
Kampioen PSG lijdt tegen OGC Nice eerste competitienederlaag
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in de aanloop naar de halve finale van de Champions League tegen Arsenal voor het eerst verloren in de Franse competitie. De ploeg van coach Luis Enrique ging in het eigen Parc des Princes met 3-1 onderuit tegen OGC Nice.
PSG is al enkele weken zeker van de titel in de Ligue 1 en kon nog ongeslagen kampioen worden. Tegen Nice, waar Pablo Rosario een basisplaats had, ging het mis. Morgan Sanson opende de score voor Nice en maakte kort na de rust ook de tweede, na de eerdere gelijkmaker van Fabián Ruiz. Youssouf Ndayishimiye zorgde voor de 1-3-eindstand.
PSG speelt dinsdag de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League bij Arsenal. Ruim een week later is de return in Parijs.
Meer uit Voetbal
MONACO (ANP) - Trainer coach Adi Hütter verwacht dat Paul Pogba niet eerder dan op 18 oktober kan debuteren voor AS Monaco. "Hij heeft nog even tijd nodig", zei hij over de middenvelder die door een dopingschorsing ruim twee jaar geen officieel duel heeft gespeeld.
2 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - De Engelse voetbalbond FA heeft donderdag 74 aanklachten ingediend tegen Chelsea. De aanklachten betreffen overtredingen van de regels voor makelaars en die voor samenwerking met tussenpersonen en investeringen van derden in spelers.
8 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft zich een dag voor de eerste competitiewedstrijd in de Keuken Kampioen Divisie versterkt met drie spelers. De Arnhemse club legde verdediger Nathan Markelo, doelman Maximilian Brüll en controlerende middenvelder Marco Schikora vast.
9 uur geledenTILBURG (ANP) - Mickaël Tirpan beëindigt zijn voetballoopbaan. De 31-jarige Belgische verdediger heeft dat besloten na overleg met zijn club Willem II en medische specialisten. Tirpan lijdt aan sarcoïdose, een zeldzame stoornis in het afweersysteem waarbij ontstekingen ontstaan in organen en weefsels.
10 uur geledenCARACAS (ANP/BELGA) - De voetbalbonden van Venezuela en Peru hebben hun bondscoach ontslagen. Beide landen slaagden er niet in zich te plaatsen voor het wereldkampioenschap van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
10 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft zich een dag voor de eerste competitiewedstrijd in de Keuken Kampioen Divisie versterkt met twee spelers. De Arnhemse club legde verdediger Nathan Markelo en doelman Maximilian Brüll vast.
11 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft bij zijn club Corinthians in Brazilië een blessure opgelopen. De 31-jarige aanvaller moest zich in de bekerwedstrijd tegen Athletico-PR aan het einde van de eerste helft laten wisselen. Depay leek last te hebben van zijn linkerdijbeen.
12 uur geleden