Kampioen Leverkusen nog ongeslagen door late 1-1 bij Dortmund
DORTMUND (ANP) - Bayer Leverkusen heeft in zijn eerste Bundesligawedstrijd als kampioen ternauwernood zijn ongeslagen status behouden. Borussia Dortmund leek op weg naar de overwinning dankzij een doelpunt van Niclas Füllkrug in de 81e minuut, maar de Kroaat Josip Stanisic maakte in de slotminuut nog gelijk: 1-1.
Leverkusen bleef dit seizoen in de eerste dertig competitiewedstrijden ongeslagen en verloor ook in de overige duels nog niet. De ploeg van trainer Xabi Alonso kroonde zich vorige week voor het eerst tot landskampioen.
Dortmund heeft door het late gelijkspel nu 2 punten achterstand op RB Leipzig, dat vierde staat en daarmee op een plek die aan het eind van het seizoen recht geeft op deelname aan de Champions League. Verder strijdt zowel Dortmund als Leverkusen nog om een Europese hoofdprijs: Dortmund staat in de halve finale van de Champions League, Leverkusen is doorgedrongen tot de laatste vier in de Europa League.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld is ook de komende twee seizoenen de hoofdtrainer van AZ. De club en de trainer hebben een akkoord bereikt over contractverlenging, waardoor Echteld tot medio 2028 de coach is van de Alkmaarse club.
24 minuten geledenNEW JERSEY (ANP/AFP) - Het MetLife Stadium in New Jersey, waar op 19 juli de finale van het WK voetbal wordt gespeeld, heeft zijn grasmat gekregen. In het stadion in East Rutherford, nabij New York, worden acht WK-wedstrijden gespeeld.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De voetbalbond van Curaçao voelt vlak voor het WK niets voor een terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. "Fred Rutten zal Curaçao als bondscoach vertegenwoordigen tijdens het WK", laat voorzitter Gilbert Martina weten aan De Telegraaf.
2 uur geledenMEDELLÍN (ANP/AFP) - Een wedstrijd in de Copa Libertadores tussen Independiente Medellín uit Colombia en titelverdediger Flamengo uit Brazilië is donderdag afgelast na wangedrag van supporters. Die staken vuurwerk af en stichtten brand op de tribunes.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid gaat een "disciplinaire procedure" in gang zetten naar aanleiding van het incident tussen spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouameni. Dat meldt de club donderdag op de eigen site. Eerder op donderdag berichtten Spaanse media over een opstootje op de training tussen de twee middenvelders, waarna Valverde naar het ziekenhuis zou zijn gebracht voor hechtingen.
14 uur geledenMONTERREY (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat na zijn vertrek als algemeen- en technisch directeur bij Feyenoord aan de slag bij Monterrey, waar hij sportief directeur wordt. Dat heeft de Mexicaanse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. Te Kloese treedt aan per 1 juli.
17 uur geledenMADRID (ANP/RTR/AFP) - Real Madrid-aanvoerder Federico Valverde (27) is donderdag naar het ziekenhuis gebracht na een confrontatie met zijn teamgenoot Aurélien Tchouaméni. Dat melden diverse Spaanse media. In het ziekenhuis is volgens de berichten een snijwond in Valverdes gezicht gehecht.
17 uur geleden