Kane bezorgt Tottenham Hotspur zege op Forest
NOTTINGHAM (ANP) - Harry Kane heeft Tottenham Hotspur met twee doelpunten een overwinning op Nottingham Forest bezorgd. Het werd 0-2 op City Ground, waar Kane zijn doelpuntentotaal in dit seizoen al op vier bracht.
Al in de vijfde minuut was Kane voor het eerst trefzeker, met een geplaatst schot. Na een klein uur miste hij een penalty, omdat keeper Dean Henderson knap redde. Voor de 29-jarige Kane was het de eerste strafschop die hij miste sinds februari 2018. Sindsdien had de spits in de Premier League vijftien penalty's benut. Zo'n 10 minuten voor tijd kwam Kane opnieuw tot scoren, waardoor het duel beslist was.
Tottenham Hotspur heeft na vier duels 10 punten, evenveel als Manchester City en Brighton & Hove Albion. Alleen Arsenal, dat zaterdag met 2-1 te sterk was voor Fulham, heeft nog geen puntenverlies geleden.
Het vorig seizoen gepromoveerde Nottingham Forest, dat twee weken geleden met 1-0 van West Ham United wist te winnen, staat veertiende.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist ook de laatste wedstrijd van Manchester United in dit kalenderjaar. Coach Ruben Amorim gaf op de website van de club aan dat de verdediger dinsdag ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.
14 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ begint aan de tweede seizoenshelft met een gewijzigde technische staf. De Alkmaarse Eredivisionist meldt dat assistent-trainer Kenneth Goudmijn en keepers- en assistent-trainer Nick van Aart in het nieuwe jaar geen rol meer spelen in de staf rond hoofdtrainer Maarten Martens.
2 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA meldt dat er al meer dan 150 miljoen aanvragen zijn voor tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens de bond kwam dit recordaantal verzoeken van fans uit meer dan tweehonderd verschillende landen.
3 uur geledenROME (ANP/RTR) - Coach Maurizio Sarri van de Italiaanse club Lazio heeft een hartoperatie ondergaan. Dat meldt de club uit de Serie A op zijn website. Het zou gaan om een kleine ingreep en de 66-jarige trainer kan volgens de club de komende dagen zijn werkzaamheden hervatten. Vermoedelijk zit hij zondag gewoon op de bank als Lazio Napoli ontvangt.
4 uur geledenDUBAI (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo heeft zijn ambitie om de grens van duizend doelpunten in zijn voetbalcarrière te bereiken opnieuw bevestigd. "Jullie weten wat mijn doel is. Ik wil titels winnen en ik wil op minimaal duizend doelpunten uitkomen. Ik ga dat aantal zeker halen als ik geen blessures oploop," zei de 40-jarige Portugees tijdens de Globe Soccer Awards-ceremonie in Dubai. Ronaldo, die zaterdag twee keer scoorde voor zijn club Al-Nassr, heeft momenteel 956 doelpunten gemaakt in alle competities.
11 uur geledenBERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.
22 uur geledenRABAT (ANP) - Algerije heeft zich met een 1-0-overwinning op Burkina Faso geplaatst voor de achtste finales van de Afrika Cup. Feyenoorder Anis Hadj Moussa maakt deel uit van de selectie van het Noord-Afrikaanse land, maar bleef zondagavond net als Ramiz Zerrouki van FC Twente op de bank.
23 uur geleden