
Juventus zet Sampdoria met 4-1 uit bekertoernooi
TURIJN (ANP) - Juventus heeft zich zonder grote problemen bij de laatste acht geschaard in het Italiaanse bekertoernooi. De titelhouder uit Turijn won op eigen veld met 4-1 van Sampdoria. Voor de thuisclub, die zonder Matthijs de Ligt aantrad, troffen Juan Cuadrado, Daniele Rugani, Paulo Dybala en Alvaro Morata doel.
Lazio schakelde Udinese met 1-0 uit. In de verlenging kwam Ciro Immobile, topscorer in de Serie A met zeventien treffers, tot scoren.
Eerder plaatsten Atalanta, Fiorentina en AC Milan zich al voor de kwartfinales.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Real Madrid heeft in het Stade de France van Parijs de Champions League gewonnen. De formatie van trainer Carlo Ancelotti won in de finale van Liverpool, 1-0. De Engelsen waren verreweg het grootste deel van het duel in de aanval, bij een van de spaarzame Madrileense uitvallen besliste Vinícius Júnior de wedstrijd.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Real Madrid heeft Liverpool verslagen in de finale van de Champions League. In Parijs won de Spaanse kampioen met 1-0 van de Engelse nummer 2 van de Premier League.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Oud-doelman Sander Westerveld is zaterdag geschrokken van de taferelen in aanloop naar de finale van de Champions League tussen Real Madrid en Liverpool in Parijs. De wedstrijd begon 36 minuten later vanwege chaotische taferelen buiten het stadion. Op beelden was te zien hoe fans over hekken klommen en daarna het stadion in renden. De politie gebruikte traangas.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - De finale van de Champions League tussen Liverpool en Real Madrid in Parijs is met een vertraging van 36 minuten alsnog begonnen. De autoriteiten rond het duel lieten eerder weten dat een start op het oorspronkelijke tijdstip (21.00 uur) om veiligheidsredenen niet mogelijk was.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - Liverpool speelt zaterdagavond (21.00 uur) in Parijs in de finale van de Champions League tegen Real Madrid met Virgil van Dijk, Fabinho en Thiago Alcantara in de beginopstelling. De drie zijn voldoende hersteld van hun blessures. Van Dijk viel eerder geblesseerd uit in de finale van de FA Cup, waarin Liverpool na strafschoppen won van Chelsea.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Roman Abramovitsj heeft in een verklaring op de website van Chelsea afscheid genomen van de Engelse voetbalclub. De Russische zakenman verkoopt Chelsea na bijna twintig jaar aan een consortium rond de Amerikaanse miljardair Todd Boehly, als gevolg van de oorlog in Oekraïne. De betrokken partijen bereikten vrijdagavond een akkoord, maandag wordt de overname afgerond.
12 uur geledenVERONA (ANP) - De Italiaanse voetbalclub Hellas Verona heeft afscheid genomen van trainer Igor Tudor. Onder leiding van de Kroatische oud-international eindigde Hellas Verona dit seizoen op de negende plaats in de Serie A. Na een evaluatie besloten de clubleiding en Tudor "in gezamenlijk overleg" uit elkaar te gaan.
12 uur geleden
0 reacties
Om te reageren moet je eerst even inloggen.