Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kampioen Bayern is blij om 'stoom te kunnen afblazen'

Kampioen Bayern is blij om 'stoom te kunnen afblazen'

MUNCHEN (ANP) - Bayern München is blij dat het ruim anderhalve week na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League door Villarreal weer wat te vieren heeft. Bayern veroverde zaterdagavond de tiende landstitel op rij.

"Het was de kans om het recht te zetten. Er was de laatste tijd veel frustratie en het was een kans om stoom af te blazen. Nu is alles weer prachtig", zei Thomas Müller. "We hebben een geweldige ploeg met geweldige spelers, maar je moet het keer op keer op het veld laten zien. We staan 12 punten voor op onze achtervolger Dortmund. In de eerste helft hebben we laten zien hoe de verhoudingen zijn."

Robert Lewandowski droeg met een doelpunt bij aan de 3-1-zege op Dortmund. "Het is geweldig om deel uit te maken van het team dat een tiende titel op rij wint", aldus de Poolse spits. "De stemming thuis is de afgelopen twee weken niet goed geweest, dus deze titel zal ons helpen het te verwerken."

Ook keeper Manuel Neuer refereerde aan het teleurstellende resultaat in Europa. Na de 1-0-nederlaag in Spanje speelde Bayern op dinsdag 12 april thuis met 1-1 gelijk tegen Villarreal. "Na de Champions League-uitschakeling tegen Villarreal was het belangrijk voor ons om een ​​geweldige prestatie neer te zetten", aldus Neuer. "We zijn erg blij, want het is mooier om de trofee thuis te winnen door een geweldig team als Dortmund te verslaan."

Er zijn nog drie speelronden te gaan in de Bundesliga.

Meer uit Voetbal

Ajax begint met Steur aan thuiswedstrijd tegen Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die nog geblesseerd is.

3 minuten geleden
Duel Levante - Villarreal afgelast door voorspeld noodweer

VALENCIA (ANP/RTR) - Het Spaanse competitieduel tussen Levante en Villarreal gaat zondag niet door. Aan de Spaanse oostkust wordt noodweer verwacht, waarna de Spaanse voetbalbond RFEF besloot de wedstrijd in Valencia af te gelasten. Villarreal is de nummer 3 in La Liga, Levante staat laatste.

24 minuten geleden
Real Sociedad ontslaat coach Francisco na slechte resultaten

SAN SEBASTIÁN (ANP/RTR) - Real Sociedad heeft trainer Sergio Francisco ontslagen. Dat gebeurde twee dagen na de nederlaag (1-2) op eigen veld tegen Girona. Sociedad is nummer 15 in La Liga. Girona, achttiende, naderde door de zege tot op 1 punt.

1 uur geleden
Ten Cate moet Surinaamse voetbalploeg naar WK leiden

PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.

12 uur geleden
Arsenal voorkomt in extra tijd puntenverlies tegen Wolverhampton

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.

14 uur geleden
PSV-trainer Bosz: alleen het eerste half uur was goed

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.

14 uur geleden
PSV wint moeizaam van Heracles (4-3) en boekt tiende zege op rij

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.

15 uur geleden