Kampioen Verstappen is vooral 'supertrots' op team van Red Bull
DOHA (ANP) - Max Verstappen was "supertrots" na het behalen van zijn derde wereldtitel op rij in de Formule 1. "Het is een heerlijk gevoel, het is een ongelooflijk jaar en ik geniet er met volle teugen van", zei de 26-jarige coureur van Red Bull na zijn tweede plaats in de sprintrace bij de Grote Prijs van Qatar. "Ik ben vooral ook trots op het team, op het geweldige werk dat zij doen om mij de allerbeste auto te geven. Ik ben er trots op dat ik deel uitmaak van die groep mensen."
De Nederlander kreeg op het circuit van Losail de vraag van oud-wereldkampioen Nico Rosberg of hij zijn hegemonie in de Formule 1 de komende jaren voortzet. "Dat ga ik wel proberen. Ik blijf elke race voor de winst gaan. Ik geniet vooral van deze succesperiode en hoop het te kunnen vasthouden."
Al in het uitrijrondje bedankte Verstappen via de boordradio het team van Red Bull. "Ik rijd in een geweldige auto en ik kan jullie niet genoeg bedanken. Drie keer wereldkampioen is fantastisch en ik dit heb ik dankzij jullie kunnen bereiken."
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.
7 uur geledenMIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.
14 uur geledenMIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.
1 dag geledenTORUN (ANP) - Nadine Visser heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun de zilveren medaille behaald op de 60 meter horden. De 31-jarige atlete was in een spannende finale net iets langzamer dan Devynne Charlton van de Bahama's. De Poolse Pia Skrzyszowska greep het brons.
1 dag geledenALMONTE (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings heeft bij de Grote Prijs van Andalusië in de MXGP genoegen moeten nemen met de tweede plaats. Herlings eindigde in beide manches op het circuit in het Spaanse Almonte als tweede achter de Belg Lucas Coenen.
1 dag geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter heeft haar opmars in de meerkamp onverwacht snel bekroond met de wereldtitel op de vijfkamp. De pas 23-jarige Groningse atlete presteerde in de atletiekhal van het Poolse Torun indrukwekkend op vrijwel alle nummers en behaalde het goud met een Nederlands record van 4888 punten. Ze verbeterde de 4830 punten, waarmee Nadine Broersen in 2014 de wereldtitel veroverde.
1 dag geleden