Kadioglu scoort voor Fenerbahçe in Turkse beker
ISTANBUL (ANP) - Mede dankzij een doelpunt van Ferdi Kadioglu heeft Fenerbahçe voor eigen publiek de kwartfinales gehaald in het Turkse bekertoernooi. De 20-jarige middenvelder, die anderhalf jaar geleden bij NEC vertrok, opende in de return tegen Kayserispor in de 23e minuut de score. Op slag van rust maakte ploeggenoot Mevlüt Erdinc er 2-0 van en dat was ook de eindstand.
De eerste wedstrijd was in 0-0 geëindigd. Bij de bezoekers speelde Ben Rienstra, die in Nederland voor Heracles Almelo, PEC Zwolle, AZ, Willem II en sc Heerenveen uitkwam, de hele wedstrijd.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP/RTR) - De Braziliaanse bondscoach Carlo Ancelotti houdt de mogelijkheid open voor Neymar om een plaats in de selectie voor het WK voetbal te veroveren. De Braziliaanse topscorer heeft twee maanden om te laten zien dat hij de benodigde kwaliteiten heeft, aldus de coach in een interview met de Franse krant L'Équipe.
10 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong maakt mogelijk zaterdagavond zijn rentree bij FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft de Oranje-international opgenomen in de wedstrijdselectie voor het thuisduel met stadgenoot Espanyol.
1 uur geledenJAKARTA (ANP) - De Indonesische voetbalbond is er steeds van op de hoogte geweest dat genaturaliseerde voetbalinternationals hun Nederlandse nationaliteit zouden verliezen. Dat blijkt uit een verklaring van teammanager Sumardji, die op de officiële website van de Indonesische voetbalbond PSSI staat. Verschillende spelers van het Indonesische elftal stonden de voorbije weken in Nederland bij hun clubs aan de kant omdat hun werkvergunning niet in orde was. Voor een groot deel is er inmiddels een tijdelijke oplossing gevonden.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
16 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
16 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
17 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
17 uur geleden