Kane bezorgt Tottenham Hotspur zege op Forest
NOTTINGHAM (ANP) - Harry Kane heeft Tottenham Hotspur met twee doelpunten een overwinning op Nottingham Forest bezorgd. Het werd 0-2 op City Ground, waar Kane zijn doelpuntentotaal in dit seizoen al op vier bracht.
Al in de vijfde minuut was Kane voor het eerst trefzeker, met een geplaatst schot. Na een klein uur miste hij een penalty, omdat keeper Dean Henderson knap redde. Voor de 29-jarige Kane was het de eerste strafschop die hij miste sinds februari 2018. Sindsdien had de spits in de Premier League vijftien penalty's benut. Zo'n 10 minuten voor tijd kwam Kane opnieuw tot scoren, waardoor het duel beslist was.
Tottenham Hotspur heeft na vier duels 10 punten, evenveel als Manchester City en Brighton & Hove Albion. Alleen Arsenal, dat zaterdag met 2-1 te sterk was voor Fulham, heeft nog geen puntenverlies geleden.
Het vorig seizoen gepromoveerde Nottingham Forest, dat twee weken geleden met 1-0 van West Ham United wist te winnen, staat veertiende.
Meer uit Voetbal
SANTO DOMINGO (ANP) - Volgens de in opspraak geraakte FIFA-voorzitter Gianni Infantino willen sommige grote voetballanden of -bonden niet dat kleinere landen groeien. Infantino doet die uitspraak in een door de FIFA uitgebrachte video.
2 uur geledenELCHE (ANP) - FC Barcelona is de jacht op een derde landstitel op rij goed begonnen. De club scoorde vijf keer in de uitwedstrijd tegen Elche (0-5).
5 uur geledenRENNES (ANP) - Paris Saint-Germain is het nieuwe seizoen met een uitglijder begonnen. De landskampioen en winnaar van de laatste twee edities van de Champions League bleef in de uitwedstrijd tegen Stade Rennes steken op een gelijkspel: 2-2.
5 uur geledenTURIJN (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Torino tot een goed einde gebracht (1-2). Alphadjo Cisse en Adrien Rabiot scoorden voor de bezoekers. Ché Adams bepaalde in blessuretijd de eindstand namens de thuisploeg.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft het eerste puntenverlies geleden in La Liga. De ploeg van coach Diego Simeone kwam in het eigen Metropolitano niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Villarreal.
8 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Vijf supporters van SC Cambuur zijn gewond geraakt door vuurwerk dat bezoekende fans van Feyenoord naar hen gooiden. Dat meldt de club uit Leeuwarden.
9 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - De onderbroken wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na een halfuur bij een stand van 0-0 hervat. Scheidsrechter Danny Makkelie legde het duel na twaalf minuten stil nadat fans van de bezoekende club veel vuurwerk hadden afgestoken.
10 uur geleden