Kane mist kans om topscorer aller tijden van Engeland te worden
AL KHOR (ANP) - Harry Kane heeft in de kwartfinale op het WK voetbal tegen Frankrijk verzuimd om alleen topscorer aller tijden te worden van de Engelse ploeg. De aanvaller van Tottenham Hotspur scoorde in het duel met Frankrijk uit een strafschop (1-1), maar miste later in het duel vanaf 11 meter. Toen stond het 2-1 voor de Fransen. Dat werd ook de eindstand.
Met zijn eerste treffer, Kane's 53e in totaal voor de Engelse ploeg, evenaarde hij het record van Wayne Rooney. De 29-jarige Kane had daarvoor tachtig interlands nodig. Rooney kwam tot dat aantal treffers in 115 interlands.
Kane maakte zijn eerste doelpunt in zijn eerste interland. Hij was trefzeker in de 4-0-overwinning tegen Litouwen in het voorjaar van 2015, een kwalificatiewedstrijd voor het EK van 2016. Zijn treffer kwam er 79 seconden nadat hij Rooney in de spits had afgelost.
Kane werd op het vorige WK in Rusland topscorer met zes doelpunten.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
1 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona blijft in La Liga op titelkoers. De Catalaanse voetbalgrootmacht won zondag in het gerenoveerde Camp Nou met 1-0 van het Madrileense Rayo Vallecano. FC Barcelona heeft 73 punten uit 29 wedstrijden. Real Madrid volgt op 7 punten, maar speelt op zondagavond nog thuis tegen Atlético Madrid.
4 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Brian Brobbey heeft zijn ploeg Sunderland de winst bezorgd op Newcastle United. De international, die door bondscoach Ronald Koeman is opgeroepen voor de komende wedstrijden van Oranje, maakte in de 90e minuut de winnende treffer: 1-2.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - Guus Til keert zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar terug in het basiselftal van PSV. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie.
5 uur geleden