Juventus wint stadsderby en blijft op koers voor titel
TURIJN (ANP) - Juventus heeft ook de vierde wedstrijd sinds de hervatting van de Serie A gewonnen. De titelverdediger was in de Turijnse stadsderby Torino met 4-1 de baas. Juventus heeft de voorsprong op nummer twee Lazio door de zege vergroot naar zeven punten. Lazio speelt later zaterdag tegen AC Milan.
Gianluigi Buffon stond voor de 648e keer onder de lat in een competitiewedstrijd in de Serie A. De doelman nam daarmee het record over van Paolo Maldini, die 647 duels in de hoogste klasse van het Italiaanse voetbal speelde.
Paulo Dybala schoot Juventus al in de 3e minuut op 1-0. Hij kapte twee verdedigers van Torino uit en schoot laag links raak. Juan Cuadrado verdubbelde de voorsprong na een snelle omschakeling van Juve. Vlak voor de rust kwamen de bezoekers echter terug. Matthijs de Ligt kreeg de bal tegen zijn hand geschoten en Andrea Belotti benutte de strafschop. Voor De Ligt betekende het zijn vijfde gele kaart en een schorsing.
Cristiano Ronaldo bracht de marge in de tweede helft terug naar twee doelpunten door te scoren uit een vrije trap. Een eigen doelpunt van Koffi Djidji, die een voorzet van Douglas Costa wilde wegwerken, bepaalde de eindstand op 4-1.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.
8 uur geledenPARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.
10 uur geledenBREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Engelse titelrace een 1-0-overwinning geboekt bij West Ham United, dat in degradatieproblemen verkeert. De ploeg van trainer Mikel Arteta scoorde pas in de 83e minuut. Door de overwinning heeft de club uit Noord-Londen het kampioenschap nog altijd in eigen hand. Arsenal komt nog twee keer in actie en heeft 79 punten. Manchester City heeft met 74 punten nog drie wedstrijden te gaan.
11 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft met de overwinning op Heracles Almelo afstand genomen van FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie. De ploeg van coach Anthony Correia won met 3-0 van de al gedegradeerde club uit Almelo door treffers van Guus Offerhaus, Tyrese Noslin en Jeff Hardeveld.
12 uur geleden