Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kahn sceptisch over zomertransfers Bayern München

Kahn sceptisch over zomertransfers Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München houdt zich komende zomer wellicht afzijdig op de transfermarkt. Bestuurslid Oliver Kahn benadrukt dat het ook voor Bayern, één van de rijkste clubs ter wereld, onzekere tijden zijn vanwege de coronacrisis. "Het kan een optie zijn om komende zomer geen enkele speler te kopen", zei Kahn op de Duitse tv.

"We hebben door de uitbraak van deze crisis gezien hoe kwetsbaar het profvoetbalsysteem is. Ik denk dat heel veel clubs, ook in Europa, nu met veel vraagtekens zitten. Hoe gaat het na de coronacrisis verder? Wat betekent dat financieel?", aldus de oud-doelman, sinds begin dit jaar bestuurslid. Het is de bedoeling dat hij Karl-Heinz Rummenigge op 1 januari 2022 opvolgt als bestuursvoorzitter van de Duitse kampioen.

Bayern München probeert al maanden om Leroy Sané over te nemen van Manchester City. De Duitse vleugelspits ligt nog tot de zomer van 2021 vast bij City, maar hij weigert zijn contract te verlengen. Bayern zou hem komend zomer voor naar verluidt tussen de 40 en 50 miljoen euro kunnen overnemen.

Huidige selectie

"In de huidige tijd is ook 30 of 40 miljoen euro geen 'peanuts', voor welke speler dan ook", aldus Kahn. "Ik ben er nogal sceptisch over dat er komende zomer veel miljoenentransfers worden gedaan."

De 'Rekordmeister' probeert vooral de huidige selectie intact te houden. Thomas Müller en Manuel Neuer verlengden al hun contract, nu probeert de club ook David Alaba en Thiago langer aan zich te binden. "Bij ons weten de spelers wat ze hebben. Daarmee hebben we nu een goed argument om ze te overtuigen om te blijven."

Meer uit Voetbal

Iraanse minister van Sport sluit deelname WK voetbal in VS uit

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.

3 uur geleden
Tottenham-coach Tudor achtte vroege keeperswissel noodzakelijk

MADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.

5 uur geleden
Infantino: Iran mag van Trump meedoen aan WK voetbal

MIAMI (ANP/RTR/DPA) - De voetballers van Iran kunnen gewoon meedoen aan het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat heeft de Amerikaanse president Donald Trump verzekerd aan Gianni Infantino, de baas van wereldvoetbalbond FIFA. "Vanavond heb ik Trump gesproken over de voorbereidingen voor het WK. De president herhaalde dat het Iraanse team welkom is. Ik dank hem oprecht voor zijn steun", meldde Infantino via sociale media.

5 uur geleden
Bayern München laat Atalanta kansloos en is dicht bij kwartfinale

BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.

16 uur geleden
Slot na nederlaag bij Galatasaray ontevreden over arbitrage

ISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.

16 uur geleden
Tudor wisselt Tottenham-doelman Kinsky na twee blunders

MADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.

17 uur geleden
Galatasaray klopt Liverpool in eerste duel achtste finales CL

ISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.

17 uur geleden