Kahn: komst Haaland naar Bayern financieel onhaalbaar
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München zal zich volgens Oliver Kahn niet mengen in de strijd om Erling Haaland. De directeur van de Duitse koploper zei zondag dat het financieel onhaalbaar is de 21-jarige Noorse aanvaller van Borussia Dortmund te halen.
"We zouden ons werk niet goed doen als we niet bezig zijn met een jonge spits", aldus Kahn in een Duitse tv-show. "Haaland is een uitstekende spits en een zeer interessante speler voor de toekomst." De transfersom en het salaris van Haaland zijn "heel, heel ver verwijderd van wat we in gedachten hebben", voegde Kahn er aan toe.
Haaland, die in verband wordt gebracht met Manchester City, heeft een afkoopsom van 75 miljoen euro in zijn contract staan.
Bayern liet eerder al weten te hopen het contract met Robert Lewandowski te verlengen. De Poolse spits heeft nog een contract voor 1 jaar bij de recordkampioen. Bayern wil ook graag langer door met doelman Manuel Neuer.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
56 minuten geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
5 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden