Juventus wint tegen Fiorentina weer eens in Serie A
TURIJN (ANP) - Juventus heeft na vier competitiewedstrijden zonder zege weer eens gewonnen in de Serie A. De club uit Turijn van coach Massimiliano Allegri was met 1-0 te sterk voor Fiorentina.
Juventus verloor in de afgelopen weken van Napoli en Lazio en speelde gelijk tegen Atalanta en Genoa. Daardoor raakte koploper Internazionale uit zicht en moest de club ook de tweede plaats op de ranglijst afstaan aan AC Milan. Juventus heeft nu 62 punten, zes minder dan Milan. Inter heeft 79 punten.
De thuisploeg dacht in de eerste helft twee keer op voorsprong te komen, maar de doelpunten werden afgekeurd. Een raak schot uit de rebound van Federico Gatti, nadat een kopbal van Gleison Bremer op de paal was beland, telde wel. Dusan Vlahovic dacht de 2-0 te hebben gemaakt, maar ook die treffer ging om buitenspel niet door.
Meer uit Voetbal
GUADALAJARA (ANP) - De Democratische Republiek Congo heeft zich voor de tweede keer in de geschiedenis geplaatst voor het WK voetbal. Het nationale elftal van het land won in het Mexicaanse Guadalajara de finale van de intercontinentale play-offs na verlenging met 1-0 van Jamaica.
3 uur geledenPRISHTINA (ANP) - Turkije heeft zich voor het eerst sinds 2002 weer geplaatst voor het WK voetbal. In de finale van de play-offs waren de Turken met 1-0 te sterk voor thuisploeg Kosovo.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal is er in een oefenwedstrijd niet in geslaagd te winnen van Ecuador. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Philips Stadion met 1-1 gelijkspelen. Nederland speelde een groot deel van de wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Denzel Dumfries.
7 uur geledenSOLNA (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Zweden. De ploeg van bondscoach Graham Potter verzekerde zich in Solna van een ticket voor de eindronde door met 3-2 te winnen van Polen in de finale van de play-offs.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal begint met zeven andere spelers aan de oefeninterland tegen Ecuador. Mark Flekken, Stefan de Vrij, Nathan Aké, Jerdy Schouten, Quinten Timber, Xavi Simons en Brian Brobbey verschijnen aan de aftrap in het Philips Stadion.
10 uur geledenZEIST (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het volgende maand in het belangrijke tweeluik in de WK-kwalificatie tegen Frankrijk doen zonder aanvoerster Dominique Janssen en middenveldsters Jackie Groenen, Daniëlle van de Donk en Jill Roord. Het ervaren viertal ontbreekt door blessures, meldt de KNVB. Renee van Asten (Ajax) en Liz Rijsbergen (PSV) debuteren in de selectie van bondscoach Arjan Veurink.
12 uur geleden