Kaartverkoop begonnen voor Olympische Spelen 2024 in Parijs
PARIJS (ANP) - De kaartverkoop voor de Olympische Spelen van 2024 in Parijs is van start gegaan. Van 1 december tot en met 31 januari 2023 kunnen mensen zich inschrijven voor de loting van de zogenoemde Make Your Games-pakketten.
Degenen die worden aangewezen, krijgen tussen 13 februari en 15 maart 2023 een tijdslot van 48 uur om hun tickets aan te schaffen. Kopers kunnen meerdere sessies in verschillende sporten selecteren.
Met de Make Your Games-pakketten zijn geïnteresseerden in staat om drie sessies te kiezen uit alle sporten op het programma, afhankelijk van de beschikbaarheid en keuze. Fans kunnen zodoende hun eigen programma samenstellen, met een maximum van zes tickets voor elke sessie.
Losse ticketverkoop
Van maart tot en met mei 2023 kunnen geïnteresseerden zich inschrijven voor de losse tickets. De verkoop daarvan start in mei.
Voor het eerst in de olympische geschiedenis worden tickets uitsluitend verkocht via één gecentraliseerd en digitaal platform dat voor alle fans tegelijk toegankelijk is. Via het platform worden bijna 10 miljoen kaarten verkocht.
Begin Spelen
De Spelen van Parijs duren van vrijdag 26 juli tot en met zondag 11 augustus 2024. In het najaar van 2023 gaan meer dan drie miljoen tickets voor de Paralympische Spelen in de verkoop.
Meer uit Sport
RAVENNA (ANP) - Wielrenster Lorena Wiebes is de zege in de eerste etappe van de Giro d'Italia Women en de roze leiderstrui kwijtgeraakt na een diskwalificatie. De organisatie meldt dat de Nederlands kampioene van SD Worx - Protime is gediskwalificeerd wegens een overtreding van de reglementen voor haar fiets. Die zou niet aan het vereiste minimumgewicht hebben voldaan.
5 uur geledenRAVENNA (ANP) - Wielrenster Lorena Wiebes is de zege in de eerste etappe van de Giro d'Italia Women en de roze leiderstrui kwijtgeraakt na een diskwalificatie. De organisatie meldt dat de Nederlands kampioene van SD Worx - Protime is gediskwalificeerd wegens een overtreding van de reglementen voor haar fiets. Die zou niet aan het vereiste minimumgewicht hebben voldaan.
9 uur geledenPARIJS (ANP) - Titelverdedigster Coco Gauff is uitgeschakeld op Roland Garros. De 22-jarige Amerikaanse verloor in de derde ronde van de tot Oostenrijkse genaturaliseerde Anastasia Potapova (25): 4-6 7-6 (1) 6-4.
10 uur geledenRAVENNA (ANP) - Wielrenster Lorena Wiebes is de eerste draagster van de roze leiderstrui in de Ronde van Italië voor vrouwen. De 27-jarige Nederlandse topsprintster van SD Worx-Protime was na de eerste etappe over 139 kilometer veruit de snelste van het peloton in de straten van Ravenna.
11 uur geledenPIANCAVALLO (ANP) - Thymen Arensman heeft zijn vierde plaats in het algemeen klassement van de Giro d'Italia met succes verdedigd. Op de steile slotklim naar Piancavallo wist de 26-jarige Nederlander van Netcompany Ineos zijn voorsprong op de Canadees Derek Gee te behouden, maar slaagde hij er niet in tijd te winnen op de Australiër Jai Hindley.
13 uur geledenPIANCAVELLO (ANP) - De Deen Jonas Vingegaard heeft in de laatste bergrit van de Giro d'Italia zijn vijfde etappezege geboekt. De 29-jarige wielrenner van Visma - Lease a Bike versnelde met nog 11 kilometer te gaan op slotklim Piancavallo en kreeg niemand mee. Zo breidde de oppermachtige leider in het klassement zijn voorsprong verder uit, met zondag alleen nog een vlakke etappe met aankomst in Rome voor de boeg.
15 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft zich zonder problemen geplaatst voor de vierde ronde van Roland Garros. De mondiale nummer 1 uit Belarus was met 6-0 7-5 te sterk voor de Australische Daria Kasatkina. Ze speelt in de volgende ronde tegen Naomi Osaka. De viervoudig grandslamwinnares uit Japan won eerder op zaterdag van de Amerikaanse Iva Jovic.
15 uur geleden