Kampioen Bayer Leverkusen lijdt puntenverlies na sterke start
LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen is er ondanks een goede start niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Holstein Kiel te winnen. De kampioen kwam op eigen veld niet verder dan 2-2. Leverkusen leidde na acht minuten al met 2-0.
Victor Boniface en Jonas Hofmann bezorgden de thuisploeg een vroege voorsprong. Die stond tot diep in de blessuretijd van de eerste helft op het scorebord. Max Geschwill bracht de spanning terug en halverwege de tweede helft maakte Jann-Fiete Arp uit een penalty gelijk.
Verdediger Jeremie Frimpong werd een kwartier voor het eind naar de kant gehaald voor een aanvaller, maar ook de ingebrachte spelers wisten de 3-2 niet meer te maken.
Bayern München
Voor Bayer Leverkusen was het al de derde wedstrijd van het seizoen waarin puntenverlies werd geleden. Koploper Bayern München kan de voorsprong vergroten tot 5 punten. Bayern speelt zondag uit tegen Eintracht Frankfurt. Holstein Kiel, dat zeventiende staat, pakte pas het tweede punt van het seizoen.
Voormalig AZ-speler Myron Boadu was trefzeker voor VfL Bochum, dat thuis met 3-1 verloor van VfL Wolfsburg. Borussia Dortmund verloor met 2-1 bij Union Berlin.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
6 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
7 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
8 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
9 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
9 uur geleden