Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kane: Mourinho garantie voor succes bij Spurs

Kane: Mourinho garantie voor succes bij Spurs

LONDEN (ANP/RTR) - Individuele prijzen en onderscheidingen heeft Harry Kane genoeg, maar de Engelse spits wil ook dolgraag met zijn club Tottenham Hotspur bekers winnen. De topscorer van de Spurs denkt dat dit eindelijk gaat lukken nu José Mourinho is aangesteld als nieuwe manager. "Hij heeft bewezen een winnaar te zijn, een garantie voor succes", zegt Kane.

"Ik heb al duidelijk gemaakt dat ik in deze fase van mijn carrière prijzen wil winnen. Ik heb ook duidelijk aangegeven dat ik dat graag hier wil doen, met deze club", aldus de 26-jarige spits, die al twee keer topscorer van de Premier League werd. Hij ontving vorig jaar ook de Gouden Schoen als topschutter van het WK in Rusland.

Het laatste zilverwerk van Tottenham dateert uit 2008, toen de club de League Cup won. Afgelopen seizoen bereikte de Londense ploeg de finale van de Champions League, maar daarin was Liverpool te sterk. "Als iemand met de reputatie van Mourinho binnenstapt, geeft dat vertrouwen en geloof in het team", zegt Kane. "Hij heeft bij al z'n clubs prijzen gepakt."

Meer uit Voetbal

FC Groningen en NAC Breda beginnen 2026 met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.

2 uur geleden
PSV-spits Pepi breekt onderarm en wordt zondag geopereerd

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.

2 uur geleden
Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

3 uur geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

3 uur geleden
FC Twente moet genoegen nemen met punt tegen PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.

4 uur geleden
PSV-spits Pepi valt na maken doelpunt uit met blessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.

4 uur geleden
Bayer Leverkusen thuis hard onderuit tegen VfB Stuttgart

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.

4 uur geleden