Juventus wint tegen Fiorentina weer eens in Serie A
TURIJN (ANP) - Juventus heeft na vier competitiewedstrijden zonder zege weer eens gewonnen in de Serie A. De club uit Turijn van coach Massimiliano Allegri was met 1-0 te sterk voor Fiorentina.
Juventus verloor in de afgelopen weken van Napoli en Lazio en speelde gelijk tegen Atalanta en Genoa. Daardoor raakte koploper Internazionale uit zicht en moest de club ook de tweede plaats op de ranglijst afstaan aan AC Milan. Juventus heeft nu 62 punten, zes minder dan Milan. Inter heeft 79 punten.
De thuisploeg dacht in de eerste helft twee keer op voorsprong te komen, maar de doelpunten werden afgekeurd. Een raak schot uit de rebound van Federico Gatti, nadat een kopbal van Gleison Bremer op de paal was beland, telde wel. Dusan Vlahovic dacht de 2-0 te hebben gemaakt, maar ook die treffer ging om buitenspel niet door.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot ziet dat tegenstanders met een andere instelling naar Anfield komen dan afgelopen seizoen. "Teams die nu tegen ons spelen, denken dat ze een resultaat kunnen halen. En dat is dit seizoen al regelmatig gelukt. En zelfs onze moeizame overwinningen hebben hun vertrouwen gevoed dat er iets mogelijk is", zei Slot na het zwaarbevochten 1-1-gelijkspel tegen Sunderland van woensdag op eigen veld.
48 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.
10 uur geledenBERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.
11 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.
11 uur geledenBILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.
12 uur geledenGLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.
13 uur geleden