Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kampioen Liverpool lijdt tegen United vierde nederlaag op rij

Kampioen Liverpool lijdt tegen United vierde nederlaag op rij

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool lijkt het winnen verleerd. De ploeg van trainer Arne Slot leed tegen Manchester United de vierde nederlaag op rij (1-2). De kampioen verloor de afgelopen weken ook van Crystal Palace, Chelsea en Galatasaray in de Champions League.

Liverpool zakte naar de vierde plaats van de ranglijst. De achterstand op koploper Arsenal is opgelopen tot 4 punten. United staat voorlopig negende in de Premier League. De bezoekers wonnen voor het eerst sinds 2016 een competitiewedstrijd op Anfield.

Bryan Mbeumo schoot United binnen twee minuten op voorsprong. Cody Gakpo tekende in de 78e minuut voor de gelijkmaker. Hij was de gevaarlijkste speler van Liverpool en raakte voor zijn doelpunt driemaal de paal. Harry Maguire maakte in de 84e minuut het winnende doelpunt. Gakpo verzuimde in de slotfase zijn tweede treffer te maken.

Nederlanders

Gakpo had net als Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch, die geblesseerd uitviel in de tweede helft, een basisplaats bij de thuisploeg. Jeremie Frimpong mocht na de treffer van Maguire invallen voor de thuisploeg, die vooral na rust de wedstrijd domineerde. Matthijs de Ligt verscheen aan de aftrap voor United, waar Joshua Zirkzee en Noussair Mazraoui niet mochten invallen.

Liverpool versterkte zich afgelopen zomer met peperdure spelers als Alexander Isak (145 miljoen euro), Florian Wirtz (125 miljoen euro) en Hugo Ekitiké (95 miljoen euro). Toch is de ploeg voorlopig kwetsbaarder dan vorig seizoen, toen het overtuigend de landstitel won. De dood van Diogo Jota heeft ook nog steeds een enorme impact op spelers en supporters van de kampioen. De international van Portugal overleed begin juli na een verkeersongeval.

Meer uit Voetbal

Ronaldo (40) houdt vast aan ambitie van 1000 doelpunten

DUBAI (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo heeft zijn ambitie om de grens van duizend doelpunten in zijn voetbalcarrière te bereiken opnieuw bevestigd. "Jullie weten wat mijn doel is. Ik wil titels winnen en ik wil op minimaal duizend doelpunten uitkomen. Ik ga dat aantal zeker halen als ik geen blessures oploop," zei de 40-jarige Portugees tijdens de Globe Soccer Awards-ceremonie in Dubai. Ronaldo, die zaterdag twee keer scoorde voor zijn club Al-Nassr, heeft momenteel 956 doelpunten gemaakt in alle competities.

4 uur geleden
Inter neemt met kleine zege op Atalanta koppositie weer over

BERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.

15 uur geleden
Algerije met Feyenoorder Hadj Moussa verder in Afrika Cup

RABAT (ANP) - Algerije heeft zich met een 1-0-overwinning op Burkina Faso geplaatst voor de achtste finales van de Afrika Cup. Feyenoorder Anis Hadj Moussa maakt deel uit van de selectie van het Noord-Afrikaanse land, maar bleef zondagavond net als Ramiz Zerrouki van FC Twente op de bank.

16 uur geleden
Ajax bereikt akkoord met Jordi Cruijff als technisch directeur

AMSTERDAM (ANP) - Ajax en Jordi Cruijff hebben mondeling overeenstemming bereikt over de functie van technisch directeur. Dat meldt Ajax in een persbericht. Er moeten volgens de Amsterdamse club nog een aantal stappen worden genomen om tot een definitieve aanstelling te komen. Het doel van de huidige nummer 3 van de Eredivisie is dat Cruijff begin februari kan beginnen.

18 uur geleden
Roefs, Geertruida en Brobbey spelen gelijk met Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Sunderland is er in de Premier League niet in geslaagd de vijfde plaats in handen te nemen. Het elftal van trainer Régis Le Bris speelde voor eigen publiek gelijk tegen Leeds United: 1-1.

21 uur geleden
AC Milan voorlopig koploper in Serie A na zege op Hellas Verona

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft dankzij een 3-0-zege op Hellas Verona in ieder geval voor even de koppositie in de Italiaanse Serie A veroverd. Milan heeft 35 punten uit zestien duels. Stadgenoot Internazionale staat derde met 33 punten, maar gaat later op zondag nog op bezoek bij Atalanta en neemt bij winst de eerste plaats weer over.

23 uur geleden
Liverpool-coach Slot zag opluchting bij Wirtz na eerste treffer

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot denkt dat Florian Wirtz na zijn doelpunt tegen Wolverhampton (2-1) vooral opluchting heeft gevoeld. De Duitse middenvelder werd afgelopen zomer voor 115 miljoen euro overgenomen van Bayer Leverkusen, maar had in meer dan twintig duels voor zijn nieuwe club nog niet gescoord.

1 dag geleden