzen gepakt."

Meer uit Voetbal

Liverpool overklast Newcastle United: 4-1

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft overtuigend gewonnen van Newcastle United in de Premier League. De ploeg van trainer Arne Slot won met 4-1 en behield de vijfde plaats. De Fransman Hugo Ekitike scoorde twee keer voor Liverpool, waar Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch en Cody Gakpo in de basis stonden. Sven Botman bleef op de bank bij Newcastle.

6 uur geleden
FC Barcelona steviger aan kop na zege op Elche

ELCHE (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Elche met 3-1 gewonnen en de koppositie in Spanje verstevigd. De ploeg van coach Hansi Flick kwam op 55 punten, 4 meer dan Real Madrid, dat zondag speelt tegen Rayo Vallecano.

7 uur geleden
Sparta wint na 53 jaar weer vijf keer op rij in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zijn vijfde zege op rij geboekt in de Eredivisie. De ploeg van coach Maurice Steijn won op Het Kasteel met 2-0 van FC Groningen dankzij twee treffers van Shunsuke Mito. Het was voor Sparta 53 jaar geleden dat het vijf achtereenvolgende wedstrijden won. Dat was in het seizoen 1972/1973. FC Groningen zag in de wedstrijd twee keer een doelpunt afgekeurd worden.

7 uur geleden
Napoli-coach Conte klaagt: voetbal gaat kapot aan moordend schema

NAPELS (ANP) - Trainer Antonio Conte van Napoli geeft het drukke speelschema de schuld van de waslijst aan blessures in zijn ploeg. "Het slopende schema met al die wedstrijden maakt het voetbal kapot", zei hij na de benauwde zege van 2-1 op Fiorentina. Hij zag tot zijn grote frustratie aanvoerder Giovanni Di Lorenzo uitvallen met een op het oog zware knieblessure.

8 uur geleden
PEC Zwolle haalt uit tegen Telstar in 'jubileumwedstrijd'

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft thuis met 4-1 van Telstar gewonnen in de Eredivisie. De bezoekers bleven lang bij in de wedstrijd, maar PEC wist in het laatste halfuur uit te lopen. De Zwollenaren stijgen door de overwinning naar de negende plek op de ranglijst.

9 uur geleden
Koploper Bayern verspeelt ook punten tegen HSV in Bundesliga

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft opnieuw punten verspeeld in de Bundesliga. De koploper speelde met 2-2 gelijk bij HSV in Hamburg. Bayern leed een week geleden tegen FC Augsburg zijn eerste nederlaag in de competitie. Doordeweeks won het wel met 2-1 van PSV in de Champions League.

9 uur geleden
Trainer Schreuder hoopt dat Sano voor NEC behouden blijft

ALKMAAR (ANP) - Dick Schreuder hoopt dat zijn Japanse sterspeler Kodai Sano (22) voor NEC behouden blijft. "Deze jongen kan zo goed voetballen. Daarom is het ook hectisch om hem heen", zei de coach van NEC bij ESPN over het spel van Sano na de 3-1-overwinning bij AZ. "We hopen dat hij blijft."

11 uur geleden