Juventus wint tegen Fiorentina weer eens in Serie A
TURIJN (ANP) - Juventus heeft na vier competitiewedstrijden zonder zege weer eens gewonnen in de Serie A. De club uit Turijn van coach Massimiliano Allegri was met 1-0 te sterk voor Fiorentina.
Juventus verloor in de afgelopen weken van Napoli en Lazio en speelde gelijk tegen Atalanta en Genoa. Daardoor raakte koploper Internazionale uit zicht en moest de club ook de tweede plaats op de ranglijst afstaan aan AC Milan. Juventus heeft nu 62 punten, zes minder dan Milan. Inter heeft 79 punten.
De thuisploeg dacht in de eerste helft twee keer op voorsprong te komen, maar de doelpunten werden afgekeurd. Een raak schot uit de rebound van Federico Gatti, nadat een kopbal van Gleison Bremer op de paal was beland, telde wel. Dusan Vlahovic dacht de 2-0 te hebben gemaakt, maar ook die treffer ging om buitenspel niet door.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
11 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
13 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
14 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.
14 uur geleden