Kampioen Ogier snakt naar een rally
PARIJS (ANP) - Zesvoudig wereldkampioen Sébastien Ogier snakt naar een rally. Hij moet alleen nog even geduld hebben, omdat de coronapandemie ook het wereldkampioenschap rallyrijden heeft stilgelegd. "Ik denk niet dat we voor de Rally van Finland in augustus kunnen herstarten en dat is het meest optimistische scenario", zegt de Fransman in l'Équipe.
Ogier hoopt dat er dit jaar nog vijf rally's verreden kunnen worden. "Maar een aantal zal niet meer doorgaan vanwege de hoge reiskosten. Nieuw-Zeeland en Japan zullen heel lastig worden, want de constructeurs zijn hard getroffen door de maatregelen tegen het coronavirus en zullen moeten bezuinigen", weet Ogier, de fabrieksrijder van Toyota die de laatste rally voor de uitbraak van het virus won. Dat was half maart die van Mexico.
Meer uit Sport
MONTPELLIER (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is in de eerste ronde van het toernooi van Montpellier uitgeschakeld. De Nederlandse nummer 67 van de wereldranglijst verloor van Ugo Humbert: 6-3 6-4. De Fransman staat op de 38e positie van de mondiale tennisladder.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - De Noorse skiër Aleksander Aamodt Kilde heeft zich afgemeld voor de Winterspelen. Hij voelt zich na twee jaar blessureleed toch onvoldoende fit om voor medailles te kunnen strijden. De 33-jarige vriend van de Amerikaanse skiester Mikaela Shiffrin pakte vier jaar geleden een zilveren en bronzen medaille op de Olympische Spelen in Beijing.
2 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De Marokkaanse voetbalbond FRMF gaat in beroep tegen de straffen die Marokko zijn opgelegd door de Afrikaanse voetbalbond CAF naar aanleiding van ongeregeldheden in de finale van de Afrika Cup in januari.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Lindsey Vonn wil met een gescheurde kruisband aan de Winterspelen deelnemen. "Mijn knie is niet gezwollen en met behulp van een kniebrace heb ik er vertrouwen in dat het gaat lukken", meldde ze tijdens een persconferentie.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Het transport van de schaatsers van het olympisch dorp naar het Milano Speed Skating Stadium in het Ice Skating Park bij de Olympische Spelen in Milaan duurt lang. De route van de plek waar de olympische atleten verblijven naar de Fiera Milano in het westen van de stad duurt al snel een uur, zegt Remy de Wit, de technisch directeur van de schaatsbond KNSB.
4 uur geledenMILAAN (ANP/RTR) - Schaatsster Erin Jackson is komende vrijdag een van de twee vlaggendragers van de Amerikaanse ploeg, tijdens de openingsceremonie van de Olympische Winterspelen in Milaan en Cortina. Bobsleeër Frank Del Duca is de andere. De twee werden gekozen via een stemming onder de Amerikaanse sporters.
4 uur geledenMILAAN (ANP/RTR) - De voorbereidingen van de Olympische Spelen in Milaan en Cortina hebben meer gekost dan aanvankelijk begroot. Dat zei directeur Andrea Varnier van het organisatiecomité op een zitting van het Internationaal Olympisch Comité in Milaan.
5 uur geleden