Kane mist kans om topscorer aller tijden van Engeland te worden
AL KHOR (ANP) - Harry Kane heeft in de kwartfinale op het WK voetbal tegen Frankrijk verzuimd om alleen topscorer aller tijden te worden van de Engelse ploeg. De aanvaller van Tottenham Hotspur scoorde in het duel met Frankrijk uit een strafschop (1-1), maar miste later in het duel vanaf 11 meter. Toen stond het 2-1 voor de Fransen. Dat werd ook de eindstand.
Met zijn eerste treffer, Kane's 53e in totaal voor de Engelse ploeg, evenaarde hij het record van Wayne Rooney. De 29-jarige Kane had daarvoor tachtig interlands nodig. Rooney kwam tot dat aantal treffers in 115 interlands.
Kane maakte zijn eerste doelpunt in zijn eerste interland. Hij was trefzeker in de 4-0-overwinning tegen Litouwen in het voorjaar van 2015, een kwalificatiewedstrijd voor het EK van 2016. Zijn treffer kwam er 79 seconden nadat hij Rooney in de spits had afgelost.
Kane werd op het vorige WK in Rusland topscorer met zes doelpunten.
Meer uit Voetbal
VERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.
49 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de eerste competitiewedstrijd van 2026 de grootste zege van het seizoen geboekt. De Duitse koploper van coach Vincent Kompany versloeg in eigen huis VfL Wolfsburg met 8-1 en verstevigde daarmee de koppositie.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is na een overwinning tegen Heracles Almelo gestegen naar de achtste plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Maurice Steijn won zondag op Het Kasteel met 2-0. Heracles zakte met coach Ernest Faber naar de laatste plaats.
2 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim hield een dubbel gevoel over aan de 3-2-zege bij Telstar. Zijn team kwam na een 3-0-voorsprong nog in de problemen tegen tien man van de thuisploeg.
3 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajacied Youri Regeer denkt dat hij op tijd fit is voor de bekerwedstrijd bij AZ van komende woensdag. De middenvelder moest zondag tijdens de 3-2-overwinning bij Telstar geblesseerd het veld verlaten.
3 uur geledenPORTSMOUTH (ANP) - Arsenal staat in de vierde ronde van de FA Cup. De koploper uit de Premier League won zondag met 4-1 bij Portsmouth, dat in de competitie een niveau lager speelt dan Arsenal. De Braziliaan Gabriel Martinelli was met drie doelpunten de man van de wedstrijd bij The Gunners.
3 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-aanvoerder Davy Klaassen was na de 3-2-zege bij Telstar niet te spreken over het spel van de Amsterdammers in het laatste halfuur. De bezoekers gaven tegen tien man nog bijna een 3-0-voorsprong weg. "Ik sta hier met een ontevreden gevoel", zei de middenvelder.
4 uur geleden