Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kampioen Leverkusen nog ongeslagen door late 1-1 bij Dortmund

Kampioen Leverkusen nog ongeslagen door late 1-1 bij Dortmund

DORTMUND (ANP) - Bayer Leverkusen heeft in zijn eerste Bundesligawedstrijd als kampioen ternauwernood zijn ongeslagen status behouden. Borussia Dortmund leek op weg naar de overwinning dankzij een doelpunt van Niclas Füllkrug in de 81e minuut, maar de Kroaat Josip Stanisic maakte in de slotminuut nog gelijk: 1-1.

Leverkusen bleef dit seizoen in de eerste dertig competitiewedstrijden ongeslagen en verloor ook in de overige duels nog niet. De ploeg van trainer Xabi Alonso kroonde zich vorige week voor het eerst tot landskampioen.

Dortmund heeft door het late gelijkspel nu 2 punten achterstand op RB Leipzig, dat vierde staat en daarmee op een plek die aan het eind van het seizoen recht geeft op deelname aan de Champions League. Verder strijdt zowel Dortmund als Leverkusen nog om een Europese hoofdprijs: Dortmund staat in de halve finale van de Champions League, Leverkusen is doorgedrongen tot de laatste vier in de Europa League.

Meer uit Voetbal

Real Madrid bevestigt spierblessure Mbappé

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).

5 uur geleden
Scheidsrechter Lindhout leidt duel tussen Ajax en PSV

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.

6 uur geleden
Steun voor Simons na missen WK met Oranje door knieblessure

ZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.

7 uur geleden
Simons mist WK door zware knieblessure

LONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.

10 uur geleden
FIFA wil prijzengeld voor WK 2026 verder verhogen

ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.

20 uur geleden
Koploper Internazionale verspeelt punten in titelstrijd Serie A

TURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.

22 uur geleden
Voetbalsters PSV steviger aan kop na zege in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.

1 dag geleden