Kalou ontbreekt bij afscheid Hertha BSC
BERLIJN (ANP) - De Duitse voetbalclub Hertha BSC nam zondag afscheid van de vertrekkende spelers, maar daarbij ontbrak Salomon Kalou. De 34-jarige Ivoriaan was uitgenodigd voor een afscheidsontbijt in Berlijn. Kalou zag het echter niet zitten om te komen. Hij wil op een later moment afscheid nemen.
De oud-speler van Feyenoord werd begin mei door de club geschorst, nadat hij een video online had gezet waaruit bleek dat hij zich niet bepaald hield aan de afgesproken corona-richtlijnen. Het was in de periode waarin in Duitsland nog werd gediscussieerd over mogelijke hervatting van de Bundesliga. De competitie is inmiddels uitgespeeld. De inbreng van Kalou bleef dit seizoen beperkt tot vijf wedstrijden, waarvan slechts één als basiskracht. De Ivoriaan wilde in de winter al vertrekken uit Berlijn, maar kon toen geen nieuwe club vinden. Zijn contract loopt nu af.
Kalou was in de voorgaande vijf seizoenen wel een belangrijke kracht bij Hertha. "Ik heb hier een fantastische tijd gehad. Het spijt me voor wat er op het einde is gebeurd", zei de Ivoriaan. "Dit einde weerspiegelt niet mijn tijd bij Hertha." Ook Per Skjelbred, Thomas Kraft, Alexander Esswein, Marius Wolf en Marko Grujic vertrekken. Het afscheid van die spelers werd live uitgezonden op de site van Hertha, de club van onder anderen Javairô Dilrosun en de broers Karim en Omar Rekik.
Meer uit Voetbal
DORTMUND (ANP) - Bayern München heeft de eerste prijs van het seizoen alweer binnen. De club uit Beieren versloeg Borussia Dortmund in de strijd om de Duitse Supercup (2-1).
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer José Mourinho is met een zwaarbevochten zege aan zijn tweede periode als hoofdtrainer van Real Madrid begonnen. Invaller Carlos Espí maakte in blessuretijd van de uitwedstrijd tegen Espanyol het winnende doelpunt voor de bezoekers (1-2).
1 uur geledenZEIST (ANP) - Pep Guardiola was de eerste keus van de KNVB voor de functie van bondscoach van het Nederlands elftal. "We wisten al vrij snel dat hij een sabbatical wilde houden en Arne Slot was de volgende op de lijst", vertelt directeur topsport Nigel de Jong van de Nederlandse voetbalbond in een gesprek met de NOS.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - FC Utrecht heeft in de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam drie keer een voorsprong verspeeld. Het aantrekkelijke duel eindigde in een gelijkspel (3-3).
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend aan het nieuwe seizoen in de Serie A begonnen. De titelverdediger won voor eigen publiek van Monza (4-1).
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is met een grote nederlaag aan het nieuwe seizoen in de Premier League begonnen. De ploeg van trainer Roberto De Zerbi verloor de uitwedstrijd tegen Brentford met 3-0. Keane Lewis-Potter, Vitaly Janelt en Michael Kayode maakten de doelpunten.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van AZ hebben Feyenoord de eerste nederlaag van het seizoen bezorgd. De ploeg uit Alkmaar was in Rotterdam met 2-1 te sterk voor de nummer 3 van het afgelopen seizoen.
5 uur geleden