Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kampioen Bayern is blij om 'stoom te kunnen afblazen'

Kampioen Bayern is blij om 'stoom te kunnen afblazen'

MUNCHEN (ANP) - Bayern München is blij dat het ruim anderhalve week na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League door Villarreal weer wat te vieren heeft. Bayern veroverde zaterdagavond de tiende landstitel op rij.

"Het was de kans om het recht te zetten. Er was de laatste tijd veel frustratie en het was een kans om stoom af te blazen. Nu is alles weer prachtig", zei Thomas Müller. "We hebben een geweldige ploeg met geweldige spelers, maar je moet het keer op keer op het veld laten zien. We staan 12 punten voor op onze achtervolger Dortmund. In de eerste helft hebben we laten zien hoe de verhoudingen zijn."

Robert Lewandowski droeg met een doelpunt bij aan de 3-1-zege op Dortmund. "Het is geweldig om deel uit te maken van het team dat een tiende titel op rij wint", aldus de Poolse spits. "De stemming thuis is de afgelopen twee weken niet goed geweest, dus deze titel zal ons helpen het te verwerken."

Ook keeper Manuel Neuer refereerde aan het teleurstellende resultaat in Europa. Na de 1-0-nederlaag in Spanje speelde Bayern op dinsdag 12 april thuis met 1-1 gelijk tegen Villarreal. "Na de Champions League-uitschakeling tegen Villarreal was het belangrijk voor ons om een ​​geweldige prestatie neer te zetten", aldus Neuer. "We zijn erg blij, want het is mooier om de trofee thuis te winnen door een geweldig team als Dortmund te verslaan."

Er zijn nog drie speelronden te gaan in de Bundesliga.

Meer uit Voetbal

Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

2 uur geleden
Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

12 uur geleden
Ook perschef Jansma weg bij Curaçao na vertrek Rutten

WILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.

13 uur geleden
Rutten trekt zich terug als bondscoach Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.

16 uur geleden
Messi in Argentijnse voorselectie WK, deelname nog niet bevestigd

BUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.

17 uur geleden
Bosnië deelt als eerste WK-selectie, met PSV'er Bajraktarevic

SARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.

18 uur geleden
Heerenveen-coach Veldman hoopt nog op thuisvoordeel in play-offs

HEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.

19 uur geleden