Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kampioen Bayer Leverkusen lijdt puntenverlies na sterke start

Kampioen Bayer Leverkusen lijdt puntenverlies na sterke start

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen is er ondanks een goede start niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Holstein Kiel te winnen. De kampioen kwam op eigen veld niet verder dan 2-2. Leverkusen leidde na acht minuten al met 2-0.

Victor Boniface en Jonas Hofmann bezorgden de thuisploeg een vroege voorsprong. Die stond tot diep in de blessuretijd van de eerste helft op het scorebord. Max Geschwill bracht de spanning terug en halverwege de tweede helft maakte Jann-Fiete Arp uit een penalty gelijk.

Verdediger Jeremie Frimpong werd een kwartier voor het eind naar de kant gehaald voor een aanvaller, maar ook de ingebrachte spelers wisten de 3-2 niet meer te maken.

Bayern München

Voor Bayer Leverkusen was het al de derde wedstrijd van het seizoen waarin puntenverlies werd geleden. Koploper Bayern München kan de voorsprong vergroten tot 5 punten. Bayern speelt zondag uit tegen Eintracht Frankfurt. Holstein Kiel, dat zeventiende staat, pakte pas het tweede punt van het seizoen.

Voormalig AZ-speler Myron Boadu was trefzeker voor VfL Bochum, dat thuis met 3-1 verloor van VfL Wolfsburg. Borussia Dortmund verloor met 2-1 bij Union Berlin.

Meer uit Voetbal

FIFA blij met 'uitstekende en constructieve bijeenkomst' met Iran

ISTANBUL (ANP) - Secretaris-generaal Mattias Grafström van de FIFA is "erg blij" met de gesprekken die hij zaterdag met de voetbalbond van Iran heeft gevoerd in aanloop naar het WK voetbal. "We hebben een uitstekende en constructieve bijeenkomst gehad", vertelde Grafström.

1 uur geleden
Belgische voetbalclub Antwerp ontslaat trainer Oosting

ANTWERPEN (ANP) - De Belgische voetbalclub Royal Antwerp FC heeft trainer Joseph Oosting ontslagen. De 54-jarige Nederlander was sinds november werkzaam in Antwerpen.

2 uur geleden
Chelsea bevestigt komst van trainer Alonso

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft de komst van trainer Xabi Alonso bevestigd. De Spaanse coach tekende een contract voor vier jaar bij de club uit Londen. Hij begint op 1 juli aan zijn nieuwe baan.

2 uur geleden
Spaanse trainer Alonso lijkt dicht bij overgang naar Chelsea

MADRID (ANP) - De Spanjaard Xabi Alonso lijkt de nieuwe trainer van Chelsea te worden. De voormalige coach van Real Madrid, waar hij in januari vertrok, ging op X zelf kort op de eventuele overgang in.

3 uur geleden
Voetballers Iran maandag naar WK-trainingskamp in Turkije

TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.

13 uur geleden
Cristiano Ronaldo verliest met Al Nassr finale Aziatisch toernooi

RIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.

14 uur geleden
Willem II naar finale play-offs na zege op Almere City

TILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.

14 uur geleden