Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kahn sceptisch over zomertransfers Bayern München

Kahn sceptisch over zomertransfers Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München houdt zich komende zomer wellicht afzijdig op de transfermarkt. Bestuurslid Oliver Kahn benadrukt dat het ook voor Bayern, één van de rijkste clubs ter wereld, onzekere tijden zijn vanwege de coronacrisis. "Het kan een optie zijn om komende zomer geen enkele speler te kopen", zei Kahn op de Duitse tv.

"We hebben door de uitbraak van deze crisis gezien hoe kwetsbaar het profvoetbalsysteem is. Ik denk dat heel veel clubs, ook in Europa, nu met veel vraagtekens zitten. Hoe gaat het na de coronacrisis verder? Wat betekent dat financieel?", aldus de oud-doelman, sinds begin dit jaar bestuurslid. Het is de bedoeling dat hij Karl-Heinz Rummenigge op 1 januari 2022 opvolgt als bestuursvoorzitter van de Duitse kampioen.

Bayern München probeert al maanden om Leroy Sané over te nemen van Manchester City. De Duitse vleugelspits ligt nog tot de zomer van 2021 vast bij City, maar hij weigert zijn contract te verlengen. Bayern zou hem komend zomer voor naar verluidt tussen de 40 en 50 miljoen euro kunnen overnemen.

Huidige selectie

"In de huidige tijd is ook 30 of 40 miljoen euro geen 'peanuts', voor welke speler dan ook", aldus Kahn. "Ik ben er nogal sceptisch over dat er komende zomer veel miljoenentransfers worden gedaan."

De 'Rekordmeister' probeert vooral de huidige selectie intact te houden. Thomas Müller en Manuel Neuer verlengden al hun contract, nu probeert de club ook David Alaba en Thiago langer aan zich te binden. "Bij ons weten de spelers wat ze hebben. Daarmee hebben we nu een goed argument om ze te overtuigen om te blijven."

Meer uit Voetbal

Almere City schakelt Fortuna Sittard uit in KNVB-beker

SITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.

1 uur geleden
Paris Saint-Germain wint ook de FIFA Intercontinental Cup

DOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).

2 uur geleden
Ajax scoort zeven keer in bekerduel met Excelsior Maassluis

ROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van interim-trainer Fred Grim won overtuigend van Excelsior Maassluis in het stadion van Sparta Rotterdam (2-7).

2 uur geleden
Feyenoord begint met herstelde Valente tegen Heerenveen

ROTTERDAM (ANP) - Luciano Valente begint om 21.00 uur met Feyenoord aan het thuisduel met sc Heerenveen in de KNVB-beker. De middenvelder viel zondag tijdens het verloren uitduel met Ajax (2-0) geblesseerd uit na een botsing met Youri Regeer. Hij is op tijd hersteld voor een basisplaats in De Kuip.

2 uur geleden
KNVB en Koeman gaan na WK in gesprek over toekomst

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat na het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico in gesprek met bondscoach Ronald Koeman over zijn toekomst bij het Nederlands elftal. "Het WK is een zeer belangrijk ijkpunt voor ons, een denkbeeldige finishlijn", zegt KNVB-directeur Marianne van Leeuwen op de website van het Algemeen Dagblad.

5 uur geleden
Ajax begint met Konadu in de spits tegen Excelsior Maassluis

ROTTERDAM (ANP) - Don-Angelo Konadu is de spits van Ajax voor het bekerduel met Excelsior Maassluis. De 19-jarige aanvaller vervangt Kasper Dolberg, die net is hersteld van een blessure en rust krijgt.

6 uur geleden
Bogarde assistent van bondscoach Ten Cate bij Suriname

PARAMARIBO (ANP) - Winston Bogarde gaat de nieuwe bondscoach Henk ten Cate assisteren bij de nationale voetbalploeg van Suriname. De oud-verdediger van topclubs als AC Milan, FC Barcelona en Chelsea werkte jarenlang als assistent-coach en individuele coach bij Ajax.

6 uur geleden