Juventus wint tegen Fiorentina weer eens in Serie A
TURIJN (ANP) - Juventus heeft na vier competitiewedstrijden zonder zege weer eens gewonnen in de Serie A. De club uit Turijn van coach Massimiliano Allegri was met 1-0 te sterk voor Fiorentina.
Juventus verloor in de afgelopen weken van Napoli en Lazio en speelde gelijk tegen Atalanta en Genoa. Daardoor raakte koploper Internazionale uit zicht en moest de club ook de tweede plaats op de ranglijst afstaan aan AC Milan. Juventus heeft nu 62 punten, zes minder dan Milan. Inter heeft 79 punten.
De thuisploeg dacht in de eerste helft twee keer op voorsprong te komen, maar de doelpunten werden afgekeurd. Een raak schot uit de rebound van Federico Gatti, nadat een kopbal van Gleison Bremer op de paal was beland, telde wel. Dusan Vlahovic dacht de 2-0 te hebben gemaakt, maar ook die treffer ging om buitenspel niet door.
Meer uit Voetbal
TOKIO (ANP/RTR) - De 58-jarige Japanner Kazuyoshi Miura maakt zich op voor zijn 41e seizoen als profvoetballer. "Mijn passie voor het voetbal is niet veranderd, hoe oud ik ook ben", zei hij tijdens een presentatie bij zijn nieuwe club Fukushima United.
3 uur geledenDUBAI (ANP) - Alle inkomsten uit de kaartverkoop van het WK 2026 worden geïnvesteerd in het voetbal wereldwijd, verzekert voorzitter Gianni Infantino van de FIFA. "We zijn de enige organisatie in de wereld die voetbal wereldwijd financiert", zei de Zwitser. "Daarom wordt er in zoveel landen gevoetbald."
3 uur geledenRABAT (ANP) - Gastland Marokko gaat als groepswinnaar de knock-outfase in van de Afrika Cup. De ploeg van bondscoach Walid Regragui won in Rabat met 3-0 van Zambia en eindigde met 7 punten bovenaan in groep A.
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist ook de laatste wedstrijd van Manchester United in dit kalenderjaar. Coach Ruben Amorim gaf op de website van de club aan dat de verdediger dinsdag ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.
15 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ begint aan de tweede seizoenshelft met een gewijzigde technische staf. De Alkmaarse Eredivisionist meldt dat assistent-trainer Kenneth Goudmijn en keepers- en assistent-trainer Nick van Aart in het nieuwe jaar geen rol meer spelen in de staf rond hoofdtrainer Maarten Martens.
17 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA meldt dat er al meer dan 150 miljoen aanvragen zijn voor tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens de bond kwam dit recordaantal verzoeken van fans uit meer dan tweehonderd verschillende landen.
18 uur geledenROME (ANP/RTR) - Coach Maurizio Sarri van de Italiaanse club Lazio heeft een hartoperatie ondergaan. Dat meldt de club uit de Serie A op zijn website. Het zou gaan om een kleine ingreep en de 66-jarige trainer kan volgens de club de komende dagen zijn werkzaamheden hervatten. Vermoedelijk zit hij zondag gewoon op de bank als Lazio Napoli ontvangt.
19 uur geleden