Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kampioen Manchester City viert titel met thuiszege op Chelsea

Kampioen Manchester City viert titel met thuiszege op Chelsea

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de negende landstitel uit de clubgeschiedenis zondag gevierd met een overwinning op Chelsea. Het elftal van trainer Pep Guardiola versloeg de Londenaren met 1-0. Manchester City was zaterdag al zeker van het derde kampioenschap op rij omdat achtervolger Arsenal met 1-0 bij Nottingham Forest verloor.

Guardiola liet sterspelers Erling Haaland en Kevin De Bruyne buiten zijn basiselftal om ze te sparen voor de komende weken. Manchester City speelt zaterdag de finale van de FA Cup tegen Manchester United en een week later is de eindstrijd van de Champions League tegen Internazionale.

Na een goede dieptepass van Cole Palmer zette de Argentijn Julián Álvarez de thuisploeg al in de 12e minuut op voorsprong. Álvarez leek na rust opnieuw te scoren, maar die treffer werd wegens hands van Riyad Mahrez afgekeurd. Haaland en De Bruyne vielen in het laatste deel van de tweede helft nog wel in. Doelpunten vielen niet meer. Bij Chelsea bleef oud-Ajacied Hakim Ziyech op de reservebank zitten en viel voormalig PSV'er Noni Madueke in. Chelsea staat op de twaalfde plek en speelt een verloren seizoen.

De Nederlandse verdediger Nathan Aké ontbrak opnieuw bij Manchester City vanwege een blessure.

Meer uit Voetbal

Oranje oefent met rechtsback Wieffer tegen Algerije in De Kuip

ZEIST (ANP) - Mats Wieffer begint woensdagavond met het Nederlands elftal aan de oefenwedstrijd tegen Algerije in De Kuip. Hij vervangt de geschorste Denzel Dumfries. Jurriën Timber, rechterverdediger van Arsenal, ontbreekt nog bij Oranje en sluit donderdag aan bij de nationale ploeg.

13 minuten geleden
Middenvelder De Roon van Oranje gaat met nummer 3 naar het WK

ZEIST (ANP) - Marten de Roon heeft een opvallend rugnummer gekregen voor het WK. De middenvelder draagt het shirt met nummer 3 als hij in actie komt op de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit een lijst die de KNVB heeft vrijgegeven.

1 uur geleden
Oranje traint met fitte selectie voor oefenduel met Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met een fitte selectie begonnen aan de laatste training voor de oefeninterland van woensdagavond tegen Algerije in De Kuip. Bondscoach Ronald Koeman staat met 25 spelers van zijn selectie voor het WK op het veld in Zeist. Alleen Jurriën Timber ontbreekt nog. De verdediger maakte zaterdag na ruim twee maanden blessureleed zijn rentree voor Arsenal in de finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain en sluit donderdag aan.

1 uur geleden
Southampton wil door met coach Eckert ondanks spionageschandaal

SOUTHAMPTON (ANP/AFP) - Voetbalclub Southampton houdt vast aan de Duitse trainer Tonda Eckert ondanks zijn rol in het spionageschandaal, dat de club een plek kostte in de finale van de play-offs voor promotie naar de Premier League. "Ik vind dat hij een tweede kans verdient en zal hem die geven. Ik steun hem volledig, omdat ik hem een supergetalenteerde coach vind", zegt de Servische clubeigenaar Dragan Šolak in een interview met de BBC.

4 uur geleden
Verdediger Luckassen alsnog met Ghana mee naar WK

CARDIFF (ANP) - Verdediger Derrick Luckassen is op het laatste moment toegevoegd aan de WK-selectie van Ghana. De 30-jarige geboren Amsterdammer was niet opgenomen in de voorselectie, maar is na een blessure vlak voor de deadline opgenomen in de definitieve groep van 26 spelers. Alexander Djiku van Spartak Moskou raakte afgelopen weekend geblesseerd op de training.

6 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië verliest van Oostenrijk

WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.

16 uur geleden
Saudische club Al Ettifaq neemt afscheid van Wijnaldum

DAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.

16 uur geleden