Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kane helpt Bayern München met hattrick aan monsterzege op Mainz

Kane helpt Bayern München met hattrick aan monsterzege op Mainz

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na de ruime zege op Lazio in de Champions League (3-0) ook weer eens een zeer overtuigende zege in de Bundesliga geboekt. De nummer 2 van Duitsland was mede dankzij een hattrick van Harry Kane met 8-1 te sterk voor degradatiekandidaat 1. FSV Mainz 05.

Kane voerde met zijn doelpunten zijn seizoenstotaal op naar dertig treffers in 25 wedstrijden. De topscorer is pas de tweede speler met dertig doelpunten in zijn debuutseizoen na Bundesliga-legende Uwe Seeler in 1964.

Met de zege komt Bayern op 7 punten van Bayer Leverkusen. De koploper speelt zondag nog tegen VfL Wolfsburg. Bij Bayern speelde Matthijs de Ligt de hele wedstrijd, Sepp van den Berg deed hetzelfde bij Mainz.

Musiala

Kane, die tegen Lazio ook al twee keer trefzeker was geweest, opende de score in de dertiende minuut op aangeven van Jamal Musiala. Leon Goretzka werkte even later een rebound binnen, nadat Kane op de paal had gekopt, 2-0. Mainz-middenvelder Nadiem Amiri schoot een vrije trap binnen voor de 2-1, maar Kane herstelde de marge vlak voor rust.

Na goed werk van Musiala tikte Thomas Müller meteen na rust de 4-1 binnen, waarna Musiala zelf de vijfde treffer van Bayern maakte. Het mooiste doelpunt kwam op naam van Serge Gnabry, die een voorzet met de hak uit de lucht plukte, 6-1. Kane voltooide daarna zijn hattrick en Goretzka zette de eindstand op het bord.

Simons

Jeffrey Gouweleeuw hielp middenmoter FC Augsburg aan een 1-0-zege op FC Heidenheim. De Nederlandse verdediger schoot raak na een corner.

RB Leipzig won met Oranje-international Xavi Simons met 2-0 van SV Darmstadt 98. De derby tussen Borussia Mönchengladbach en 1. FC Köln eindigde in 3-3.

Meer uit Voetbal

Wereldkampioen Spanje overtuigt op EK ook tegen België: 6-2

THUN (ANP) - De voetbalsters van Spanje hebben tegen België ook hun tweede EK-duel overtuigend gewonnen. Tot vroeg in de tweede helft hield België het nog spannend tegen de wereldkampioen en kwam het twee keer terug van een achterstand, maar daarna drukte Spanje de overmacht uit in de score: 6-2.

4 uur geleden
Engelse middenveldster Stanway gebrand op eerherstel tegen Oranje

ZURICH (ANP/RTR) - Engeland-middenveldster Georgia Stanway kan niet wachten op het EK-duel van woensdag met het Nederlands elftal. De speelster van Bayern München vindt dat er na de nederlaag tegen Frankrijk genoeg is gepraat en dat het tijd is voor actie. "Daarom wilde ik deze persconferentie eigenlijk overslaan. We willen dit zo snel mogelijk op het veld rechtzetten", zei Stanway in het spelershotel in speelstad Zürich.

5 uur geleden
Doelman Szczesny (35) twee jaar langer bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - De Poolse keeper Wojciech Szczesny heeft na een succesvol seizoen zijn contract bij FC Barcelona met twee jaar verlengd. De 35-jarige keeper heeft bijgetekend tot en met juni 2027, meldt de Catalaanse club.

6 uur geleden
Voetbalster Yohannes van Ajax naar Franse topclub Olympique Lyon

AMSTERDAM (ANP) - Lily Yohannes verruilt Ajax voor de Franse topclub Olympique Lyon. Ajax meldt dat beide clubs akkoord zijn met de overgang van de 18-jarige middenveldster, die zelf maandag op Instagram al haar vertrek bij de Amsterdamse club had aangekondigd.

6 uur geleden
Voetbalster Wilms rondt tijdens EK transfer naar Aston Villa af

BIRMINGHAM (ANP) - Oranje-verdedigster Lynn Wilms heeft tijdens het EK in Zwitserland haar transfervrije overgang naar Aston Villa afgerond. De 54-voudig international, zaterdag nog invalster tegen Wales (3-0), komt over van de Duitse topclub VfL Wolfsburg. Daar speelde ze de afgelopen vier jaar meer dan honderd wedstrijden.

8 uur geleden
NAC haalt aanvaller Soumano uit Frankrijk

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft aanvaller Moussa Soumano overgenomen van Ajaccio, dat uitkomt op het tweede niveau in Frankrijk. De 19-jarige Fransman met Malinese roots tekent voor vier jaar, als de laatste details zijn afgerond. Dat meldt de nummer 15 van de Eredivisie van vorig seizoen.

9 uur geleden
AC Milan-trainer Allegri bevestigt komst Modric

MILAAN (ANP) - Luka Modric zet zijn voetballoopbaan voort bij AC Milan. De nieuwe trainer Massimiliano Allegri bevestigde maandag bij zijn presentatie dat de Kroatische middenvelder naar Milaan komt. Modric (39) vertrok eind mei na dertien seizoenen bij Real Madrid waarmee hij onder meer zes keer de Champions League won.

9 uur geleden