
Juventus zonder Ronaldo tegen Atalanta
TURIJN (ANP) - Juventus moet het zaterdag in de uitwedstrijd tegen Atalanta doen zonder Cristiano Ronaldo. De Portugese aanvaller is nog altijd niet helemaal fit. Voor de interlandperiode had Ronaldo al knieklachten, waardoor trainer Maurizio Sarri hem twee keer eerder naar de kant haalde.
De laatste keer, bij de competitiewedstrijd tegen AC Milan, was de Portugees zo boos over zijn wissel dat hij al voor het laatste fluitsignaal in de auto op weg naar huis zat. Sarri wilde er vrijdag geen woorden meer aan vuilmaken. "Er hoeft niets opgehelderd te worden. Soms mogen spelers ook even boos zijn", zei de trainer van Juventus. "Het probleem is dat hij ons dinsdag vertelde dat hij nog steeds niet fit is. Het doel is om Cristiano terug te hebben voor de Champions League."
Ronaldo speelde afgelopen week in de EK-kwalificatie wel twee keer met Portugal. Hij tekende voor een hattrick tegen Litouwen (6-0) en scoorde ook tegen Luxemburg (0-2). Juventus speelt zaterdag in de Serie A tegen Atalanta en ontvangt drie dagen later Atlético Madrid in de Champions League.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona en Internazionale hebben van hun eerste duel uit de halve finales van de Champions League een spektakelstuk gemaakt. Dat leverde geen winnaar op (3-3) en het vooruitzicht op een spannend vervolg volgende week dinsdag in Milaan.
5 uur geledenBILBAO (ANP/AFP) - Manchester United-coach Rúben Amorim heeft Amad Diallo en Matthijs de Ligt na blessures weer tot zijn beschikking voor het eerste duel met het Spaanse Athletic in de halve finales van de Europa League. "Nee, niet voor de basis, maar ze kunnen deel uitmaken van de wedstrijdselectie", vertelde de Portugees op een persconferentie in Bilbao.
5 uur geledenJEDDAH (ANP) - De Portugese aanvaller Cristiano Ronaldo is er met het Saudische Al-Nassr niet in geslaagd de finale te bereiken van de Aziatische Champions League Elite. Het Japanse Kawasaki Frontale was in het Saudische Jeddah verrassend met 3-2 te sterk in de halve finale.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong en Denzel Dumfries treffen elkaar woensdagavond in het eerste duel uit de halve finales van de Champions League- tussen FC Barcelona en Internazionale. De basisplaats van De Jong in het elftal van coach Hansi Flick is de laatste tijd vanzelfsprekend. Dumfries keerde zondag in het met 1-0 verloren duel met AS Roma terug na een afwezigheid van anderhalve maand.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht verbreekt dit seizoen het toeschouwersrecord. Dit seizoen kwamen er gemiddeld 21.807 fans per wedstrijd naar Stadion Galgenwaard. Daarmee wordt het vorige record van 20.531 ruimschoots verbroken. Dat meldt de nummer 4 van de Eredivisie op de website.
9 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur mist donderdag aanvoerder Son Heung-min in het eerste duel met het Noorse Bodø/Glimt in de halve finales van de Europa League. De Zuid-Koreaanse aanvaller heeft een voetblessure.
11 uur geledenALMELO (ANP) - Tristan van Gilst maakt komende zomer de overstap van De Graafschap naar Heracles Almelo. De 22-jarige aanvaller komt transfervrij over en tekent een contract tot de zomer van 2028, meldt de Eredivisionist uit Almelo.
11 uur geleden