Kane kritisch over vele afmeldingen bij Engels elftal
LONDEN (ANP/RTR) - Harry Kane snapt niet dat zoveel spelers zich hebben afgemeld bij het Engelse voetbalelftal voor de komende interlands in de Nations League. "Spelen voor Engeland gaat boven alles, ook boven de club", zei de spits en aanvoerder van Engeland op ITV Sport.
Negen internationals meldden zich bij de tussentijdse bondscoach Lee Carsley af voor de komende duels met Griekenland en Ierland. Onder anderen Jack Grealish en Phil Foden (Manchester City), Bukayo Saka en Declan Rice (Arsenal) en Trent Alexander-Arnold (Liverpool) voerden blessures op als reden. "Heel jammer. Het is natuurlijk een zware periode in het seizoen en ik denk dat ze daar een beetje misbruik van hebben gemaakt. Ik vind dat eerlijk gezegd niet zo leuk. Ik denk dat het Engelse elftal het allerbelangrijkst is", aldus Kane.
De topscorer van Bayern München liet weten met heimwee terug te denken aan de periode onder bondscoach Gareth Southgate, die afgelopen zomer opstapte na de verloren finale tegen Spanje op het EK. "Bij hem zou dit nooit zijn gebeurd. Hij bracht de vreugde terug om voor Engeland te spelen. Iedereen was enthousiast als er een trainingskamp kwam en iedereen wilde ook dolgraag voor het nationale team uitkomen."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
7 minuten geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
10 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
12 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gewonnen van Olympique Lyon. In Londen versloeg de titelhouder van coach Renée Slegers de Franse ploeg met 2-1. De returnwedstrijd is zaterdag 2 mei in Frankrijk.
14 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft Joost de Wit aangesteld als tijdelijk algemeen directeur. Hij neemt de werkzaamheden over van Ben Mansvelder, die door ziekte afwezig is. De club uit Arnhem zegt in een persbericht voor een ervaren bestuurder te hebben gekozen met uitgebreide kennis van de club en het betaald voetbal. De 62-jarige De Wit was van 2013 tot en met 2019 ook al algemeen directeur van Vitesse.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft ten koste van Leeds United de finale van de FA Cup bereikt. De ploeg van interim-trainer Calum McFarlane was op Wembley met 1-0 te sterk en houdt de kans op een prijs dit seizoen levend. De Argentijnse middenvelder Enzo Fernández maakte het enige doelpunt van de wedstrijd.
14 uur geleden