Kahn sceptisch over zomertransfers Bayern München
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München houdt zich komende zomer wellicht afzijdig op de transfermarkt. Bestuurslid Oliver Kahn benadrukt dat het ook voor Bayern, één van de rijkste clubs ter wereld, onzekere tijden zijn vanwege de coronacrisis. "Het kan een optie zijn om komende zomer geen enkele speler te kopen", zei Kahn op de Duitse tv.
"We hebben door de uitbraak van deze crisis gezien hoe kwetsbaar het profvoetbalsysteem is. Ik denk dat heel veel clubs, ook in Europa, nu met veel vraagtekens zitten. Hoe gaat het na de coronacrisis verder? Wat betekent dat financieel?", aldus de oud-doelman, sinds begin dit jaar bestuurslid. Het is de bedoeling dat hij Karl-Heinz Rummenigge op 1 januari 2022 opvolgt als bestuursvoorzitter van de Duitse kampioen.
Bayern München probeert al maanden om Leroy Sané over te nemen van Manchester City. De Duitse vleugelspits ligt nog tot de zomer van 2021 vast bij City, maar hij weigert zijn contract te verlengen. Bayern zou hem komend zomer voor naar verluidt tussen de 40 en 50 miljoen euro kunnen overnemen.
Huidige selectie
"In de huidige tijd is ook 30 of 40 miljoen euro geen 'peanuts', voor welke speler dan ook", aldus Kahn. "Ik ben er nogal sceptisch over dat er komende zomer veel miljoenentransfers worden gedaan."
De 'Rekordmeister' probeert vooral de huidige selectie intact te houden. Thomas Müller en Manuel Neuer verlengden al hun contract, nu probeert de club ook David Alaba en Thiago langer aan zich te binden. "Bij ons weten de spelers wat ze hebben. Daarmee hebben we nu een goed argument om ze te overtuigen om te blijven."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor komende week een kort trainingskamp in het buitenland belegd. Trainer Robin van Persie wil aanwinst Raheem Sterling met zijn selectie laten trainen en leuke dingen met zijn spelers doen.
41 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie verwacht dat hij voorlopig geen beroep kan doen op Oussama Targhalline. "We laten nog allerlei testen uitvoeren", zei hij na een nipte zege op Go Ahead Eagles. "Maar dit ziet er niet goed uit. We zijn hem wel even kwijt."
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het thuisduel met Go Ahead Eagles met veel moeite gewonnen (1-0). De ingevallen Casper Tengstedt benutte in blessuretijd een strafschop, nadat Evert Linthorst een lichte overtreding op hem had gemaakt.
1 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - De Portugees Vitor Pereira is de nieuwe trainer van Nottingham Forest. De oud-trainer van Wolverhampton Wanderers is al de vierde coach van dit seizoen bij de nummer 17 van de Premier League. Donderdag werd Sean Dyche ontslagen.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Steven Benda verdedigt het doel van Feyenoord in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. De Duitse doelman vervangt Timon Wellenreuther, die geschorst is na zijn gele kaart van vorige week in Utrecht. Feyenoord huurt Benda in de tweede helft van het seizoen van Fulham. Hij is de vervanger van de vertrokken Justin Bijlow.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Twee van de vier Champions League-duels van komende dinsdag hebben een Nederlandse scheidsrechter. Danny Makkelie fluit vanaf 18.45 uur Nederlandse tijd het duel uit de tussenronde tussen Galatasaray en Juventus. Serdar Gözübüyük is vanaf 21.00 uur de arbiter bij Borussia Dortmund - Atalanta. Bij dat duel in Duitsland fungeert Pol van Boekel als videoscheidsrechter.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
17 uur geleden