
Juventus zonder Ronaldo niet langs Hellas Verona
TURIJN (ANP) - Juventus is er zonder Cristiano Ronaldo niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Hellas Verona te winnen. Het werd 1-1 in Turijn, waar de Portugese sterspeler ontbrak omdat hij nog steeds in isolatie zit nadat hij afgelopen donderdag voor de tweede keer positief heeft getest op het coronavirus.
De Zweed Dejan Kulusevski behoedde Juventus met zijn doelpunt een kwartier voor tijd voor een nederlaag. Andrea Favilli had Hellas Verona na een uur verrassend op voorsprong gezet.
Voor Juventus is het al het derde gelijkspel van het seizoen. Eerder wist de regerend landskampioen niet te winnen van Crotone (1-1) en AS Roma (2-2).
Juventus heeft een achterstand van drie punten op koploper AC Milan, dat bovendien nog een wedstrijd tegoed heeft. Milan neemt het maandagavond in eigen stadion op tegen AS Roma.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft centrale verdediger Mike Eerdhuijzen van Sparta vastgelegd. De 24-jarige Volendammer tekende een contract tot de zomer van 2029 bij de nummer 4 van de Eredivisie.
1 uur geledenROME (ANP/BELGA) - Titelkandidaten Napoli en Internazionale moeten het vrijdag op de laatste speeldag doen zonder hun trainers Antonio Conte en Simone Inzaghi. De Italiaanse voetbalbond bevestigde dat de twee coaches zijn geschorst na hun rode kaarten op zondag.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Technisch directeur Alex Kroes zag niet aankomen dat trainer Francesco Farioli bij Ajax wilde vertrekken. "Ik kreeg woensdag na de wedstrijd tegen FC Groningen een appje van hem, net als onze directeur Menno Geelen. Hij wilde donderdag even met ons zitten en dat had niets met de uitslag van die wedstrijd te maken. Hij had ernstige twijfels om door te gaan. Een paar dagen later heeft hij nu de daad bij het woord gevoegd. Hij heeft dat respectvol gedaan en niet gewacht op een andere club", vertelde hij maandag.
4 uur geledenWAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk werkt na de degradatie naar de eerste divisie komend seizoen met een begroting van ruim 7 miljoen euro. Dat is bijna 5 miljoen euro minder dan dit seizoen, meldt de Brabantse voetbalclub. RKC gaat onder meer snijden in het personeelsbestand en het spelersbudget.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Arvid Smit en Janneke Bijl vertrekken na het komende EK voetbal bij de KNVB. De assistent-trainers van bondscoach Andries Jonker stappen over naar de Engelse bond, waar ze bondscoach Sarina Wiegman gaan assisteren. Dat meldt de KNVB.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainers Erik ten Hag en Paul Simonis zijn belangrijke kandidaten om Francesco Farioli bij Ajax op te volgen. De Italiaanse coach kondigde maandag zijn vertrek aan wegens verschil van inzicht met de directie van de club.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Alex Kroes betreurt dat coach Francesco Farioli Ajax ondanks een doorlopend contract verlaat. "Ik vind dit ontzettend jammer. Francesco en zijn staf hebben ons enorm geholpen", zegt de technisch directeur. "Het was een heel intensief seizoen met veel mooie herinneringen, waarbij we onze doelstelling met plaatsing voor de Champions League hebben behaald. Daarnaast heeft hij een grote rol gespeeld in het verbeteren van de topsportcultuur binnen Ajax. Daar zijn wij hem dankbaar voor."
7 uur geleden