Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kamala Harris last reispauze in na besmetting manager

Kamala Harris last reispauze in na besmetting manager

WAHINGTON (ANP/RTR) - De Democratische vicepresidentskandidate Kamala Harris heeft haar reisplannen tot zondag geannuleerd, nu haar communicatiemanager positief is getest op het coronavirus. De running mate van Joe Biden voert tot die tijd online campagne.

Harris (55) werd zelf woensdag negatief getest, meldt haar campagneteam. Ze hoeft niet in quarantaine na de besmetting van communicatiedirecteur Liz Allen. Een crewlid van een vliegtuig waar ze in zat is ook positief getest. Harris is volgens haar team niet in nauw contact geweest met een van beiden. Uit voorzorg cancelt ze haar trips.

Ook Biden zat maandag en dinsdag in een vliegtuig met iemand die later positief testte. Volgens zijn campagneteam was Biden (77) minstens 15 meter van deze persoon verwijderd en is er geen reden om in quarantaine te gaan. Beiden droegen een mondkapje.

Meer uit Buitenland

Thailand: akkoord met Iran over doorgang olietankers

BANGKOK (ANP/AFP) - Thailand heeft een overeenkomst met Iran bereikt over de doorgang van Thaise olietankers door de Straat van Hormuz. Dat maakte de premier van Thailand zaterdagochtend bekend.

35 minuten geleden
Bonaire vraagt 'snelle hulp' van Nederland om stijgende prijzen

KRALENDIJK (ANP) - Het Bestuurscollege (BC) van Bonaire vraagt de Nederlandse regering om snel in te grijpen. Door onrust in het Midden-Oosten en problemen in de scheepvaart worden vrachtkosten steeds hoger. Daardoor dreigen boodschappen en brandstof op Bonaire veel te duur te worden en wordt het voor veel inwoners steeds moeilijker om rond te komen, aldus de overheid van de bijzondere gemeente in het Caribisch gebied.

2 uur geleden
Amerikaanse militairen gewond bij aanval op basis Saudi-Arabië

AL-KHARJ (ANP/RTR/DPA) - Bij een Iraanse aanval op luchtmachtbasis Prince Sultan in Saudi-Arabië zijn twaalf Amerikaanse militairen gewond geraakt. Twee van hen zijn er ernstig aan toe, melden Amerikaanse autoriteiten.

4 uur geleden
Witkoff: VS hoopvol over gesprekken met Iran deze week

WASHINGTON (ANP/RTR) - De Verenigde Staten denken dat er deze week gesprekken gaan plaatsvinden met Iran om een eind te maken aan de oorlog. Dat heeft de speciale gezant Steve Witkoff gezegd op een bijeenkomst in Miami. "We zijn er zeker hoopvol over."

9 uur geleden
Houthi's dreigen zich te mengen in Iranoorlog

SANAA (ANP/RTR/AFP) - De Houthi's zeggen klaar te zijn zich te mengen in de oorlog in het Midden-Oosten als bondgenoten van de VS en Israël zich mengen in de strijd tegen Iran. Dat meldt de door Iran gesteunde groepering op de Jemenitische staatstelevisie.

9 uur geleden
Iran zweert wraak voor aanvallen op kern- en staalindustrie

TEHERAN (ANP/AFP/RTR) - Teheran zweert Israëlische aanvallen op Iran van eerder op vrijdag te vergelden. Die aanvallen tegen onder meer energievoorzieningen en de Iraanse staalindustrie, zo schrijft buitenlandminister Abbas Araghchi op X, zijn in strijd met Amerikaanse beloften aan Iran.

10 uur geleden
NYT: Musk nam deel aan telefoongesprek Trump en Modi

WASHINGTON (ANP) - Techmagnaat en X-eigenaar Elon Musk heeft recentelijk deelgenomen aan een telefoongesprek tussen de Amerikaanse president Donald Trump en de Indiase premier Narendra Modi. Dat meldt The New York Times.

10 uur geleden