Kadioglu en Elia trefzeker in Turkije
ISTANBUL (ANP) - Voetballer Ferdi Kadioglu heeft Fenerbahçe naar de zege op Göztepe geschoten. De voormalig aanvaller van NEC maakte in het competitieduel beide doelpunten in de 2-1-zege.
Kadioglu was twee keer trefzeker voor de rust. Göztepe kwam nog terug tot 2-1 via Soner Aydogdu. Fenerbahçe staat na de zege zesde in de Turkse competitie en strijdt nog om Europees voetbal. Er zijn nog vier speelronden in Turkije.
Koploper Medipol Basaksehir won met 2-0 bij Antalyaspor. In de tweede helft opende Demba Ba de score. Eljero Elia maakte diep in blessuretijd de 2-0. Basaksehir heeft vijf punten meer dan Trabzonspor, dat nog een wedstrijd minder heeft gespeeld.
Meer uit Voetbal
ELCHE (ANP) - FC Barcelona is de jacht op een derde landstitel op rij goed begonnen. De club scoorde vijf keer in de uitwedstrijd tegen Elche (0-5).
39 minuten geledenRENNES (ANP) - Paris Saint-Germain is het nieuwe seizoen met een uitglijder begonnen. De landskampioen en winnaar van de laatste twee edities van de Champions League bleef in de uitwedstrijd tegen Stade Rennes steken op een gelijkspel: 2-2.
40 minuten geledenTURIJN (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Torino tot een goed einde gebracht (1-2). Alphadjo Cisse en Adrien Rabiot scoorden voor de bezoekers. Ché Adams bepaalde in blessuretijd de eindstand namens de thuisploeg.
42 minuten geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft het eerste puntenverlies geleden in La Liga. De ploeg van coach Diego Simeone kwam in het eigen Metropolitano niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Villarreal.
4 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Vijf supporters van SC Cambuur zijn gewond geraakt door vuurwerk dat bezoekende fans van Feyenoord naar hen gooiden. Dat meldt de club uit Leeuwarden.
4 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - De onderbroken wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na een halfuur bij een stand van 0-0 hervat. Scheidsrechter Danny Makkelie legde het duel na twaalf minuten stil nadat fans van de bezoekende club veel vuurwerk hadden afgestoken.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na twaalf minuten onderbroken. Scheidsrechter Danny Makkelie stuurde beide ploegen naar de kleedkamer nadat fans van de club uit Rotterdam veel vuurwerk hadden afgestoken.
7 uur geleden