Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus wint stadsderby en blijft op koers voor titel

Juventus wint stadsderby en blijft op koers voor titel

TURIJN (ANP) - Juventus heeft ook de vierde wedstrijd sinds de hervatting van de Serie A gewonnen. De titelverdediger was in de Turijnse stadsderby Torino met 4-1 de baas. Juventus heeft de voorsprong op nummer twee Lazio door de zege vergroot naar zeven punten. Lazio speelt later zaterdag tegen AC Milan.

Gianluigi Buffon stond voor de 648e keer onder de lat in een competitiewedstrijd in de Serie A. De doelman nam daarmee het record over van Paolo Maldini, die 647 duels in de hoogste klasse van het Italiaanse voetbal speelde.

Paulo Dybala schoot Juventus al in de 3e minuut op 1-0. Hij kapte twee verdedigers van Torino uit en schoot laag links raak. Juan Cuadrado verdubbelde de voorsprong na een snelle omschakeling van Juve. Vlak voor de rust kwamen de bezoekers echter terug. Matthijs de Ligt kreeg de bal tegen zijn hand geschoten en Andrea Belotti benutte de strafschop. Voor De Ligt betekende het zijn vijfde gele kaart en een schorsing.

Cristiano Ronaldo bracht de marge in de tweede helft terug naar twee doelpunten door te scoren uit een vrije trap. Een eigen doelpunt van Koffi Djidji, die een voorzet van Douglas Costa wilde wegwerken, bepaalde de eindstand op 4-1.

Meer uit Voetbal

Nederlandse clubs leveren meer WK-deelnemers dan ooit

DEN HAAG (ANP) - Aan het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico doen meer spelers van Nederlandse clubs mee dan ooit. Uit de Eredivisie zijn 33 voetballers geselecteerd, uit de eerste divisie 5. Gezamenlijk is dat het dubbele van de 19 van het WK in 2022 in Qatar. Het komende wereldkampioenschap telt met 48 ook meer deelnemers dan ooit.

1 uur geleden
PSV'er Saibari twee keer trefzeker bij ruime oefenzege Marokko

RABAT (ANP) - Ismael Saibari heeft Marokko in aanloop naar het WK voetbal op weg geholpen naar een ruime zege in een oefenduel met Madagaskar. De middenvelder van PSV, die onlangs werd gekozen tot beste speler van de Eredivisie in het afgelopen seizoen, tekende voor de eerste twee doelpunten bij de 4-0-overwinning in Rabat.

14 uur geleden
België boekt oefenzege in Kroatië in aanloop naar WK voetbal

RIJEKA (ANP/BELGA) - België heeft in aanloop naar het WK voetbal een oefenwedstrijd tegen Kroatië gewonnen. De ploeg van bondscoach Rudi Garcia was in het Kroatische Rijeka met 2-0 te sterk.

14 uur geleden
Ajax bevestigt komst Spaanse trainer Míchel voor twee seizoenen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de nieuwe hoofdtrainer Míchel afgerond. De 50-jarige Spanjaard, voluit Miguel Ángel Sánchez Muñoz, heeft een contract voor twee seizoenen getekend, tot en met 30 juni 2028. Míchel komt over van Girona, waar hij vorige week al zijn vertrek aankondigde na de degradatie van afgelopen maand.

16 uur geleden
Burgemeester verbiedt oefenduel Congo - Chili in Spanje om ebola

LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (ANP/AFP) - De burgemeester van La Línea de la Concepción in Spanje heeft het oefenduel tussen de voetbalploegen van de Democratische Republiek Congo en Chili verboden vanwege gezondheidsrisico's in verband met de ebola-uitbraak in het Afrikaanse land. Het duel stond op 9 juni op het programma in de plaats in de provincie Cádiz.

16 uur geleden
Noorse bond sluit zich aan bij klacht tegen FIFA-baas om Trump

OSLO (ANP/RTR) - De Noorse voetbalbond (NFF) heeft zich formeel aangesloten bij een officiële klacht tegen voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA wegens schending van de regels voor politieke neutraliteit. Dat verklaarde voorzitter Lise Klaveness van de NFF tijdens een persconferentie.

17 uur geleden
Voetbalclub Fulham neemt na vijf jaar afscheid van trainer Silva

LONDEN (ANP) - Fulham neemt deze zomer afscheid van trainer Marco Silva. De 48-jarige Portugees was sinds 2021 de eindverantwoordelijke bij de club uit Londen.

17 uur geleden