Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kampioen Bayer Leverkusen lijdt puntenverlies na sterke start

Kampioen Bayer Leverkusen lijdt puntenverlies na sterke start

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen is er ondanks een goede start niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Holstein Kiel te winnen. De kampioen kwam op eigen veld niet verder dan 2-2. Leverkusen leidde na acht minuten al met 2-0.

Victor Boniface en Jonas Hofmann bezorgden de thuisploeg een vroege voorsprong. Die stond tot diep in de blessuretijd van de eerste helft op het scorebord. Max Geschwill bracht de spanning terug en halverwege de tweede helft maakte Jann-Fiete Arp uit een penalty gelijk.

Verdediger Jeremie Frimpong werd een kwartier voor het eind naar de kant gehaald voor een aanvaller, maar ook de ingebrachte spelers wisten de 3-2 niet meer te maken.

Bayern München

Voor Bayer Leverkusen was het al de derde wedstrijd van het seizoen waarin puntenverlies werd geleden. Koploper Bayern München kan de voorsprong vergroten tot 5 punten. Bayern speelt zondag uit tegen Eintracht Frankfurt. Holstein Kiel, dat zeventiende staat, pakte pas het tweede punt van het seizoen.

Voormalig AZ-speler Myron Boadu was trefzeker voor VfL Bochum, dat thuis met 3-1 verloor van VfL Wolfsburg. Borussia Dortmund verloor met 2-1 bij Union Berlin.

Meer uit Voetbal

Drie stewards van FC Utrecht gewond na rellen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.

6 uur geleden
Trainer Slot rekent niet op versterkingen voor Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."

8 uur geleden
PSV mist geblesseerden Til en Salah-Eddine tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."

9 uur geleden
Feyenoord bevestigt vertrek Timber naar Marseille

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.

11 uur geleden
Vertrekkende Timber zal Feyenoord nooit vergeten

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.

11 uur geleden
Genk veroordeelt wangedrag fans en 'buitensporig geweld' politie

GENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.

14 uur geleden
Go Ahead verliest bij Nice en moet vrezen voor uitschakeling EL

NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.

23 uur geleden