Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kane bezorgt Tottenham Hotspur zege op Forest

Kane bezorgt Tottenham Hotspur zege op Forest

NOTTINGHAM (ANP) - Harry Kane heeft Tottenham Hotspur met twee doelpunten een overwinning op Nottingham Forest bezorgd. Het werd 0-2 op City Ground, waar Kane zijn doelpuntentotaal in dit seizoen al op vier bracht.

Al in de vijfde minuut was Kane voor het eerst trefzeker, met een geplaatst schot. Na een klein uur miste hij een penalty, omdat keeper Dean Henderson knap redde. Voor de 29-jarige Kane was het de eerste strafschop die hij miste sinds februari 2018. Sindsdien had de spits in de Premier League vijftien penalty's benut. Zo'n 10 minuten voor tijd kwam Kane opnieuw tot scoren, waardoor het duel beslist was.

Tottenham Hotspur heeft na vier duels 10 punten, evenveel als Manchester City en Brighton & Hove Albion. Alleen Arsenal, dat zaterdag met 2-1 te sterk was voor Fulham, heeft nog geen puntenverlies geleden.

Het vorig seizoen gepromoveerde Nottingham Forest, dat twee weken geleden met 1-0 van West Ham United wist te winnen, staat veertiende.

Meer uit Voetbal

Real Madrid soepel langs Rayo Vallecano: 4-1

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de Spaanse competitie de aansluiting bij koploper FC Barcelona behouden met een eenvoudige 4-1-zege op Rayo Vallecano. Sterspeler Kylian Mbappé scoorde twee keer, waarvan de eerste uit een strafschop. Álvaro Carreras en Jude Bellingham maakten de andere twee doelpunten.

2 uur geleden
Arsenal zet perfecte seizoensstart voort met winst op Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Arsenal heeft zijn perfecte seizoensstart in de Premier League voortgezet met een uitzege van 2-0 op Sunderland. De landskampioen is na vier duels koploper met de maximale 12 punten.

2 uur geleden
Cambuur boekt tegen zwak NEC eerste competitiezege: 3-0

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur heeft na zes Eredivisieduels de eerste zege te pakken. De club uit Leeuwarden won in eigen huis met 3-0 van een zwak spelend NEC. Ilyes Hamache was de grote man bij Cambuur; hij maakte de eerste twee treffers.

2 uur geleden
Trainer Míchel ziet Ajax zich herstellen van nederlaag tegen PSV

SITTARD (ANP) - Trainer Míchel Sánchez vindt dat Ajax zich in de Eredivisie tegen Fortuna Sittard goed heeft hersteld van de verloren topper tegen PSV van vorig weekend (1-3). Dat zei de 50-jarige Spanjaard tegen ESPN na een ruime overwinning in Sittard (1-5).

3 uur geleden
Kehrer helpt Ajax bij basisdebuut met doelpunt langs Fortuna

SITTARD (ANP) - Ajax heeft op bezoek bij Fortuna Sittard de derde uitoverwinning van het seizoen geboekt. De ploeg van trainer Míchel Sánchez won met 5-1 dankzij treffers van Julian Brandt, Davy Klaassen, Kasper Dolberg, Youri Baas en Thilo Kehrer, die zijn basisdebuut maakte voor de club uit Amsterdam. Invaller Anthony Descotte was trefzeker voor de thuisploeg.

3 uur geleden
FC Groningen en Go Ahead Eagles houden elkaar in evenwicht

DEVENTER (ANP) - FC Groningen heeft op bezoek bij Go Ahead Eagles in de Eredivisie met 1-1 gelijkgespeeld. De ploeg van trainer Dick Lukkien kwam via een treffer van Brynjólfur Willumsson tegen de verhouding in op voorsprong, maar kon in de tweede helft de gelijkmaker van Søren Tengstedt namens Go Ahead niet voorkomen.

4 uur geleden
Ongeslagen Hull City maakt indruk met gelijkspel bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Hull City blijft indruk maken in de Premier League. De gepromoveerde club hield het thuisspelende Chelsea op 2-2 en is dit seizoen nog ongeslagen. Hull City staat met 8 punten uit vier wedstrijden derde, achter Manchester City en Arsenal.

6 uur geleden