Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kaartverkoop voor Vitesse-NEC gesloten, aanhang NEC niet welkom

Kaartverkoop voor Vitesse-NEC gesloten, aanhang NEC niet welkom

NIJMEGEN (ANP) - De losse kaartverkoop van de voetbalwedstrijd Vitesse-NEC zondag is donderdagmiddag met onmiddellijke ingang stopgezet. Bij de wedstrijd worden geen supporters van NEC toegelaten. Dat heeft de lokale driehoek (gemeente Arnhem, politie, justitie) in overleg met Vitesse besloten.

Dat er geen supporters uit Nijmegen mochten komen was eerder al bekend, maar de aanhang van de Nijmeegse voetbalclub liet donderdag weten dat ze er na overleg met juristen vanuit gingen dat ze wel naar Arnhem mochten afreizen, omdat daarover geen formeel besluit was genomen.

Vitesse maakte vorige week bekend dat er geen NEC-supporters bij de derby welkom waren omdat de club, die in zwaar weer verkeert, de veiligheid van supporters en spelers niet kan waarborgen. Dat besluit was echter formeel niet door de Arnhemse driehoek aan NEC of aan de supportersvereniging meegedeeld en dat is wettelijk wel verplicht.

De driehoek is genoodzaakt de maatregelen te treffen "in het belang van de veiligheid van de supporters en ter bescherming van de openbare orde en veiligheid", laat Arnhem weten. Doel is confrontaties tussen de supportersgroepen te voorkomen, aldus de gemeente. Arnhem betreurt het besluit, want ruim een maand geleden maakte burgemeester Ahmed Marcouch juist bekend dat er achthonderd Nijmeegse supporters naar GelreDome mochten komen omdat het de laatste jaren goed is gegaan rond de wedstrijden van Vitesse en NEC.

Meer uit Voetbal

Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

2 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

6 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

6 uur geleden
PEC-aanvoerder Thomas opgenomen in WK-selectie Nieuw-Zeeland

WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.

8 uur geleden
Messi komt met twee doelpunten en assist in vorm voor WK

CINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.

8 uur geleden
Schreuder na vijf maanden ontslagen bij Saudische club Al-Diriyah

DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.

9 uur geleden
Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

18 uur geleden