Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kampioen Bayern is blij om 'stoom te kunnen afblazen'

Kampioen Bayern is blij om 'stoom te kunnen afblazen'

MUNCHEN (ANP) - Bayern München is blij dat het ruim anderhalve week na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League door Villarreal weer wat te vieren heeft. Bayern veroverde zaterdagavond de tiende landstitel op rij.

"Het was de kans om het recht te zetten. Er was de laatste tijd veel frustratie en het was een kans om stoom af te blazen. Nu is alles weer prachtig", zei Thomas Müller. "We hebben een geweldige ploeg met geweldige spelers, maar je moet het keer op keer op het veld laten zien. We staan 12 punten voor op onze achtervolger Dortmund. In de eerste helft hebben we laten zien hoe de verhoudingen zijn."

Robert Lewandowski droeg met een doelpunt bij aan de 3-1-zege op Dortmund. "Het is geweldig om deel uit te maken van het team dat een tiende titel op rij wint", aldus de Poolse spits. "De stemming thuis is de afgelopen twee weken niet goed geweest, dus deze titel zal ons helpen het te verwerken."

Ook keeper Manuel Neuer refereerde aan het teleurstellende resultaat in Europa. Na de 1-0-nederlaag in Spanje speelde Bayern op dinsdag 12 april thuis met 1-1 gelijk tegen Villarreal. "Na de Champions League-uitschakeling tegen Villarreal was het belangrijk voor ons om een ​​geweldige prestatie neer te zetten", aldus Neuer. "We zijn erg blij, want het is mooier om de trofee thuis te winnen door een geweldig team als Dortmund te verslaan."

Er zijn nog drie speelronden te gaan in de Bundesliga.

Meer uit Voetbal

Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

17 uur geleden
AS Roma speelt met Malen gelijk in topper tegen AC Milan

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.

18 uur geleden
Watanabe houdt enkelblessure over aan duel met Heracles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.

20 uur geleden
ManUnited maakt einde aan ongeslagen reeks koploper Arsenal

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.

21 uur geleden
FC Utrecht kan tegen Sparta geen einde maken aan negatieve reeks

UTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.

21 uur geleden
Feyenoord wint met nieuweling Deijl wel van Heracles Almelo

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.

21 uur geleden
Feyenoord boekt tegen Heracles eerste competitiezege dit jaar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.

22 uur geleden